Jump to content

האוהדים שלנו בסטמפורד ברידג'

אלירןMTA

Recommended Posts

שאפו לקהל, היה מאוד בוגר ותמך לאורך כל הדרך גם שאנחנו חוטפים תבוסה, אם יהיה עידוד ברמה כזו בבית - זה כבר שווה בכיס 0-1 מנטלי על היריבה.

אי מקוה שאלו שהיו בלונדון היום מבינים כמה העידוד שלהם היה נשמע חולני בטלויזיה , אחת מהתצוגות הגדולות, לא מדמיין אפילו מה היה קורה אם מכבי היו מתעלים על עצמם.

זה לא כמו בארץ שההפקה ברמת גן ילדים ואתה לא שומע כלום, ממש הרגישו כל שיר במשך ה90 דקות, הטלויזיה צרחה.

לשמוע את הבוז החזק לשחקני צ'לסי שבאים לתקוף במשחק בית שלהם היה רגע בלתי נתפס מבחינתי, לא זוכר דבר כזה, הרגשתי כאילו זה שווה עוצמה לבוז מול באזל בבלומפילד.

הבריטים בהלם

כל מקום שהלכנו לא הפסיקו לצלם אותנו

הקהל בסטמפורד ברידג הסתכל עלינו יותר מאשר המשחק, ועוד עם פרצופים מחייכים.

היה מרגש

הבריטים בהלם

כל מקום שהלכנו לא הפסיקו לצלם אותנו

הקהל בסטמפורד ברידג הסתכל עלינו יותר מאשר המשחק, ועוד עם פרצופים מחייכים.

היה מרגש

אני אשמע קצת זקן ודביק, אבל האחווה האהבת אחים המשוגעת שהייתה בפאב, בצעדה ובכללי בכל הטיול הנהדר הזה מרגשת אותי.

כמה הקבוצה הזו יכולה לאחד בין כולנו, כמה כיף להיות חלק מהמשפחה הענקית הזו.

לשבת בבית ולשמוע את הקהל גרם לי כל כך לרצות להיום שם כולל ההפסד כולל הכל- רק לטעום מהשגעת.

הדבר היחידי שהפריע לי- למה בדקה 85 חלק מהאוהדים חשבו שזה בסדר ללכת עד רמת שירה להם? כאילו פאק- כבר טסתם, השקעתם כסף, זמן וקניתם כרטיס והגעתם! לא תשארו את ה-5 דק האלו לתת כבוד לשחקנים שלכם?

לשבת בבית ולשמוע את הקהל גרם לי כל כך לרצות להיום שם כולל ההפסד כולל הכל- רק לטעום מהשגעת.

הדבר היחידי שהפריע לי- למה בדקה 85 חלק מהאוהדים חשבו שזה בסדר ללכת עד רמת שירה להם? כאילו פאק- כבר טסתם, השקעתם כסף, זמן וקניתם כרטיס והגעתם! לא תשארו את ה-5 דק האלו לתת כבוד לשחקנים שלכם?

אולי בריטים יהודים שמכירים את הפקקים ובאו ליציע של מכבי

לא יכולה להיות סיבה יותר הגיונית

מה זה קשור?

מאוד קשור, כמו שאחנו מצפים מהשחקנים להבין שהליגה היא "הלחם והחמאה" שלהם. כך מצופה גם ממנו כאוהדים. ובקריית שמונה זה ממש לא בא לידי ביטוי.

מאוד קשור, כמו שאחנו מצפים מהשחקנים להבין שהליגה היא "הלחם והחמאה" שלהם. כך מצופה גם ממנו כאוהדים. ובקריית שמונה זה ממש לא בא לידי ביטוי.

אני מודה לכל אוהד שנסע ללונדון לתמוך בקבוצה, נפרד מהמשפחה ושילם מכספו והרבה. אני יכול לעודד מול רעננה- אז אתן שם את המשמרת שלי.

מי שיכול להגיע לק״ש- תותח, ומי שגר קרוב לב״ש ויתאבד בטרנר ביציע בשביל הקבוצה, תבוא עליו ברכה.

לא כולם יכולים וצריכים להגיע לכל מקום ותמיד, גם אנחנו צריכים ״סגל רחב״ לשלוש מסגרות.

ההבדל שלשחקנים משלמים כסף, ומי שנסע ללונדון שילם כסף.

יש גם את הקטע שהשחקנים לא צריכים לריב עם בת זוג או להשתחרר מעבודה אחרת או לבלות זמן עם הילדים שלהם, כי יש להם זמן פנוי שלא תואם את זה של האוהדים. לשחקנים גם אין מטלות להגיש ומבחנים ללמוד אליהם.

זה יפה שיש אנשים שחושבים שבחיים יש רק מכבי, בלי טיפת סרקזם, אבל בכנות, אתם לא חושבים שגם לכם יעבור באיזה שלב?

כל הכבוד למי שנוסע לק"ש וכל הכבוד למי שנסע ללונדון. אין שום קשר.

באמת אחת החוויות הכי גדולות שלי כאוהד.והיה רגע בלתי נשכח שכנראה לא צולם והוא שבסיום המשחק הסדאנים עמדו ומחאו לנו כפיים. ערב גדול

באמת אחת החוויות הכי גדולות שלי כאוהד.והיה רגע בלתי נשכח שכנראה לא צולם והוא שבסיום המשחק הסדאנים עמדו ומחאו לנו כפיים. ערב גדול

מקנא בך. נדרתי שבפעם הבאה אני מבטל הכל ובא.

אני מודה לכל אוהד שנסע ללונדון לתמוך בקבוצה, נפרד מהמשפחה ושילם מכספו והרבה. אני יכול לעודד מול רעננה- אז אתן שם את המשמרת שלי.

מי שיכול להגיע לק״ש- תותח, ומי שגר קרוב לב״ש ויתאבד בטרנר ביציע בשביל הקבוצה, תבוא עליו ברכה.

לא כולם יכולים וצריכים להגיע לכל מקום ותמיד, גם אנחנו צריכים ״סגל רחב״ לשלוש מסגרות.

אנשים נסעו ללונדון כי זה מגניב, לא יכול להיות שמשחק חוץ ביום שבת במדינה שלך אתה לא יכול לעשות מאמץ להגיע אבל למשחק בלונדון אתה כן, ככה בעיני.

עומר, צבוע בעיני "אוהד" שהפך עולמות כדי להגיע ללונדון אבל לא הגיע לקריית שמונה, זה הכל.

אנשים נסעו ללונדון כי זה מגניב, לא יכול להיות שמשחק חוץ ביום שבת במדינה שלך אתה לא יכול לעשות מאמץ להגיע אבל למשחק בלונדון אתה כן, ככה בעיני.

עומר, צבוע בעיני "אוהד" שהפך עולמות כדי להגיע ללונדון אבל לא הגיע לקריית שמונה, זה הכל.

בן כמה אתה ומה אתה עושה בחיים אם מותר להתעניין?

לא הייתי בלונדון. יש לי חברים שהיו בלונדון. יש להם עבודה בחיים, יש להם לימודים, יש להם משפחה.

אני לא חושב שזה שהם מעדיפים להיות בלונדון מאשר בקרית שמונה זאת צביעות בשום אופן.

וכן, מה לעשות, בשביל משחק של פעם ב-11 שנים יותר קל להפוך עולמות מאשר בשביל משחק של פעמיים בשנה, והעבודה והמשפחה תקבל יותר בהבנה את זה שתיסע לראות צ'מפיונס ליג מאשר ליגת העל, ככה זה בחיים.

אני כל פעם מחדש מופתע מכמה אנשים פה מופתעים מזה שלאנשים יש סדרי עדיפויות בחיים. ואני לא רואה איזה מימד של צביעות יכול להיות פה, בכנות.

"הרגע היפה ביותר היה כאשר הסדרנים של צ'לסי עמדו בסיום ומחאו כפיים לאוהדים על התצוגה שלהם.

שירה בלתי פוסקת במשך 90 דקות וסאונד אחד שבקע מהאצטדיון תוך כדי,

הסאונד של האוהדים בצהוב"