Jump to content

השבוע צ'לסי

הילד בן 30

Recommended Posts

ערוץ הספורט רוצים לעשות לי התקף לב.

בכותרת:

לפני צ'לסי: מכבי ת"א תירגלה שלושה בלמים

בכתבה:

אחד המערכים שתרגל המאמן סלאבישה יוקאנוביץ' הוא מערך של שלושה בלמים, עם איתן טיבי, טל בן חיים וקרלוס גארסיה.

אם חס וחלילה זה קורה ההימור שלי הוא גול של קוסטה דקה שנייה וגרסיה יוצא דקה 20 על תקן יואב זיו מול באזל ב3-3.

אחרי שראיתי את באזל נגד מכבי , ריקן היה בהרבה פעמים המגן המשאלי ובן הרוש נכנס לאמצע .

זה היה נראה די טוב האמת.

ערוץ הספורט רוצים לעשות לי התקף לב.

בכותרת:

לפני צ'לסי: מכבי ת"א תירגלה שלושה בלמים

בכתבה:

אחד המערכים שתרגל המאמן סלאבישה יוקאנוביץ' הוא מערך של שלושה בלמים, עם איתן טיבי, טל בן חיים וקרלוס גארסיה.

אם חס וחלילה זה קורה ההימור שלי הוא גול של קוסטה דקה שנייה וגרסיה יוצא דקה 20 על תקן יואב זיו מול באזל ב3-3.

רדו כבר מקרלוס.

רדו כבר מקרלוס.

אין לי שום דבר נגדו, ההפך הגמור. חולה עליו באופן אישי, ואפילו היה לו משחק סבבה נגד ק"ש. אבל לפתוח איתו מול צ'לסי אחרי תצוגות הנפל שהיו לו בשנה האחרונה, כשמבחינה פיזית גם בשיאו הוא לא היה ברמה הזאת? מבחינתי אין פה שאלה.

http://forums.cfcnet.co.uk/topic/56605-chelsea-vs-maccabi-tel-aviv/

לינק לפורום אוהדי צ'לסי.

מפתיע, אבל בין אלו שבטוחים שייגמר 8-0, יש שם אוהדים פסימיים במיוחד לגבי יום רביעי.. מדברים על שיחזור של רוזנבורג ואחד אפילו אמר ייגמר 2-0 למכבי.

לינק לפורום אוהדי צ'לסי.

מפתיע, אבל בין אלו שבטוחים שייגמר 8-0, יש שם אוהדים פסימיים במיוחד לגבי יום רביעי.. מדברים על שיחזור של רוזנבורג ואחד אפילו אמר ייגמר 2-0 למכבי.

ביסטר הלונדוני ?

לינק לפורום אוהדי צ'לסי.

סתם מנסים לעשות נאחס הפוך אבל הם לא יודעים שנאחס לא עובד על זהבי

כל שחקני הסגל המריאו, גם אלי דסה שלא יכול לשחק.

תכלס צעד חכם של מכבי. גם אם שחקני רכש שהגיעו לא ישחקו, ראוי לפחות לצרף אותם לחוויה הזו.

במכבי תל אביב החליטו בסופו של דבר להטיס ללונדון את כל שחקני הקבוצה, ולא למנוע מאלי דסה, שלומי אזולאי ועוז ראלי את החוויה של צ'לסי וסטמפורד ברידג'. מי שקיבל את ההחלטה הזו אתמול אחר הצהריים היה המנהל המקצועי, ג'ורדי קרויף, שהבין שזה לא יהיה הוגן להשאיר בארץ חלק מהשחקנים אפילו אם הם לא מתוכננים לשחק, וזאת כדי שכל הקבוצה תהיה יחד, תחווה את המפגש מול צ'לסי ואת פתיחת הקמפיין בשלב הבתים של ליגת האלופות. כזכור, אתמול בסיום האימון המסכם בקרית שלום פורסמה רשימת השחקנים היוצאים ללונדון, וממנה נעדרו השמות של דסה, אזולאי וראלי, אבל מאוחר יותר הבינו כנראה במכבי תל אביב שזה לא יהיה הוגן לא להוציא את כולם ואחרי שנעשתה בדיקה ונמצאו מקומות על המטוס וכן חדרים בבית המלון בלונדון, שונתה ההחלטה.

מוריניו מדבר על מכבי:

מוריניו נשאל על האלופה הישראלית והפתיע בתשובתו: "ליגת האלופות היא ליגת האלופות, וכל קבוצה שהגיעה לכאן יכולה להשיג תוצאות טובות. מכבי תל אביב עברה את באזל, באזל ניצחה את צ׳לסי ומכבי יכולה לנצח גם אותנו. אני מכבד את הקבוצה הזו. ראיתי אותם בהרבה משחקים והם כנראה יגיעו לכאן עם טקטיקה שונה ויותר הגנתית. אנחנו מוכנים גם לשיטה הרגילה שלהם וגם לחמישה שחקנים בהגנה. אנחנו בטוחים בעצמנו וחושבים שאנחנו יכולים לנצח את מכבי".

"מכבי לא קבוצה בלתי מוכרת בשבילי. הקדשתי שעות על גבי שעות ללמוד אותם. התרשמתי מאוד מהדרך שלהם ומהעובדה שהעיפו את באזל. אי אפשר לומר עליה שהיא קבוצה לא מוכרת, אבל אנחנו גם יודעים מי אנחנו - אלופי אנגליה".

על טל בן חיים, ששיחק בעבר בצ'לסי, התייחס מוריניו בדבריו: "הוא בחור טוב, תחרותי. אני עוקב אחריו וראיתי את המשחק שלו ושל נבחרת ישראל בוויילס. הוא בחור מנוסה שיודע כדורגל. יש לי זכרונות טובים ממנו".

מתוך Ynet