Jump to content

השלט היום

Yoadknux

Recommended Posts

למה לעזאזל שישאלו אותנו???

כשהמועדון קונה חלוץ שואלים את האוהדים???

כשהמועדון שוכר חברת אבטחה שואלים את האוהדים???

זה הכסף של המועדון והמועדון יחליט מה עושים איתו, לא האוהדים ולא אף אחד אחר

וזה שקנית מיני מנוים לאירופה ב-500 שקל לא עושה אותך הבעלים של הקבוצה ולא נותן לך זכות להחליט אם תורמים את הכסף לאיסלנד או לשימור הקנגורו באוסטרליה או לפליטים

מה שכן יש לך את הזכות זה למחות, אבל גם כאן זה לא נעשה בדרך שבה צריך, השלט הזה לא יזיז לאף אחד, להפך, רק יגרום לכל הערוצים הערביים והאירופים לחשוב "איזה ישראלים חשוכים ואלטיסטים"

לא מאמין, יסתכלו עלינו רע במדינות אחרות!!!! איך הרסנו את השם שלנו ?!!!!!

עם השלט, בלי השלט, הרוב תמיד יסתכל עלינו כישראלים חשוכים ואלטיסטים.

לא מאמין, יסתכלו עלינו רע במדינות אחרות!!!! איך הרסנו את השם שלנו ?!!!!!

עם השלט, בלי השלט, הרוב תמיד יסתכל עלינו כישראלים חשוכים ואלטיסטים.

אתה יודע מה מצחיק, אפילו מתרפסים עלובים כמו אחינועם ניני ושות' "זוכים" להחרמה מצד אלו שאותם ניני ושות' תומכים בהם מלכתחילה, צחוק הגורל, מי שלא הבין עדיין שהשנאה אלינו עיוורת מנותק מהמציאות לא משנה מה תעשו, אתם תמיד תהיו יהוד.

בוז'י: יהודים לא יכולים להיות אדישים כשמאות אלפי פליטים מתדפקים על חוף מבטחים.

העם שלנו חווה על בשרו את שתיקתו של העולם ולא יכול להיות אדיש מול הרצח והטבח שמשתוללים בסוריה.

הבוקר השתתפתי באירוע שבת תרבות בהנחיית עיתונאי "קול ישראל" יואב קרקובסקי בו סיפרתי ששוחתי אתמול עם כמאל לבואני, מנהיג אופוזיציה סורי בולט שהוגלה ממדינתו ואני שומר איתו על קשר הדוק מאז החלה מלחמת האזרחים בסוריה. הוא ביקש בשם מנהיגי האופוזיציה הסורית ליזום ועידת חירום בינלאומית לטיפול באסון בסוריה. אני הוספתי שעלישראל להשתתף בוועידה כזו ובמאמץ הבינלאומי לרבות קליטת פליטים מבוקרת והמשך הצעדים ההומניטריים שמתבצעים כבר היום.

המצב בסוריה מורכב ומסובך. אתמול נרצח ווחיד בלעוס, מנהיג הדרוזים בסוריה. גם הם מאויימים ונרדפים וזה רק שמן נוסף למדורה המסוכנת הבוערת שם כעת.

ח"כ שטרן: "אני קורא לעשות מעשה בגין ולהזמין לישראל כמות מוגבלת של פליטים סוריים ולהעניק להם חסות על כל המשתמע מכך. הטיפול יינתן לפליטים סוריים או כורדיים. אני חושב שדווקא מדינת ישראל, בשל לקחי השואה ועמידת העולם מנגד, לא יכולה גם היא להישאר אדישה. אני קורא לחברי כנסת, אישי ציבור ורבנים להצטרף אליי לקריאה הזאת. אני סבור שגם יהדות התפוצות תעריך צעד שכזה".

ח"כ עיסאווי פריג' (מרצ) מצטרף לקריאתו של שטרן: "הגיע הזמן לפתוח את השערים לפליטים הסורים. קילומטרים ספורים מגבולה הצפוני של מדינת ישראל, מתרחש בסוריה רצח עם. סוריה בוערת ומבעירה את תושביה. ילדים, נשים וגברים מיטלטלים בין ים ליבשה בניסיון לברוח מהתופת, למצוא מפלט בטוח. בעוד ההמונים מתדפקים על שערי אירופה ומעשי זוועה מועברים אלינו באמצעות תמונות בתקשורת, ישראל השכנה מדרום ממאנת לפתוח את שעריה. זו שעת המבחן של מדינת ישראל, של אלה המבקשים להיות אור לגויים. אם ישראל רוצה להיות חלק ממשפחת העמים, היא צריכה לקחת אחריות, במיוחד כשהזוועה מתרחשת סמוך לגבולותיה. הגיע הזמן לפתוח את השערים, בשיקול דעת, בתבונה ובמידתיות, אבל להראות לעולם שאנחנו לוקחים חלק במערכה החשובה הזו להצלת עם שנטבח, של אזרחים שנופלים קורבן למלחמות של אחרים".

אם זה לא רלוונטי למה מדברים על זה? שילכו כולם לאירופה ושייקחו את הפלשתינים גם מה אכפת לי, פה הם לא רצויים ואני כועס על זה שאני תרמתי להם כסף בחסות אירופה "רצח עם" הנאורה.

מותר להביע מחאה נגד המהלכים? השלט הזה מייצג את מה שרוב המדינה חושבת.

זה לא רלוונטי כי למרות העובדה שכמה פוליטיקאים מנסים להצטייר יפה אין שום נהירה ובקשת מקלט של סורים ממדינת ישראל. פשוט אין.

זה לא רלוונטי כי למרות העובדה שכמה פוליטיקאים מנסים להצטייר יפה אין שום נהירה ובקשת מקלט של סורים ממדינת ישראל. פשוט אין.

אתה מודע לכך שהם דיי מפוחדים מישראל כי בכל זאת, הם גדלו על "העובדה" שהאוייב הציוני הוא קר, אכזר ונקמני, למרות שזה לא עצר זרם של אנשים לפני שנתיים בערך לחצות את הגבול ביום הנאכסה, אבל במסות הכבדות של הפליטים ישראל לא נתפסת כמקום מחסה כי היא נחשבת למדינת אויב.

אתה מודע לכך שהם דיי מפוחדים מישראל כי בכל זאת, הם גדלו על "העובדה" שהאוייב הציוני הוא קר, אכזר ונקמני, למרות שזה לא עצר זרם של אנשים לפני שנתיים בערך לחצות את הגבול ביום הנאכסה, אבל במסות הכבדות של הפליטים ישראל לא נתפסת כמקום מכסה כי היא נחשבת למדינת אויב.

הכניסה ההיא לפני שנתיים לא הייתה כניסה שנובעת מתוך רצון לקבלת מקלט מדיני בישראל אלא כאקט פוליטי של "חוזרים לאדמותינו".

הכניסה ההיא לפני שנתיים לא הייתה כניסה שנובעת מתוך רצון לקבלת מקלט מדיני בישראל אלא כאקט פוליטי של "חוזרים לאדמותינו".

מתיישב מצויין עם מה שרשמתי.

הכסף תרומות של אופ"א הולך לארגון שבטח אף אחד שמקשקש פה לא בדק עליו , אני יחסוך ממכם את הלינקים עם ההסבר (כי מימלא אתם בסרט שהכסף הולך לסוריה וסוריה מדינת אויב ) אבל הכספים הולכים

לתרופות , שמיכות , אוכל ודברים דחופים , לא חינוך דיור וכל מה שאמור להיות אמירה שאותם פליטים באו להשתכן כדיירי קבע באירופה . אם יש פה מישהו שמפריע לו שמשפחות שברחו מסוריה ודעא"ש יקבלו את זה אז שייחנק עם הסבל שלו

אם למישהו יש פה בעיה שיש משפחות רעבות בישראל אז שיצא לרחובות להביא לשינוי או וואטבר מחאה שבא לו לא על חשבון מכבי , או לפחות שיפתח את הארנק בעצמו .

הכסף תרומות של אופ"א הולך לארגון שבטח אף אחד שמקשקש פה לא בדק עליו , אני יחסוך ממכם את הלינקים עם ההסבר (כי מימלא אתם בסרט שהכסף הולך לסוריה וסוריה מדינת אויב ) אבל הכספים הולכים לתרופות , שמיכות , אוכל ודברים דחופים , לא חינוך דיור וכל מה שאמור להיות אמירה שאותם פליטים באו להשתכן כדיירי קבע באירופה . אם יש פה מישהו שמפריע לו שמשפחות שברחו מסוריה ודעא"ש יקבלו את זה אז שייחנק עם הסבל שלו אם למישהו יש פה בעיה שיש משפחות רעבות בישראל אז שיצא לרחובות להביא לשינוי או וואטבר מחאה שבא לו לא על חשבון מכבי , או לפחות שיפתח את הארנק בעצמו .

לא כולם פליטים ולא כולם מסכנים, חלק לא מבוטל מאותם "פליטים" הם אנשי דעא"ש שלחמו בסוריה ועכשיו הם מקימים תאי טרור במדינות שונות, אתה רוצה לתת להם שמיכה ותרופות, לבריאות.

הכסף תרומות של אופ"א הולך לארגון שבטח אף אחד שמקשקש פה לא בדק עליו , אני יחסוך ממכם את הלינקים עם ההסבר (כי מימלא אתם בסרט שהכסף הולך לסוריה וסוריה מדינת אויב ) אבל הכספים הולכים לתרופות , שמיכות , אוכל ודברים דחופים , לא חינוך דיור וכל מה שאמור להיות אמירה שאותם פליטים באו להשתכן כדיירי קבע באירופה . אם יש פה מישהו שמפריע לו שמשפחות שברחו מסוריה ודעא"ש יקבלו את זה אז שייחנק עם הסבל שלו אם למישהו יש פה בעיה שיש משפחות רעבות בישראל אז שיצא לרחובות להביא לשינוי או וואטבר מחאה שבא לו לא על חשבון מכבי , או לפחות שיפתח את הארנק בעצמו .

מי אמר לך שלא עושים? מי שם אותך לקבוע שלהרים שלט זה על חשבון מכבי, גם שסופו הלך להרביץ לאוהד הפועל זה היה על חשבון מכבי אבל זה לא הפריע לך אני מניח.

מי שרוצה להפגין שילך לכיכר רבין או שיעלה לירושלים להפגין מול הכנסת, חלאס להכניס פוליטיקה ליציע.

איזה כיף שיש לנו הנהלה מקצוענית ששמה עלינו אלף זין ולא מקשיבים לרחשי האולטראס והקהל הרחב

לא כולם פליטים ולא כולם מסכנים, חלק לא מבוטל מאותם "פליטים" הם אנשי דעא"ש שלחמו בסוריה ועכשיו הם מקימים תאי טרור במדינות שונות, אתה רוצה לתת להם שמיכה ותרופות, לבריאות.

ברור שאם תיתן להם שמיכות ותרופות לכל האנשים האלה שהם בכלל כולם אנשי דעא"ש אז הם יהפכו את השמיכות לכלי נשק....

זה לא קשור אלינו, אין לנו למה להתערב בזה, וכל אלו שנהנים להתלונן על זה ששונאים אותנו לא מבינים שכל מה שאתם עושים זה נותנים להם עוד תחמושת, ומשכנעים אנשים שעוד לא השתכנעו באיזה צד הם צריכים להיות (וזה לא הצד שאנחנו רוצים שהם יהיו בו).

ברור שאם תיתן להם שמיכות ותרופות לכל האנשים האלה שהם בכלל כולם אנשי דעא"ש אז הם יהפכו את השמיכות לכלי נשק.....

כנראה שאף פעם לא הצליפו בך עם מגבת רטובה:(

כנראה שאף פעם לא הצליפו בך עם מגבת רטובה :(

גורמים בכירים בקהילת המודיעין חוששים כי דעא"ש פיתח שיטת לחימה חדשה הכוללת הצלפה עם מגבות רטובות והזנה בכפייה של אקמולי... אסור לנו לתרום לזה!

מי שרוצה להפגין שילך לכיכר רבין או שיעלה לירושלים להפגין מול הכנסת, חלאס להכניס פוליטיקה ליציע.

איזה כיף שיש לנו הנהלה מקצוענית ששמה עלינו אלף זין ולא מקשיבים לרחשי האולטראס והקהל הרחב

אין לך מושג כמה אתה סמרטוט..

לאוהדים כמוך מגיע לשלם מחירים מופקעים למשחקים זניחים, כי ככה טוב להנהלה, לאוהדים כמוך מגיע לראות משחקים באצטדיון ר"ג, לאוהדים כמוך מגיע שיבטלו משחק שעה לפני שהוא אמור להתחיל כי ההנהלה החליטה.

לאנשים כמוך מגיע שלא יהיו כרטיסי נוער , ושהמוצרים באצטדיון רק ילכו ויתייקרו.

מגיע לך לשבת ביציע שהוא בית קברות ולשמוע אוהדים בודדים שמקללים 90 דק'את מישהו .

מגיע לך לשלם 100 שקל עבור משחק חוץ , מגיע לך שמכבי ישחקו במקביל למכבי כדורסל..

למה?

כי אתה אוהד שפל ובזוי שאין ולו יהי'ה לו טיפת כבוד למושג "אוהד" וכנגזרת מכך ל"מכבי"

קיצור , אם היה לך מושג, היית מבין שאתה סמרטוט ואתה עוד צועק את זה שכולם ישמעו.

די להיות ראש קטן ומסכן, אין מקום לאחינועמים נינים אצלנו.

בתור אחד שבעד השלט ונגד התרומה לפליטים הסורים: אני לא משווה את הבעיה של הפליטים הסורים למה שהעם היהודי חווה במלחמת העולם, כין אין מקום להשוואה אבל אני כן מאחל להם שיהיו בריאים ושיפסיקו לשנוא אותי.

דמגוגיה אפשר לייצר בקלות, הרי יותר קל להיות חמור קופץ בראש כאשר אפשר להתייפיף ולדבר על הסוגיה הערבית-ישראלית ולהיו פרו ערבי, זה נהיה מגניב וקול אבל אין לזה מקום אצלנו.

אני לא אדם רשע ושוב אני מאחל לסורים שיהיו בריאים אבל שיקבלו כספים מהחברים שלהם שטובחים אותם וגונבים להם את אוצרות המדינה, הדבר היחיד שיש להם במשותף עם החברים שלהם זה השנאה אלינו, אפילו שאתה משחק פאקינג פאן ראן שרואים שאתה יהודי הם בועטים אותך החוצה.

תהיו ריאליים, זה שאחד השמרוטות מידיעות אחרונות או איזה מתייפיף כמו הבן של שפליגר אומר שאין לזה מקום זה נחמד ויפה אבל אצלנו לא תורמים כספים למדינות אוייב שרוצים פאקינג להשמיד אותך בכל דקה במהלך היום, את הכסף שלי אני מעדיף לתרום בתוך ארץ ישראל, לאותם ניצולים של אותה השנאה ממלחמת העולם שמתגוררים בנינו...הניצולי שואה פאקינג מחפשים בפחים ארוחה חמה ואתם מדברים על סורים?

מראש אני אגיד לכם שאני את שלי תרמתי לנזקקים בארץ ישראל, תרמתי כמה שיכולתי, בלי קשר לאופ"א הארגון המושחת.

אני לא חושב שאתה מסתכל על זה נכון, אם היתה בחירה או סקר אם אוהד רוצה לשלם או לא לפליטים 90% ויותר לא היו מסכימים פשוט אף אחד לא שואל אותנו.

אתה לא מסתכל נכון. אם היתה בחירה בסקר אם אוהד רוצה לשלם לפליטים או לא אני חושב שבאיזור ה-80% היו בוחרים שלא לשלם. אבל אם מציגים את זה שמיטש רוצה לשלם ולקחת חלק ביוזמה ושואלים אם אתה בתור אוהד מתנגד לו אז 80% היו תומכים בו... מהסיבה הפשוטה שהוא מיטש גולדהאר ואנחנו נתמוך בו אם הוא חושב שזה מקדם אותנו באירופה או סתם כי בא לו לתרום לפליטים.

ובדיוק מהסיבה הזו אין טעם בשלט, אם מכבי מחליטה לעשות משהו, היא תעשה אותו.

אין לך מושג כמה אתה סמרטוט..

לאוהדים כמוך מגיע לשלם מחירים מופקעים למשחקים זניחים, כי ככה טוב להנהלה, לאוהדים כמוך מגיע לראות משחקים באצטדיון ר"ג, לאוהדים כמוך מגיע שיבטלו משחק שעה לפני שהוא אמור להתחיל כי ההנהלה החליטה.

לאנשים כמוך מגיע שלא יהיו כרטיסי נוער , ושהמוצרים באצטדיון רק ילכו ויתייקרו.

מגיע לך לשבת ביציע שהוא בית קברות ולשמוע אוהדים בודדים שמקללים 90 דק'את מישהו .

מגיע לך לשלם 100 שקל עבור משחק חוץ , מגיע לך שמכבי ישחקו במקביל למכבי כדורסל..

למה?

כי אתה אוהד שפל ובזוי שאין ולו יהי'ה לו טיפת כבוד למושג "אוהד" וכנגזרת מכך ל"מכבי"

קיצור , אם היה לך מושג, היית מבין שאתה סמרטוט ואתה עוד צועק את זה שכולם ישמעו.

אבל מה הקשר ? מחאות כרטיסים הם מוצדקות, גם נטלתי חלק בהן. מחאות שקשורות למחירים של מזנונים למשל או כרטיסים זה סבבה. מחאות שלא קשורות לספורט אין להן מקום ביציעים שלנו, זה הכל.

תהיו ריאליים, זה שאחד השמרוטות מידיעות אחרונות או איזה מתייפיף כמו הבן של שפליגר אומר שאין לזה מקום זה נחמד ויפה אבל אצלנו לא תורמים כספים למדינות אוייב שרוצים פאקינג להשמיד אותך בכל דקה במהלך היום, את הכסף שלי אני מעדיף לתרום בתוך ארץ ישראל, לאותם ניצולים של אותה השנאה ממלחמת העולם שמתגוררים בנינו...הניצולי שואה פאקינג מחפשים בפחים ארוחה חמה ואתם מדברים על סורים?

1. זה לא כסף שלך, זה כסף של מכבי. עם הכסף שלך תעשה מה שאתה רוצה ואף אחד לא מכריח אותך לתרום לאף אחד.

2. הכסף הזה לא הולך לשום מדינה ובטח שלא למדינת אויב.

מעצבן אותי חוסר היכולת של אנשים להבחין בין "מדינת אויב" לאזרח או ילד שבמקרה נולדו באותה מדינה, איך אשם ילד סורי בזה שהמנהיגים שלו שונאים אותנו- ואיך אשם מבוגר סורי שחונך במשטר דיקטטורי וקיבל שטיפת מוח נגדנו בפחד שלו מאיתנו במצב שכזה? ובטח שכל זה לא רלוונטי כלפינו בגלל שאין שום כוונה להכניס פליטים מסוריה.

אבל בלי להיכנס לזה, אם התרומה הזניחה הזאת לטובת קניית מוצרים כמו שמיכות ותרופות, שעשה מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, לא מהכסף שלכם (כי מחיר הכרטיסים כבר נקבע) אלא מכיסו של המועדון שמכיוון ומנוהל על ידי בעלים שמכניס כספים בעצם מכיסו של מיטש כל כך מפריעה לכם לפחות תעשו שלט שמשקף את זה, ואם זה מפריע בגלל שמבחינתכם זה בא על חשבון תרומות לארוחות חג אז תגידו את זה. אבל אי אפשר לשים שלט שאומר Refugees not welcome ומיישר קו עם ארגוני האולטראס האנטישמיים באירופה ואז לצדק את השלט כדבר טוב בטיעונים שונים ומשונים.

זה סתם גורם נזק וסתם מפלג, זה לא תורם למכבי- וזה מה שחשוב באמת.

אתה לא מסתכל נכון. אם היתה בחירה בסקר אם אוהד רוצה לשלם לפליטים או לא אני חושב שבאיזור ה-80% היו בוחרים שלא לשלם. אבל אם מציגים את זה שמיטש רוצה לשלם ולקחת חלק ביוזמה ושואלים אם אתה בתור אוהד מתנגד לו אז 80% היו תומכים בו... מהסיבה הפשוטה שהוא מיטש גולדהאר ואנחנו נתמוך בו אם הוא חושב שזה מקדם אותנו באירופה או סתם כי בא לו לתרום לפליטים.

ובדיוק מהסיבה הזו אין טעם בשלט, אם מכבי מחליטה לעשות משהו, היא תעשה אותו.

אם מיצ' ישא נאום אולי תהיה צודק, בינתיים דום שתיקה, המועדון לא הבהיר מה הוא מתכוון לעשות. במצב כרגע רוב האוהדים היו מעדיפים לא לתת אפילו שקל לפליטים.

אם מיצ' ישא נאום אולי תהיה צודק, בינתיים דום שתיקה, המועדון לא הבהיר מה הוא מתכוון לעשות. במצב כרגע רוב האוהדים היו מעדיפים לא לתת אפילו שקל לפליטים.

תגיד, אם אני מוכר לימונדה וקנית אצלי כוס לימונדה, אני שואל אותך מה לעשות עם הכסף?

הכסף עבר ממך למכבי תמורת המיני מנוי. מהרגע הזה זה כסף של מכבי, לא שלך. אתה לא נותן שקל לפליטים, מכבי נותנים.

מיטש נשא נאום כשהחליט על ניוואה כנותנת חסות? או שהעסיק את פלוני כמוכר בחנות המועדון? זו החלטת הקבוצה והיא רשאית לעשות ככל העולה על רוחה