Jump to content

השבוע צ'לסי

הילד בן 30

Recommended Posts

על זהבי אמר בחיוך רחב: "אני לא אוהב לדבר על יריבים. דיברתי על טל כי זה משהו מיוחד, שחקן שלי, אני לא רוצה לדבר על זהבי. אם אגיד דברים טובים עליו, אני אדרבן אותו. אם אגיד שהוא יכול להגיע לאנגליה, זה יכניס לו עוד מוטיבציה. אם אגיד שהוא לא מספיק טוב, אני אכניס לו אפילו עוד יותר מוטיבציה. אז אני לא רוצה לדבר עליו".

ציניות או לא, זה עדיין קצת מחמם תלב :)

על זהבי אמר בחיוך רחב: "אני לא אוהב לדבר על יריבים. דיברתי על טל כי זה משהו מיוחד, שחקן שלי, אני לא רוצה לדבר על זהבי. אם אגיד דברים טובים עליו, אני אדרבן אותו. אם אגיד שהוא יכול להגיע לאנגליה, זה יכניס לו עוד מוטיבציה. אם אגיד שהוא לא מספיק טוב, אני אכניס לו אפילו עוד יותר מוטיבציה. אז אני לא רוצה לדבר עליו".

ציניות או לא, זה עדיין קצת מחמם תלב :)

אני לא חושב שהוא יכול להיות ציני בנוגע לערן זהבי.

בלי לדבר יותר מידי, מה שערן זהבי עשה עד כה הוא דבר מדהים, במו רגליו הביא למכבי 2 אליפויות, גביע ועליה לליגת האלופות.

עוד קצת מזל ואקסטרה מוטיבציה וערן זהבי יכול לעשות דבר מדהים באמת ולהראות למוריניו שאת הדבר המדהים שעשה בפורטו ערן זהבי יכול לעשות בקנה מידה ישראלי כמובן.

חוץ מזה שבוא נאמר את האמת, הוא לא באמת הדיח אף יריבה משמעותית בליגת האלופות בזמנו.

בבתים הוא יצא תיקו עם ריאל בבית והפסיד להם בחוץ

היו עוד 2 קבוצות חלשות מפורטו בהרבה ושם הוא עשה את הנקודות

אחרי זה ב16 האחרונות הוא ניצח את מנצסטר בעונה אחת הגרועות שלה שאני זוכר ומשם הדרך הייתה קלה כי מונאקו עשתה בשבילו את כל העבודה.

הוא ניצח באלופות את ליון, דפורטיבו לה קורוניה ואת מונאקו בגמר, הישג מדהים אבל זה לא שהוא הדיח את יובנטוס באיירן וברצלונה.

לפי הדברים של מוריניו ( אם הם מדויקים לפי התקשורת הישראלית ) הוא די בטוח שאנחנו באים עם 3 בלמים מחר.( גם לפי מה שאמר, סלבישה בא עם ווטפורד ככה נגדם בגביע בעונה שעברה )

איזה שחיטה מוריניו נותן לכתב האנגלי על שאלת "העונה השלישית".

הוא נותן כבוד לכתבים מישראל ולמכבי. לא חושב שזה רק מלחמה פסיכולוגית, אלא גם כי נמאס לו מהכתבים האנגלים שחופרים לו. הוא מקבל קצת שאלות אחרות ויותר נחמד לו לענות עליהן ופחות התקטננות אישית כלפיו.

אני לא יכול עם הפרשנות של נוויל, היא פשוט טובה מדי וזה כל כך לא פייר שאני צריך להקשיב לשרף בזמן שיש אנשים שמבינים כדורגל ברמה כל כך גבוהה. באמת שזה היה מרהיב.

MaTa, התחלתי לראות את המסיבת עיתונאים ודי השתעממתי לראות את כל השאלות על האווירה בצ'לסי ועליו באופן אישי. יש מצב אתה כותב פה את הזמנים של השאלות שיש בהן עניין לציבור?

מרגש לראות את מוריניו טוען שמכבי היא ממש לא קבוצה אנונימית ושהוא מכיר אותה ומגיע לה כבוד כי היא עברה את באזל.

בכלל, מרגש לשמוע אותו אומר "מכבי".

איזה שחיטה מוריניו נותן לכתב האנגלי על שאלת "העונה השלישית".

הוא נותן כבוד לכתבים מישראל ולמכבי. לא חושב שזה רק מלחמה פסיכולוגית, אלא גם כי נמאס לו מהכתבים האנגלים שחופרים לו. הוא מקבל קצת שאלות אחרות ויותר נחמד לו לענות עליהן ופחות התקטננות אישית כלפיו.

הוא ענק

קליק גוגל חחח במקום לשאול שאלות מטופשות

תכלס זה מובן העצבים שלו, הכתבים האנגליים הם חבורת רכלנים צהובים ואפילו מוצצי דם (רובם) .

ואיך שהוא דיבר על מכבי.. מרגש בטירוף .

מרגש לראות את מוריניו טוען שמכבי היא ממש לא קבוצה אנונימית ושהוא מכיר אותה ומגיע לה כבוד כי היא עברה את באזל.

בכלל, מרגש לשמוע אותו אומר "מכבי".

לפחות לא הייתה לו את הפדיחה של פרגסון בזמנו במסיבת עיתונאים לפני חיפה

יוקאנוביץ בהקשר של ההפסד שלו להפועל בתור שחקן צלסי:

"אין מה להשוות בין צ'לסי של אז לצ'לסי של היום, ואין מה להשוות בין הפועל למכבי. "

אחלה יוקאן

"משפטים הזויים שתשמעו בשלושת החודשים הקרובים"

בואנה אני לא מאמין שזה קורה.

מצטער להוריד קצת את ההתלהבות, אבל הוא לא דיבר ספציפית על זהבי. הוא אמר משפט ממש בכללי על זה שאם הוא מדבר על שחקן רע הוא יהיה עם מוטיבציה ואם הוא מדבר טוב זה גם ייתן מוטיבציה.

יוקאנוביץ בהקשר של ההפסד שלו להפועל בתור שחקן צלסי:

"אין מה להשוות בין צ'לסי של אז לצ'לסי של היום, ואין מה להשוות בין הפועל למכבי. "

אחלה יוקאן

:lol: הרג אותי.

יאללה שיגיע כבר מחר איך שאני מקנא במי שטס

אני לא חושב שאי פעם היה משחק שכבר כמה ימים לפני אני כל כך מתרגש ממנו למורות שאני יודע שאני לא אלך אליו.