Jump to content

Nfl 2015

Omer

Recommended Posts

אחת מחוויות הספורט הטובות בחיי.

מהנקניקיה, עד לאנשים שישהו מסביבי, האוירה והמשחק.

ניצחון גדול של נוטרדאם, הייתי בטיילגייטינג לפני וכל זה. לראות את התזמורת צועדת ואת האוירה בקמפוס זה דבר אדיר. הלוואי עלינו. אספר יותר מחר

מקנא בך ים.

ספר על שחקנים בולטים ששמת לב אליהם.

פרסומת גדולה עם ביסט מוד:

https://www.youtube.com/watch?v=jzTCPx_fsPs

ובינתיים באלבמה, ט"ד מטורף של אול' מיס:

אחת מחוויות הספורט הטובות בחיי.

מהנקניקיה, עד לאנשים שישהו מסביבי, האוירה והמשחק.

ניצחון גדול של נוטרדאם, הייתי בטיילגייטינג לפני וכל זה. לראות את התזמורת צועדת ואת האוירה בקמפוס זה דבר אדיר. הלוואי עלינו. אספר יותר מחר

איזה כיף. תדע שזאת חווית הצפייה / עידוד הכי קרובה שיש לכדורגל (במדינות בהן יש קהל כמובן). אני לא משתגע על טיילגייט אבל זה פשוט מדהים. אנשים אשכרה באים עם מגה-גרילים למשך ארבע-חמש שעות, גם אם אין להם כרטיס למשחק.

קולג'ים זה ה-מקום לראות בו ספורט בארה"ב מבחינת התשוקה של הקהל וקצת פחות מסחור. זה פחות SHOW כמו NBA ודומיו, ויותר ספורט נקי (ככל שאפשר לקרוא לזה ככה באמריקה).

מקנא בך. זכית.

בינתיים ממה שאני מבין איליי עשה אנדי ריד בשבוע השני ברצף, הפעם נ"י חזרה מפיגור 10 ליתרון 10 על אטלנטה, ואז הוא פימבל ברד זון שלהם. היה יכול לעלות ל-17. במקום זה במצב של 10 אטלנטה הורידה ל-3, ואז עלתה ל-4.

נגמר 24-20 לפלקונס.

צל"ש להגנה שלנו למרות הפנלטיז המיותרים (בעיקר של קארי וריאנס). פעמיים הגנת רדזון נהדרת.

ההתקפה שלנו לא קיימת. מארי וברדפורד לא עושים כלום וזה קצת מעבר לחוסר תפקוד של ה-OL. לא השגנו פירסט דאון אחד. פחות משבע דקות על המגרש בפוזשן התקפי. חושך. אפילו הרסיברים שלנו לא מצליחים לייצר מהלכים.

כל סימני השאלה בהתקפה נראים כמו סמיילי עם פרצוף עצוב בשלב זה של העונה.

הפנלטיז לדעתי היו מעייפות כבר. חוץ מזה, הפנלטיז האלה ביחד עם הפאשלה של מקסוול בדרייב של הפילד גול הם הסיבה שהתוצאה היא לא 0-0. איזה משחק נוראי.

אני הייתי הכי בעד בראדפורד, ועדיין מקווה שישתפר, אבל אם לדבר בכנות, אני מתגעגע לפולס כרגע. ואוכל את הלב שמריוטה לא פה, למרות שיודע שכנראה המחיר היה ממש יקר מבחינת מה שהיינו צריכים לתת לטנסי.

אנחנו מביכים וברדפורד נוראי. חוץ מהמסירות הקצרות האלה לרצים הוא לא תורם כלום.

הבית שלנו בדרך להיות NFC דרום של העונה. בעיקר אם רומו נפצע.

אנחנו בכל מקרה סיימנו את העונה. במקרה הטוב נהייה 1:3 בעוד שבועיים.

בראדפורד הרגע נראה כאילו הוא ניסה לזרוק את האינטרספשן הזה לאנדזון של דאלאס. נוראי.

ולגמרי NFC דרום, באתי להגיד את זה.

איזה בזבוז זה שמריוטה הלך לדראפט בדיוק שנה אחת לפני שאנחנו מקבלים את הבחירה הראשונה... אנחנו יותר גרועים מהניינרס כרגע עם ההתקפה הזאת.

אם אני קלי אני שולח את סאנצ'ז. העיקר לנסות לשנות משהו. אגב, מקסוול בלי שרמן וצ'נסלור דומה יותר לקארי וויליאמס מאשר לליג'ן אוף בום, ורנדל של הקאובויז היום נראה כמו מארי של שנה שעברה.