Jump to content

השלט היום

Yoadknux

Recommended Posts

לא מאוחר,

אם הארגון יחליט לדרוש את הכסף בחזרה כצעד מחאתי אני הראשון שיצטרף , ואני בטוח שאני לא היחיד.

מקווה שמכבי יבינו שיש כאן בעיה, ושיפעלו להוציא אותנו מהיוזמה שלהם..

אם יהיו מספיק אוהדים שיבקשו פיצוי ואת הכסף בחזרה זה רק יעזור למכבי מול אופ"א.

מקווה שזה הצעד הבא

לא מאוחר,

אם הארגון יחליט לדרוש את הכסף בחזרה כצעד מחאתי אני הראשון שיצטרף , ואני בטוח שאני לא היחיד.

מקווה שמכבי יבינו שיש כאן בעיה, ושיפעלו להוציא אותנו מהיוזמה שלהם..

אם יהיו מספיק אוהדים שיבקשו פיצוי ואת הכסף בחזרה זה רק יעזור למכבי מול אופ"א.

מקווה שזה הצעד הבא

מכבי לא תרצה לצאת ממשהו ש-31 מועדונים (ברובם מועדוני פאר) שיתפו פעולה איתו. אם כבר מכבי תחזיר בעצמה 3 יורו לכל אוהד שרוצה וזה יהפוך לתרומה ישירה שלה לפליטים. וברגע שאנשים יבינו שמיטש משלם מכיסו חוץ מ-200-300 "עקרוניים" אף אחד לא ידרוש ממנו לירה. ובצדק.

קודם כל, מדובר כאן רק על המשחק הראשון, ככה שזה רק יורו מכל מנוי.

דבר שני, אתם באמת לא מבינים שיש פליטים שבאמת ברחו לאופ"א ממצוקה? יותר מ-200 אלף בני אדם נהרגו בסוריה בשנים האחרונות. באמת קשה לכם לקלוט שזו מצוקה אנושית אמיתית?

אני לא אומר שאנחנו צריכים לקלוט אותם, אנחנו ממש לא. אבל התרומה הקטנה הזו, של פחות מ-30 אלף יורו, 120 אלף שקל בסך הכל (!), היא לא יותר מאשר תרומה סמלית!

שוב, גם אני לא מסכים איתה, אבל למען הנראות ולמען השם של המועדון, צריך להסכים ליוזמה הזו. רע זה בטוח לא יעשה, כי בכל מקרה 31 מועדונים אחרים כבר הסכימו ויתרמו.

די, מספיק, לא צריך ללכת ראש בראש כל הזמן!

חבורה של בבונים כלומניקים חסרי מוח, מי אתם בכלל שתפרקו את מכבי ותפלגו את הקהל בגלל האידיאולוגיה שלכם? מקווה שמיטש יעיף אותכם מבלומפילד לטדי, שם מקומכם.

מה יקרה אם נבקש לא להשתתף ביוזמה בגלל מעמדנו השונה לעומת אירופה..

מה יעשו לנו?

מה עשו לקבוצות וספורטאים ערבים שהחרימו תחרויות נגד ישראל?! - שזה הרבה יותר חמור..

כלום, הפסד טכני..

אפילו לא ניסינו.

מה יקרה ? זה באמת מעניין אותי מה התסריט הכי גרוע ממנו אתם חוששים?

יפרסמו שקבוצה ישראלית מתנגדת ליוזמה הזאת, ואז מה?

איך זה יפגע בנו בדיוק?

דבר שני, אתם באמת לא מבינים שיש פליטים שבאמת ברחו לאופ"א ממצוקה? יותר מ-200 אלף בני אדם נהרגו בסוריה בשנים האחרונות. באמת קשה לכם לקלוט שזו מצוקה אנושית אמיתית?

אני לא אומר שאנחנו צריכים לקלוט אותם, אנחנו ממש לא. אבל התרומה הקטנה הזו, של פחות מ-30 אלף יורו, 120 אלף שקל בסך הכל (!), היא לא יותר מאשר תרומה סמלית!

שוב, גם אני לא מסכים איתה, אבל למען הנראות ולמען השם של המועדון, צריך להסכים ליוזמה הזו. רע זה בטוח לא יעשה, כי בכל מקרה 31 מועדונים אחרים כבר הסכימו ויתרמו.

אפשר להביע דעות מנוגדות, זה חלק מהקונספט של פורום, אם כולם היו חושבים אותו הדבר לא היה צורך בפורום, אין סיכוי שמכבי תחזור בה מהיוזמה, לדעתי השלט הונף לא בגלל התרומה הסמלית אלא כקונטרה לציטוטים שהביא כאן JACK בעמוד הקודם.

חבורה של בבונים כלומניקים חסרי מוח, מי אתם בכלל שתפרקו את מכבי ותפלגו את הקהל בגלל האידיאולוגיה שלכם? מקווה שמיטש יעיף אותכם מבלומפילד לטדי, שם מקומכם.

sticker,375x360.png

עניי עירי קודמים, על הזין שלי כל סורי מזדיין שיש משפחה אחת פה במדינה שאין לה איך לעשות ארוחת חג!

למה קטאר, מצרים, איחוד האמירויות, ערב הסעודית לא עושים כלום במשך שנים? למה אני צריך לעזור בעקיפין לאוייב שלי בגלל יבשת שעשתה שואה בעם שלי? ובטח למה אני צריך לשתוק או לשמור את הדעה שלי לעצמי?

מה יקרה אם נבקש לא להשתתף ביוזמה בגלל מעמדנו השונה לעומת אירופה..

מה יעשו לנו?

מה עשו לקבוצות וספורטאים ערבים שהחרימו תחרויות נגד ישראל?! - שזה הרבה יותר חמור..

כלום, הפסד טכני..

אפילו לא ניסינו.

מי אמר לך אבל שמיטש נגד היוזמה? אני בטוח שהוא בעד. ומי אמר לך שיותר מ-1,000 אוהדים מתנגדים ליוזמה ? בטוח שמעל 50% מהקהל של מכבי אין לו שום בעיה עם זה שמכבי מעבירה יורו מכל כרטיס לפליטים.

בקצרה: מחאה צודקת אך לא חכמה.

אנשים שבאו לשאול אותי מה פשר השלט קיבלו הסבר והבינו מאיפה הוא בא (כולל הטרמינולוגיה ששימשה כקונטרה). אבל מה עם כל השאר שלא מעניין אותם באמת לבדוק/אין להם אינטרס כזה?

משחקים לידיים של הרוצים ברעתנו

מי אמר לך אבל שמיטש נגד היוזמה? אני בטוח שהוא בעד. ומי אמר לך שיותר מ-1,000 אוהדים מתנגדים ליוזמה ? בטוח שמעל 50% מהקהל של מכבי אין לו שום בעיה עם זה שמכבי מעבירה יורו מכל כרטיס לפליטים.

אני לא בטוח שמיטש בעד בגלל שלא דיברתי איתו בנושא אבל אני חושב שהוא בעד בגלל אותו האופן שהוא מדבר על ההורים שלו.

שלום לך מינה צמח

עניי עירי קודמים, על הזין שלי כל סורי מזדיין שיש משפחה אחת פה במדינה שאין לה איך לעשות ארוחת חג!

למה קטאר, מצרים, איחוד האמירויות, ערב הסעודית לא עושים כלום במשך שנים? למה אני צריך לעזור בעקיפין לאוייב שלי בגלל יבשת שעשתה שואה בעם שלי? ובטח למה אני צריך לשתוק או לשמור את הדעה שלי לעצמי?

ואתה חושב שכולנו לא מתלוננים על זה? הנה, רק תראה מה כתבו היום בכלכליסט http://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3669254,00.html

ויש עוד עשרות ומאות כתבות כאלו פה. אבל זה לא יעזור, המדינות האלו מנותקות מהכל ושום לחץ תקשורתי לא יעזור פה.

אף אחד לא אמר שאתה צריך לשמור את הדעה שלך לעצמך, אבל יש דרכים יותר חכמות ויותר טובות להביע אותה. השלט הזה רק מוציא שם רע לנו, כאוהדים וכמועדון בעיני כל מי שלא מבין את הרקע למעשה.

מחאה מוצדקת, שלט מטופש להפליא.

בקצרה: מחאה צודקת אך לא חכמה.

אנשים שבאו לשאול אותי מה פשר השלט קיבלו הסבר והבינו מאיפה הוא בא (כולל הטרמינולוגיה ששימשה כקונטרה). אבל מה עם כל השאר שלא מעניין אותם באמת לבדוק/אין להם אינטרס כזה?

משחקים לידיים של הרוצים ברעתנו

אתה יכול להסביר מה פשר השלט כולל הטרמינולוגיה?

שלום לך מינה צמח

צחקתי בקול

אני לא חושב שאתה מסתכל על זה נכון, אם היתה בחירה או סקר אם אוהד רוצה לשלם או לא לפליטים 90% ויותר לא היו מסכימים פשוט אף אחד לא שואל אותנו.

להשוות בין הפליטים האלה לבין היהודים במלחמת העולם השניה זה לא פחות גרוע מהכחשת שואה.

דבר ראשון, אתה היחיד שמשווה.

דבר שני, מה :g:

מעניין כמה מאלה שאומרים שיותר חשוב לתרום לעניים בישראל באמת תרמו משהו לחג לאותם עניים.

ואתה חושב שכולנו לא מתלוננים על זה? הנה, רק תראה מה כתבו היום בכלכליסט http://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3669254,00.html

ויש עוד עשרות ומאות כתבות כאלו פה. אבל זה לא יעזור, המדינות האלו מנותקות מהכל ושום לחץ תקשורתי לא יעזור פה.

אף אחד לא אמר שאתה צריך לשמור את הדעה שלך לעצמך, אבל יש דרכים יותר חכמות ויותר טובות להביע אותה. השלט הזה רק מוציא שם רע לנו, כאוהדים וכמועדון בעיני כל מי שלא מבין את הרקע למעשה.

מחאה מוצדקת, שלט מטופש להפליא.

שאתה מאמין בצדקתך שום קולות רקע לא מפריעים לי, ממש מעניין אותי מה ריאל או בארסה חושבים עליי או רחמנא ליצלן התקשורת בארץ או בעולם.

אני לא חושב שאתה מסתכל על זה נכון, אם היתה בחירה או סקר אם אוהד רוצה לשלם או לא לפליטים 90% ויותר לא היו מסכימים פשוט אף אחד לא שואל אותנו.

למה לעזאזל שישאלו אותנו???

כשהמועדון קונה חלוץ שואלים את האוהדים???

כשהמועדון שוכר חברת אבטחה שואלים את האוהדים???

זה הכסף של המועדון והמועדון יחליט מה עושים איתו, לא האוהדים ולא אף אחד אחר

וזה שקנית מיני מנוים לאירופה ב-500 שקל לא עושה אותך הבעלים של הקבוצה ולא נותן לך זכות להחליט אם תורמים את הכסף לאיסלנד או לשימור הקנגורו באוסטרליה או לפליטים

מה שכן יש לך את הזכות זה למחות, אבל גם כאן זה לא נעשה בדרך שבה צריך, השלט הזה לא יזיז לאף אחד, להפך, רק יגרום לכל הערוצים הערביים והאירופים לחשוב "איזה ישראלים חשוכים ואלטיסטים"

מעניין כמה מאלה שאומרים שיותר חשוב לתרום לעניים בישראל באמת תרמו משהו לחג לאותם עניים.

אני תרמתי, תודה על ההתעניינות.

וזה שקנית מיני מנוים לאירופה ב-500 שקל לא עושה אותך הבעלים של הקבוצה ולא נותן לך זכות להחליט אם תורמים את הכסף לאיסלנד או לשימור הקנגורו באוסטרליה או לפליטים

מה שכן יש לך את הזכות זה למחות, אבל גם כאן זה לא נעשה בדרך שבה צריך, השלט הזה לא יזיז לאף אחד, להפך, רק יגרום לכל הערוצים הערביים והאירופים לחשוב "איזה ישראלים חשוכים ואלטיסטים"

שאתה מאמין בצדקתך שום קולות רקע לא מפריעים לי, ממש מעניין אותי מה ריאל או בארסה חושבים עליי או רחמנא ליצלן התקשורת בארץ או בעולם.

ובנוסף מה לדעתך הדרך "הנכונה" שבה צריך למחות?

הוא שאל את זה באופן היפותטי כי ברור שלעולם לא ישאלו אותנו, אבל ביקום שכן היו שואלים אותנו אז הוא אמר את מה שהוא חושב שהיה קורה, הדגש פה על אם היו שואלים ולא על אם צריך לשאול, בנוגע לכל מה שרשמת על הערוצים הערבים ואירופים, מתי הם לא הציגו אותנו כישראלים חשוכים?

הוא שאל את זה באופן היפותטי כי ברור שלעולם לא ישאלו אותנו, אבל ביקום שכן היו שואלים אותנו אז הוא אמר את מה שהוא חושב שהיה קורה, הדגש פה על אם היו שואלים ולא על אם צריך לשאול, בנוגע לכל מה שרשמת על הערוצים הערבים ואירופים, מתי הם לא הציגו אותנו כישראלים חשוכים?

הם תמיד הציגו. ועכשיו הם עוד יותר יציגו, ולא רק הם, בטח כשעכשיו נתנו להם חומר... פשוט משחק להם אל תוך הידיים

השלט בכלל לא מדבר כנגד התרומה של מכבי לפליטים, שבמצב שנוצר אם מכבי לא היו תורמים זה היה יותר באזז מאשר אם היורו המסריח הזה יילך לאן שיילך.

בכל מקרה, לא יקרה שום דבר בעקבות השלט הזה (שבכלל לא השיג שום דבר ואין בו שום חוכמה).

הם תמיד הציגו. ועכשיו הם עוד יותר יציגו, ולא רק הם, בטח כשעכשיו נתנו להם חומר... פשוט משחק להם אל תוך הידיים

רגע, אם הם תמיד הציגו אז זה באמת משנה עוד נפיחה של יצור נאור מהיבשת הצחה כשלג כלפי הישראלים? יותר מזה, רק לפני שבועיים קיבלת את הדוגמה המושלמת מדוע לא משנה אם יהיה פחות אייטם על ישראל או יותר, הילדה כוכבת פאליווד שנשכה את החייל בזמן מעצר אחיה כיכבה בכל מהדורות החדשות, כל היצורים הנאורים מהיבשת הטהורה פלטו נפיחות בניחוח ורדים, לאף אחד זה לא הזיז שגילו יומיים לאחר מכן שהילדה פרובוקטיבית כרונית והיא בעצם שחקנית למצלמה של אביה, הנזק נעשה, לא משנה אם זה שקר או אמת, תמיד יהיו מקרים כאלו, בזירת המדיה העולמית אכלנו אותה ממזמן ביג טיים.

אם אני מתעלם לרגע מעמדותיי כלפי השלט - מה שראוי לעוררדיון ומחשבה זה האם לארגון אוהדי ולא משנה מה שמו יש מנדט לייצג את כלל אוהדי הקבוצה. היה פחות מפריע לי אילו היו מוסיפים בצד השלט את הכיתוב m.f, ולא מנסים לייחס את הדעה הזאת לכלל האוהדים.