Jump to content

השלט היום

Yoadknux

Recommended Posts

1. "לא רוצה לתת להם אגורה" - אתה לא נותן להם כלום. לחשוב שאתה נותן משהו זה מגוחך וזה לא להבין איך שוק חופשי עובד, הכסף הזה לא שלך ברגע ששילמת על המנוי. לא העלו את מחירי הכרטיסים מהסיבה הזו.

2. אם מכבי היו תורמים כסף להפועל הייתי מוחה על זה - ועדיין זה הכסף של מיצ' ואני לא חי בסרט שזה כסף שלי כי שילמתי על איזה כרטיס או מנוי. מותר לי למחות בתור אוהד, אסור לי לחשוב שחייבים לי משהו או שגונבים ממני משהו.

3. מכבי עושה הרבה יותר בשביל ישראלים במצוקה. אז פעם אחת הגענו לצ'מפיונס וכחלק ממחווה של אופ"א המועדון נותן יורו מכל כרטיס, אפשר לחשוב. אתם מציגים את זה כאילו אנחנו מועדון שבאופן קבוע מממן פליטים ערבים מכל העולם.

אז מה הבעיה עם השלט, שוב?

אתה תמחה על דבר אחד, הם מוחים על דבר אחר.

מי אמר שהמחאה שלהם לא צודקת?

וכתבתי כבר שמבחינת מכבי מדובר ב"מלכוד", כי הם חייבים לתרום, לא יכולים להישאר המועדון היחיד שלא תורם, אבל מצד הקהל, זכותו למחות על זה.

אין שום דבר גזעני או לא חוקי בשלט הזה.

1. "לא רוצה לתת להם אגורה" - אתה לא נותן להם כלום. לחשוב שאתה נותן משהו זה מגוחך וזה לא להבין איך שוק חופשי עובד, הכסף הזה לא שלך ברגע ששילמת על המנוי. לא העלו את מחירי הכרטיסים מהסיבה הזו.

2. אם מכבי היו תורמים כסף להפועל הייתי מוחה על זה - ועדיין זה הכסף של מיצ' ואני לא חי בסרט שזה כסף שלי כי שילמתי על איזה כרטיס או מנוי. מותר לי למחות בתור אוהד, אסור לי לחשוב שחייבים לי משהו או שגונבים ממני משהו.

3. מכבי עושה הרבה יותר בשביל ישראלים במצוקה. אז פעם אחת הגענו לצ'מפיונס וכחלק ממחווה של אופ"א המועדון נותן יורו מכל כרטיס, אפשר לחשוב. אתם מציגים את זה כאילו אנחנו מועדון שבאופן קבוע מממן פליטים ערבים מכל העולם.

אני מסכים איתך בחלק מהדברים, שיהיה ברור רק..הכסף הוא לא כסף שלי, הוא של מכבי, הוא של מיץ.

אתה צודק שברגע ששילמתי עבור כרטיס הכסף עובר למכבי ומשם לאן שבא להם אבל אתה בוחר שלא להבין את העניין שמאחורי זה וזה במודע.

הכסף טכנית הוא לא שלי, אבל מה שעושים עם הכסף מייצג אותי ואותך כמועדון.

אני עושה את המירב, קונה מנוי, נוסע לחוץ, קונה בחנות - עושה מה שאני יכול כדי לקדם את המועדון גם מבחינה שיווקית ואני מצפה שמהכספים האלה יעשו דברים אחרים.

להגיד שזה לא הכסף שלי זה נכון אבל זה ממש לא נכון. תחשוב על זה.

העיקרון מבחינתי הוא לקדם אג'נדה אחרת, אתה צודק שזה לא כזה נורא לתרום ואת השלט שהונף אתמול אפשר היה לנסח אחרת, אני אפתיע אותך ואגיד לך שעשיתי תוכנית בעברי ברדיו גם לקידום השיתוף הפעולה של יהודים וערבים בארץ אז ככה שאני ממש לא אנטי אבל הנושא הזה ייצר כאוס (כרגיל) אצל אוהדי מכבי וכל אלו שבעד התרומה פשוט משתמשים בדמגוגיה זולה כדי להעביר את המסר שלהם.

זה בסדר לתרום לפליטים סורים, אבל אני יכול למצוא לך מיליון דברים אחרים לעשות עם הכסף וכותרת כגון מכבי ת"א תתרום שקל לניצולי שואה יכול לעשות עבודה טובה יותר ולקדם את מכבי הרבה יותר מלהיות נאורים סתם, הרי למכבי לא מזיז הזין מהפליטים בסוריה ומסתבר שגם לקהל שלה. אז למה?

יאללה, חג שמח ושנה טובה לכולם ואני מקווה שכל הקיצוניים כאן בפורום יביאו את הקיצוניות שלהם גם לסמי עופר וישתיקו את אוהדי הסלפי של בית"ר, חיפה והפועל ב"ש שעשו מנויים לליגת האלופות.

״הנהלת מכבי החליטה להשתתף במתן עזרה לפליטים הסורים ולתרום יורו מכל כרטיס שנמכר לליגת אלופות. כל זה קורה שבוע לפני חג ראש השנה, בו אלפי אזרחים לא יכלו לחגוג את החג כראוי בשל עוני. עצוב לראות שאלו הם סדרי עדיפויות של הנהלת הקבוצה.״

מי אמר שמכבי לא תורמת לאנשים בארץ? כי אני די בטוח שהיא כן.

אז מה הבעיה עם השלט, שוב?

אתה תמחה על דבר אחד, הם מוחים על דבר אחר.

מי אמר שהמחאה שלהם לא צודקת?

וכתבתי כבר שמבחינת מכבי מדובר ב"מלכוד", כי הם חייבים לתרום, לא יכולים להישאר המועדון היחיד שלא תורם, אבל מצד הקהל, זכותו למחות על זה.

אין שום דבר גזעני או לא חוקי בשלט הזה.

הבעיה שהוא תוקף את הצד הלא נכון.

מפריע לך שמכבי תורמים לפליטים סורים לפני שהם תורמים לאחרים? תמחה נגד אנטישמיות וצביעות של אופ"א, תמחה נגד סדרי עדיפויות של ההנהלה - אבל לנסח את השלט בצורת refugees not welcome? מה? מה לעזאזל הקשר בין זה לבין הנושא שכביכול מוחים עליו? סתם שלט של "תראו אותי ותנו לי תשומת לב"

מי אמר שמכבי לא תורמת לאנשים בארץ? כי אני די בטוח שהיא כן.

לא אמרתי שלא

אבל תסכים שהסכום שיעבור לסורים יכל לשמח הרבה אנשים בארץ.

מכבי לדעתי הייתה צריכה להסביר שזה בעייתי להעביר כסף לסורים ולהגיד שהיא תעביר את הכסף לנזקקים בארץ ומראה הוכחות.

לא אמרתי שלא

אבל תסכים שהסכום שיעבור לסורים יכל לשמח הרבה אנשים בארץ.

מכבי לדעתי הייתה צריכה להסביר שזה בעייתי להעביר כסף לסורים ולהגיד שהיא תעביר את הכסף לנזקקים בארץ ומראה הוכחות.

כאילו שלקבוצות אחרות בצ'מפיונס אין נזקקים במדינות שלהן ואין עניים שהיו שמחים לקבל את הכסף.

בואו נפסול כל פרוייקט תרומות משותף באירופה כי לכל מדינה יש בעיות משלה וזה יותר חשוב.

לא כולם פליטים ולא כולם מסכנים, חלק לא מבוטל מאותם "פליטים" הם אנשי דעא"ש שלחמו בסוריה ועכשיו הם מקימים תאי טרור במדינות שונות, אתה רוצה לתת להם שמיכה ותרופות, לבריאות.

נו באמת. אז מפריע לך לתרום יורו אחד לשלוח את המחבלים האלו לאירופה ? אתה רוצה להשאיר אותם קרובים לרמת הגולן ??

גם תאמין לי שחלק מהמסכנים שבאים לעמותות לקבל מזון זה נפלטים מארגוני פשע , מכורים להימורים וכו. אתה מדמיין מישהו נותן לזה משקל בלי שיגידו עליו שהוא מאנייק ? תגיד שהם ערבים ועל הזין שלך .לא חייבים להתחכם תמיד.

מי אמר לך שלא עושים? מי שם אותך לקבוע שלהרים שלט זה על חשבון מכבי, גם שסופו הלך להרביץ לאוהד הפועל זה היה על חשבון מכבי אבל זה לא הפריע לך אני מניח.

לא ממש דאגתי ששמעון מזרחי יודיע על פרישה בגלל שסופו רצה לפרק אוהד . אתה רוצה לנסות לשער מה יהודי ליברלי עשיר מצפון אמריקה חושב על התוכן של השלט הזה ?

כאילו שלקבוצות אחרות בצ'מפיונס אין נזקקים במדינות שלהן ואין עניים שהיו שמחים לקבל את הכסף.

בואו נפסול כל פרוייקט תרומות משותף באירופה כי לכל מדינה יש בעיות משלה וזה יותר חשוב.

תסכים איתי ששאר המדינות לא במצב מלחמה עם סוריה

אל תלכו סחור סחור.

נו באמת. אז מפריע לך לתרום יורו אחד לשלוח את המחבלים האלו לאירופה ? אתה רוצה להשאיר אותם קרובים לרמת הגולן ??

גם תאמין לי שחלק מהמסכנים שבאים לעמותות לקבל מזון זה נפלטים מארגוני פשע , מכורים להימורים וכו. אתה מדמיין מישהו נותן לזה משקל בלי שיגידו עליו שהוא מאנייק ? תגיד שהם ערבים ועל הזין שלך .לא חייבים להתחכם תמיד.

תזכיר לי כשהם יתחילו להתפוצץ באירובה כמה מסכנים המוסלמנאצים שהיית כל כך נאור לחלק להם כסף לאוכל ותרופות, הם ****, ואחרי שהם יסיימו עם אירובה הם באים אלינו, יותר מזה, היית מוכן לתת למסכנים הללו מקלט אצלך בלי לדעת מי זה מי?

תסכים איתי ששאר המדינות לא במצב מלחמה עם סוריה

אל תלכו סחור סחור.

וזה קשור איך בדיוק? הכסף לא נתרם לסוריה אם זה לא הובן עד עכשיו.

וזה קשור איך בדיוק? הכסף לא נתרם לסוריה אם זה לא הובן עד עכשיו.

אתה יודע שמדינת ישראל לא מופיע בספרי הלימוד, יותר ספציפית הגיאוגרפיה של הסורים? מדינה ששוטפת את המוח של האזרחים שלה שאין ליהוד ולמדינת ישראל זכות קיום, להם אתה רוצה לעזור, נאור.

אתה יודע שמדינת ישראל לא מופיע בספרי הלימוד, יותר ספציפית הגיאוגרפיה של הסורים? מדינה ששוטפת את המוח של האזרחים שלה שאין ליהוד ולמדינת ישראל זכות קיום, להם אתה רוצה לעזור, נאור.

בפעם האלף - העזרה הולכת לאנשים ש*בורחים* מסוריה. לא לצבא הסורי, לא לממשלה הסורית, לא לשום גוף סורי.

אתה מה אני לא יכול לסבול, את הצביעות, 4 שנים של לחימה אינטסיבית בסוריה העולם שתק וסתם את הפה בזמן שהשליכו שם פצצות מלוכלכות, את אף אחד זה לא עניין, עכשיו פתאום זה מגניב לתמוך בפליטים (שרובם לא מסוריה בכלל) אז בואו כולנו נקפוץ לעגלה הזאת, 4 שנים שאני נושך שפתיים בזמן שאנחנו נותנים להם טיפול רפואי על חשבונינו בזמן שהיינו יכולים להפנות את המשאבים עבור אזרחי המדינה שידם אינה משגת בניתוחים מסובכים ויקרים, אני עוקב אחרי הקרבות והתקדמות דעא"ש בסוריה, לעולם לא הזיז בכלל שתינוקות נהרגים שם על בסיס יומי, אתה חושב שהתמונה של התינוק על החוף מזעזעת? הצחקת אותי, זאת המציאות היומיומית בסוריה ואף אחד לא בוכה על התינוקות שנשחטים שם, מה שאני רוצה להגיד בעצם זה שלא במקרה כל הנושא הזה מקפיץ את החדשות בתקופה האחרונה אלא יד מכוונת עומדת מאחורי הנושא ואנחנו בשם הפופוליזם הזול קופצים לעגלה הזו, איפה הייתם כל השנים שנשחטו אנשים במזרח התיכון וצפון אפריקה? למה חשוב לכם לתרום פרוטות לפליטים? אין צורך בתשובה, כי זה חלק מהצביעות וההתנשאות של השמאל, הצורך התמידי הזה בלהרגיש עליונים ונאורים, תרמנו, אוננו מנטלית על התרומה שלנו, טפחנו לעצמינו על השכם, אפשר להרים את הראש ולהמשיך הלאה.

בפעם האלף - העזרה הולכת לאנשים ש*בורחים* מסוריה. לא לצבא הסורי, לא לממשלה הסורית, לא לשום גוף סורי.

אתה צודק, רק החיילים הסורים, רק הממשלה הסורית, רק הגופים הרישמיים הסורים התחנכו על שנאת ישראל, כל שאר הסורים אוהבים אותנו.

אתה מה אני לא יכול לסבול, את הצביעות, 4 שנים של לחימה אינטסיבית בסוריה העולם שתק וסתם את הפה בזמן שהשליכו שם פצצות מלוכלכות, את אף אחד זה לא עניין, עכשיו פתאום זה מגניב לתמוך בפליטים (שרובם לא מסוריה בכלל) אז בואו כולנו נקפוץ לעגלה הזאת, 4 שנים שאני נושך שפתיים בזמן שאנחנו נותנים להם טיפול רפואי על חשבונינו בזמן שהיינו יכולים להפנות את המשאבים עבור אזרחי המדינה שידם אינה משגת בניתוחים מסובכים ויקרים, אני עוקב אחרי הקרבות והתקדמות דעא"ש בסוריה, לעולם לא הזיז בכלל שתינוקות נהרגים שם על בסיס יומי, אתה חושב שהתמונה של התינוק על החוף מזעזעת? הצחקת אותי, זאת המציאות היומיומית בסוריה ואף אחד לא בוכה על התינוקות שנשחטים שם, מה שאני רוצה להגיד בעצם זה שלא במקרה כל הנושא הזה מקפיץ את החדשות בתקופה האחרונה אלא יד מכוונת עומדת מאחורי הנושא ואנחנו בשם הפופוליזם הזול קופצים לעגלה הזו, איפה הייתם כל השנים שנשחטו אנשים במזרח התיכון וצפון אפריקה? למה חשוב לכם לתרום פרוטות לפליטים? אין צורך בתשובה, כי זה חלק מהצביעות וההתנשאות של השמאל, הצורך התמידי הזה בלהרגיש עליונים ונאורים, תרמנו, אוננו מנטלית על התרומה שלנו, אפשר להרים את הראש ולהמשיך הלאה.

אתה צודק, רק החיילים הסורים, רק הממשלה הסורית, רק הגופים הרישמיים הסורים התחנכו על שנאת ישראל, כל שאר הסורים אוהבים אותנו.

חחח שמאל

תחפש בבוטקה את הנושא שלי על דני דיין. אני ימני מוחלט, אל תשייך אותי לשמאל ואל תהפוך את זה לדיון פוליטי בכלל.

כנראה אני פשוט בוגר מספיק כדי להבין שגם אם אופ"א פופוליסטיים וצבועים, תרומה סמלית לפליטים סורים בלי שזה יפגע במחירי הכרטיסים היא לא משהו ששווה לבכות עליו.

כנראה אני פשוט בוגר מספיק כדי להבין שגם אם אופ"א פופוליסטיים וצבועים, תרומה סמלית לפליטים סורים בלי שזה יפגע במחירי הכרטיסים היא לא משהו ששווה לבכות עליו.

אז אני להבדיל ממך לא מסוגל להיות פוליטקלי קורקט ואני אגיד בדיוק את מה שאני חושב על הנושא.

אני חושב שמיטש משקף היטב את ערכי המועדון שלנו-רציונלי, לא מתלהם, ליברלי, לא פוליטי במהותו, תחרותי מאד ובעיקר הומני. לכן השלט מיותר בעיקר כי הוא משדר חוסר הומניות. סתם נע בעין ללא שום צורך.

לאיזה מטרה הוצב השלט? פשוט כל אחד פה שבעדו נותן טיעונים אחרים.

על זה שמכבי תורמים יורו מהכרטיס למשחק?

על זה שכמה חברי כנסת מ אמרו שהם בעד לקלוט פליטים?

או שבכלל מכבי פנאטיקס דואגים לטהרת אירופה?

אשמח אם מישהו יענה

10 עמודים על שלט שאפילו לא הופיע במשחק עצמו..

ממה שאני מבין, הארגון כולה הביע את הדעה שלו, אפשר להסכים ואפשר לא להסכים עם זה, אני אישית מסכים שזה מיותר כי עוד יקנסו את מיץ' או יתנו לנו איזה עונש הזוי .

לגבי אירופה, זה יהיה טמטום להניף שלט כזה או כל שלט אחר שעלול לגרום לאופ"א להעניש אותנו .

אה ומה שהמכבייה אמר .