Jump to content

סופ"ש אירופי

Yellow_Hell

Recommended Posts

הקטע ההזוי זה שרוב הקבוצות שם עשירות יחסית, ובאיירן גם לא כאלה בזבזנים ביחס לקבוצות אחרות ביבשת ועדיין היתרון שלהם פשוט עצום.

ומה שעצוב פה זה שנראה כאילו באיירן משחקים בהילוך שני.

הקטע ההזוי זה שרוב הקבוצות שם עשירות יחסית, ובאיירן גם לא כאלה בזבזנים ביחס לקבוצות אחרות ביבשת ועדיין היתרון שלהם פשוט עצום

הם מבזבזים הון תועפות.

ברגע שהם יכולים לבוא ולרכוש את לבנדובסקי וגצה בלי בעיות המשחק שם גמור,אני לא חושב שבעוד ליגה דבר כזה יכול לקרות.

המבחן שלהם זה בליגת האלופות, צריך לחכות למפגשים עם ריאל / ברצלונה.

אני לא מדבר על הרכישות מבחוץ, גם קבוצות אחרות מבזבזות.

לבוא ולפרק את דורטמונד זה הדבר.

הם מבזבזים הון תועפות.

ברגע שהם יכולים לבוא ולרכוש את לבנדובסקי וגצה בלי בעיות המשחק שם גמור,אני לא חושב שבעוד ליגה דבר כזה יכול לקרות.

המבחן שלהם זה בליגת האלופות, צריך לחכות למפגשים עם ריאל / ברצלונה.

את גצה הביאו ב-37 מיליון יורו, לא הרבה בשביל שחקן צעיר עם פוטנציאל כזה

את לבנדובסקי הביאו בהעברה חופשית.

בכלל תבדוק את סכומי ההעברה שלהם, הם לא מוציאים יותר מדי כסף על שחקנים, שחקנים פשוט רוצים לבוא לשחק שם, זה פשוט מדהים.

את גצה הביאו ב-37 מיליון יורו, לא הרבה בשביל שחקן צעיר עם פוטנציאל כזה

את לבנדובסקי הביאו בהעברה חופשית.

בכלל תבדוק את סכומי ההעברה שלהם, הם לא מוציאים יותר מדי כסף על שחקנים, שחקנים פשוט רוצים לבוא לשחק שם, זה פשוט מדהים.

אני לא חושב שזה יכול לקרות בעוד ליגה באירופה.

ברור שיש להם גם ניהול מדהים וצוות מקצועי גדול אבל הליגה שם גמורה. ( הם רצו גם את מרקו רויס אבל הוא סירב )

לא חושב שרודג'רס מאמן גרוע, אבל הוא פתח להרבה אוהדים את התאבון ב-2014 ולכן צריך מישהו יותר מוכח.

קלופ לא יגיע... שכחו מזה. גם קרלו בשנת חופש. לדעתי יהיה מאמן פחות מוכר מהשמות שעכשיו רצים באינטרנט.

מאמן גרוע הוא לא, אבל אני חושב שהרכש שלהם היה פשוט נוראי מאז שסוארז עזב אותם.

זה מצחיק שאומרים תמיד אחרי שכוכב גדול עוזב קבוצה בינונית כלשהי בהרבה כסף שבכסף שהקבוצה קיבלה היא יכולה לקנות הרכב שלם. זה נכון, הבעיה שההרכב הזה יהיה בינוני במקרה הטוב. תראו את טוטנהאם שאחרי בייל, ליברפול הנוכחית.

לא חושב שרודג'רס מאמן גרוע, אבל הוא פתח להרבה אוהדים את התאבון ב-2014 ולכן צריך מישהו יותר מוכח.

קלופ לא יגיע... שכחו מזה. גם קרלו בשנת חופש. לדעתי יהיה מאמן פחות מוכר מהשמות שעכשיו רצים באינטרנט.

בסוף ימאס לו להפיל באנגים כל היום ויש לו הזדמנות לחתום בליברפול אני לא חושב שהוא יפספס הזדמנות כזאת למורות שליברפול זה סיכון עבורו

לא חושב שקלופ וקרלו ילכו אליהם.. ההנהלה שלהם קובעת על הרכש ועוד המון דברים, לא משהו שיתאים למאמני וורלד קלאס כמו קלופ וקרלו שלא צריכים את החרא הזה על הראש שלהם.

עוד 10 דקות מתחיל הדרבי.

שיחכו עד סוף העונה ויקחו את סוזה :mushy:

הלוואי סוזה! יעשה שם קסמים.

שישנו אסטרטגיה ויפסיקו למנות מאמנים בריטים כמו הודג'סון, דלגליש ורוג'רס.

קלופ הוא מינוי ראוי וגם הסגל מתאים לסגנון שלו. ואם זה יעזור להביא את רויס בקיץ אז בכלל...

רוג'רס עצמו לא מאמן גרוע אבל ממש לא מאמן גדול. הוא מכיר שיטות ומערכים עד לפרטים הקטנים ביותר אבל הוא מנהל משחק מחפיר.

שלא נדבר על הרכישות ההזויות והלא מוצלחות שלו. הוא הביא למשל את פאקינג אדם לאלאנה ב25 מיליון פאונד שזה מבחינתי שערורייה. שווה פחות משליש מזה.

למה שקלופ יבוא לשם? הם לא ברמה שלו

מה עם פאקו, מועמד?

מהמר שיגיע מישהו פח בסוף

למה? הוא ירוויח מליברפול פי 3 ממה שהרוויח בגרמניה

יקבל חוזה ל3 שנים

ותקציב העברות גבוה

למה שלא יבוא?