Jump to content

לא להתאכזב

YalaMaccabi

Recommended Posts

התוצאה משקפת. לא אותו אזור חיוג של רמה בכלל אנחנו והם.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

לא נכון, הם לא היו כאלה גדולים ואנחנו נתנו הופעה יפה, בלי הפנדל דקה 46 תיהיה בטוח שלא היה נגמר 4

לא נכון, הם לא היו כאלה גדולים ואנחנו נתנו הופעה יפה, בלי הפנדל דקה 46 תיהיה בטוח שלא היה נגמר 4

ואם בנאדו היה מתחיל את העונה.

עזוב בן אדם, הם היו גדולים ב 3 מספרים. היינו אולי שווים גול מהצד שחנו אבל שמדובר בנוסא מול השער....

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

המשחק התנהל בשליטה צהובה, השערים הובקעו בדקות...?

קיבלנו בראש. מבאס זה אנדרסטייטמנט. זה שלא צריך להאשים אף אחד או לשרוף פחים לא משנה את זה.

בסופו של דבר קשה לי שלא להתאכזב מהפסד 4-0 לא משנה מול מי נשחק וזה בטח לא היה מול הקבוצה הכי חזקה באירופה נכון להיום.

אנחנו חייבים ללמוד לשלב טכניקה עם מהירות כדי שנוכל להוות יריב ראוי ברמות האלה.

ממש לא קיבלנו בראש...זה לא שצלסי בעטה 15 פעם למסגרת והכניסה 4..דקה 77 צלסי עם 4 בעיטות.למסגרת ו4 גולים....ניצול מצבים מדהים...

מכבי שיחקה הגנתית יפה מאוד וניטרלה יחסית מצבים של צלסי..אבל מה לעשות ש4 מ4 נכנס אתה בבעיה אבל בטח ובטח שלא.הרגשתי בשום שלב שמכבי נמחצת

לא מרגיש שמכבי נשברו. בכלל לא. מכבי קיבלו 4 מקבוצה ששווה 4 גולים נגד מכבי, גם כשהיא במשבר.

ברור, יום מדהים של שוער ונסיבות של אחד לאלף ואפשר לגרד תיקו. זה לא אומר שמכבי נשברו אם זה לא קרה.

אפילו להיפך, מכבי קיבלו גולים כואבים בדקות כואבות ועדיין המשיכו לעמוד טוב מול אלופת אנגליה שהגיעה חיה פצועה שנלחמת על החיים שלה. הם שיחקו על ספידים עד דקה 75.

הופעה סבירה בהחלט, שהייתה יכולה להיות מכובדת אם נוסא שם את זה בפנים.

אין פה עניין של להתאכזב או להיות לא מרוצים, אבל אני חושב שמכבי היתה יכולה לעשות הרבה יותר.

חלק מהגולים היו כתוצאה ישירה מטעויות שלנו.

אבל גם אם זה היה בשניים-שלושה גולים, לא זה מה שהכריע את התמודדות. הם היו טובים יותר.

אנחנו צריכים להסתכל לטווח הארוך. זה קמפיין התלמדות בתקווה שגרעין מרכזי מהסגל ימשיך לעונה הבאה עם שדרוג בעמדת הזרים.

לא מי יודע מה מאוכזב מהתוצאה... אבל מרגיש שיכולנו לתת מעצמנו יותר, ונתנו להם יותר מדי כבוד. זה לא שהם היו כאלו גדולים ונתנו לנו גם לשחק קצת.

אבל עוד פעם, משחק ראשון, יש עוד זמן ומקום להשתפר וצריך להשתפר.

מסכים

עדיין צריך לזכור צ'לסי בין 8 הקבוצות הטובות בעולם

נגד דינמו קייב זה יראה יותר טוב

צלסי בין החמש. ואנחנו בין ה100 אם אני לארג אתנו. באמת שאין מה להתרגש מהתוצאה. אבל אני שונא להפסיד ככה פשוט שונא.