Jump to content

פרדראג ראיקוביץ' - אחרי סטמפורד ברידג'...

Omer

Recommended Posts

אני מקבל את מה שאתה אומר.

אני מקווה שאתם צודקים לגביו, כי אני בינתיים לא ישן טוב בלילה כשבשער של מכבי עומד ילד בן 19.

אם זה גורם לך לא לישון טוב בלילה ....שחרר בן אדם...

:)

אני מקבל את מה שאתה אומר.

אני מקווה שאתם צודקים לגביו, כי אני בינתיים לא ישן טוב בלילה כשבשער של מכבי עומד ילד בן 19.

ילד בן 19 שלא סופר אותך ממטר מתוק.

שב בשקט.

ב - 4 ימים 2 גולים על הראש שלו...

יכול להיות שהוא פוטנצייל, ויכול להיות שבעתיד הוא יהיה הדבר הבא, אבל עד אז אנחנו נשלם את שכר הלימוד, ושהוא יפרוץ את הפוטנצייל שלו הוא כבר לא יהיה פה.

הוא ראה את ההודעה שלי בפייסבוק. לא הגיב, מן הסתם יש לו המון, אבל הוכחה שקורא, או לפחות עובר מספיק כדי לסמן "read". תשלחו לו משהו.

חבל שאתם נגררים לוויכוחים מיותרים עם כל מיני יצורים

ובמיוחד אנשים שנמצאים כאן מעל שנתיים -שלוש שכבר יודעים להריח מי מגיב רק כדי לייצר אש

ההתעלמות מבורכת במקרים האלה כל תגובה או התייחסות רק נותנת דלק לזה ועדיף לתת לזה לדעוך

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה הפייסבוק?

העמוד הרשמי שלו, אפשר להגיב על הקיר וגם לשלוח הודעות פרטיות:

https://www.facebook.com/Predrag-Rajkovic-388350974693116/timeline/

יש גם הרבה תגובות תומכות לתמונה שהעלה מהמשחק.

זו שאלה לא רלוונטית. אנחנו אף פעם לא נדע אם שוער אחר היה משנה משהו. הוא היה השוער, וככזה הוא היה צריך לעצור את השער הראשון. זהו. זה די פשוט.

העובדה שהוא צעיר אינה רלוונטית גם כן. שוערי נוער צריכים לעצור את השער הזה.

וגם העובדה שטר שטגן ודומיו קיבלו שערים כאלה בעבר אינה רלוונטית. כשראייקוביץ' יפגין רמה כמו טר שטגן לאורך זמן, ויביא נקודות לקבוצה כמו שהוא אמור, או אז נאמר שזה קורה לכולם.

הוא אחראי על השער הראשון (והקריטי ביותר), שמכבי ספגה אתמול. לא חושב שאפשר לראות כזה שער ולא לתפוס את הראש.

כל האמור לעיל לא משנה את העובדה שהוא השוער שלנו, והוא צעיר וצריך תמיכה וצריך לעודד אותו ולו בשל העובדה שהוא לובש חולצה צהובה (או אפודה אפורה, או מה שזה לא יהיה). אבל לפטור את השער שהוא ספג אתמול בתור "שכר לימוד", ושזה "בסדר", זה דיון לא רציני.

אני נהנה מאוד להסכים איתך, גם במקרה הזה.

רק אומר, זה אכן גול של שוער, אבל הוא לא מביך ונדיר כמו שעושים אותו.

שכר לימוד זה בהחלט תירוץ עלוב.

מנושא לנושא באותו נושא זה מה שאהבתי ביוקאנוביץ, לא ביקש זמן לא תירוצים, התמודד.

וגם העובדה שטר שטגן ודומיו קיבלו שערים כאלה בעבר אינה רלוונטית. כשראייקוביץ' יפגין רמה כמו טר שטגן לאורך זמן, ויביא נקודות לקבוצה כמו שהוא אמור, או אז נאמר שזה קורה לכולם.

העובדה ששוערים רבים וגדולים קיבלו שערים כאלה בעבר בהחלט רלוונטית לאמירה "זה קורה לכולם".

אם כבר, אני לא רואה איך התרומה הכללית של שוער לקבוצה שלו, רלוונטית ליכולת שלנו להחליט אם "זה קורה לכולם" - פרט אובייקטיבי ועובדתי.

גוברת אצלי התחושה שתפקיד השוערים בכדורגל הולך והופך זניח יותר ויותר, בטח ביחס לעבר.

יכולת הסיום של השחקנים בטופ כל כך קלינית כיום, לשוער בכלל אין שאנסה.

לא זוכר את הפעם האחרונה שראיתי שוער נותן באמת תצוגה עילאית ולוקח את הקבוצה שלו על הגב, המחזה הזה (שבעבר היה מאוד שכיח אגב) הופך נדיר יותר ויותר.

הותיקים בינינו יזכרו את ההתחלה של אובארוב ומה שהלך בקבוצה ובארץ בתקופה ההיא לגביו. תראו איך זה הסתיים.

גוברת אצלי התחושה שתפקיד השוערים בכדורגל הולך והופך זניח יותר ויותר, בטח ביחס לעבר.

לא זוכר את הפעם האחרונה שראיתי שוער נותן באמת תצוגה עילאית ולוקח את הקבוצה שלו על הגב, המחזה הזה (שבעבר היה מאוד שכיח אגב) הופך נדיר יותר ויותר.

בופון נתן משחק אדיר מול סיטי השבוע.

בלעדיו זה היה נראה אחרת לגמרי..

בופון נתן משחק אדיר מול סיטי השבוע.

בלעדיו זה היה נראה אחרת לגמרי..

אני חושב שהייתה לו הצלה אחת מיוחדת, השאר היו כדורים שאתה מצפה מבופון לקחת.

עשו מהמשחק שלו יותר ממה שהוא היה באמת, וזה בסדר, אני בעד, בופון הוא אגדה.

מה שכתבתי לגבי שוערים באופן כללי זו מגמה שהתחלתי לחשוב עליה בשנה האחרונה, יכול גם להיות שהתחושה שלי נובעת מכך שדור השוערים הנוכחי הוא חלש ביחס לקודמיו.

מוקדם מדי בשביל לקבוע לכאן או לכאן, זה בטוח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דה חאה בעונה שעברה הביא את יונייטד לבד למקום 4.

בלעדיו למנצסטר היו 15 נק פחות

דה חאה כמו שכבר אמרו כאן.

בעיקרון, אני מסכים איתך, לשוערים היום מאוד קשה לעצור בעיטות ולשלוט על הנעשה ברחבה, אי אפשר להיות רק שוט סטופרים כמו בעבר.

לכן גם הם התפתחו והתחילו להיות יותר מעורבים במשחק - תראה את נוייר ואת דה חאה. הם המודל לשוערים בעתיד, כאלו שמשתתפים באופן קבוע במשחק המסירות, ולעיתים אפילו מתפקדים כבלם שלישי.

ההשפעה של נוייר על ההגנה השבורה של באיירן מדהימה, אם כי הוא נוטה לעשות לא מעט שטויות.

דה חאה בעונה שעברה הביא את יונייטד לבד למקום 4.

בלעדיו למנצסטר היו 15 נק פחות

דה חאה עשה עונה ענקית, מסכים.

אני יכול להביא לך עוד עשרות דוגמאות לשוערים גדולים שסיפקו תצוגות ענק ביום נתון.

לא אמרתי שחשיבות השוערים נמצאת בסכנת הכחדה, או שבעוד שנתיים נוכל להעמיד בובות על קו השער.

אני מדבר פה על תופעה שהיא הרבה יותר רחבה והדרגתית, כזו שצריך לבחון על פני אלפי משחקים.

מעניין מה היו אומרים אם היה חוטף את הגול ששוער בארסה קיבל מחצי מגרש..

כן, בוא נשווה בין מישהו שהיה שוער ראשון במשך כמה עונות בקבוצת צמרת בבונדסליגה, לילד שעוד לא עשה כלום בקריירת בוגרים.

אני רק מקווה שאת "שכר הלימוד " הזה לא נשלם בליגה, באירופה לא כל כך אכפת לי.

כן, בוא נשווה בין מישהו שהיה שוער ראשון במשך כמה עונות בקבוצת צמרת בבונדסליגה, לילד שעוד לא עשה כלום בקריירת בוגרים.

אני רק מקווה שאת "שכר הלימוד " הזה לא נשלם בליגה, באירופה לא כל כך אכפת לי.

לזה חתרתי! ששופטים אותו מהר מידי וצולבים אותו שהיו שוערים ותיקים ממנו שחטפו גולים שטותיים יותר.

הילד בן 19 וזה המשחק ה-3 שלו בקבוצה.

תורידו לחץ.

לזה חתרתי! ששופטים אותו מהר מידי וצולבים אותו שהיו שוערים ותיקים ממנו שחטפו גולים שטותיים יותר.

הילד בן 19 וזה המשחק ה-3 שלו בקבוצה.

תורידו לחץ.

שוב, לא בא לי להשביח אותו לקבוצת צמרת באירופה על חשבון שטויות בליגה.