Jump to content

Nfl 2015

Omer

Recommended Posts

דז בחוץ ל-4-6 שבועות, לא ישחק בפילי :)

אמור להחמיץ גם את הפטריוטס.

חדשות טובות עבורנו.

מתנצל על ההיעלמות אתמול פשוט נשפכתי מעייפות בערך מתי שהקרדינלס והברונקוס די סגרו את הסיפור. אגב, בהמשך לניחוס שלי מאתמול, הצ'ארג'רס עם חתיכת קאמבק מ-21:3 מול ההגנה של הליונס לניצחון. די מרשים.

הלכתי לצפות בתקצירים של מריוטה והקאובויז ולבכות קצת.

תובנות שטחיות ותחושות על בסיס צפייה בתקצירים:

לגבי הבילס מול הקולטס אני נזהר לא לקפוץ למסקנות כי נראה שזה אחד מאותם משחקים שהכל הולך לקבוצה אחת (הבילס) וכלום לא הולך לקבוצה השנייה, אבל הפאס ראש והסקנדרי של הבילס היה פשוט מדהים, וזה גם משתקף במספר הסאקס וההשלמות של לאק, לא יודע אם אפשר לגזור מזה משהו על ה-OL של הקולטס. מה שכן ההגנה של הקולטס תצטרך להשתפר כי לחטוף 27 נקודות מהבילס (למרות משחק ריצה נהדר ומשחק טוב ואפילו טוב מאוד לפי הסטטיסטיקה של טיירוד) זה יותר מדי (מזכיר לך משהו ממחזור 2 בעונה שעברה עומר?).

הג'טס מול הבראונס לא כוחות ברגע שג'וש מקאוון נפצע. הבראונס נראו פשוט אומללים לפי התקציר ונפלו להם שלושה כדורים די קריטיים מהידיים. התוצאה קצת משקרת אבל בשלב מסוים כאב לי להסתכל על התקציר מרוב רחמים על הבראונס ועל מנזיל.

התוצאה במשחק של הפאקרס קצת משקרת כי היה להם יתרון די משכנע ברוב שלבי המשחק. אם ככה הברס נראים במשחק סביר של קאטלר, אולי באמת עדיף להם להגשים את התחזית שלי ולהתמודד על בחירת דראפט גבוהה.

צ'יפס מול טקסאנס - אני לא אתפלא אם מאלט יפתח כ-QB במשחק הבא למרות שרוב מה שעשה היה בגארבג' טיים. המשחק הזה חיזק את ההערכה שלי שהצ'יפס יהיו בפלייאוף, בין אם בוויילד קארד ובין אם כראש בית במקום הברונקוס. אני מקווה בשבילם שלא ניחסתי אותם יותר מדי אבל הם עושים דברים יפים מאוד ויוסטון הוא מפלצת בהגנה.

הראמס מול הסיהוקס - גם בעונה שעברה זה היה קרב מוחות צמוד עד השנייה האחרונה והסיהוקס הפסידו להם. פולס, כמו שכתבתי אתמול, במשחק די מרשים למרות שפאמבל שנכפה עליו (ע"י וויליאמס לא להאמין) כמעט עלה לראמס במשחק. אני אוהב את פולס, מה אגיד לכם. מקווה שבשיטה של קלי שהפכה את פולס ל-QB עם מספרים מפלצתיים לפני שתי עונות, ברדפורד יגשים את עצמו כפרנצ'ייז QB שהוא אמור היה להיות.

לגבי הקאובויז - תגיד מה שתגיד (ואתה בהחלט צודק שהג'איינטס לא ייצרו לחץ בכלל על רומו בדרייב האחרון) אבל דרייב מופתי של רומו. חבל מאוד עבורנו.

אז סיימתי לראות עכשיו קאובויז-ג'יינטס, לשמחתי בלי שידעתי את התוצאה.

וואו, איזה משחק שכיף לראות! הדרייב האחרון של רומו היה פשוט מדהים.

בכלל, תענוג החג הזה. ראיתי כבר שלושה משחקים מלאים (קאובויז, ברונקוז, קולטס), מחר אני כנראה אראה פאקרז, סיהוקס, איגלז.

עומר אתה נשאר היום לאיגלס או שלהקליט ולראות מחר בלי פרסומות?

בטח נשאר, תכננתי את שעות השינה שלי ככה שהרגע קמתי.

מרגיש כמו לפני משחק ראשון של מכבי.

המשתמש Ye#2 הבטיח לי שיש לקיקו אלונסו קריאת משחק מעולה שמובילה לחטיפות.

הרגע חטף כדור מתוך האנדזון ומנע ט"ד שהיה מוריד אותנו לפיגור של 9 עד 11 אפס.

אני כבר מאוהב.

דוקינס הגדול (שחקן ההגנה הגדול בהיסטוריה של פילדלפיה) כבר הספיק להשמיע את דברו בטוויטר:

11996909_10153583424847999_5817127626690

הוא פאקינג תפס את זה עם יד אחת!!!

סיכום ביניים: 10-0 פלקונס. האיגלס נראים זוועה של החיים. אכזבה עצומה.

וזה משחק שהוא מאסט ווין, ובניגוד לכדורגל או לכדורסל אין משחקים לתקן. מקווה מאוד ש:

א. זה לא מרמז כלום על הבאות.

ב. שלא נתחרט על המשחק הזה בסוף העונה כשידפוק לנו את המאזן.

אגב, איליי חושף איך הוא עלה לג'איינטס במשחק:

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000530579/article/eli-manning-says-he-told-rashad-jennings-not-to-score

מדהים על גבול הלא יאומן.

תורג'י מברוק על הניצחון הדי מרשים. מסתבר שההגנה שלכם עדיין יודעת את העבודה ושקפרניק אשכרה הצליח לנפק משחק (לפי הסטטיסטיקה והתקציר) שבערך מצדיק את החוזה שלו. נראה מה יהיה בהמשך.

לגבי האיגלס, כמה תובנות שלי מהמשחק המתסכל נורא אתמול:

1. עומר מנחוס. אם לא נגיע לסופרבול זה רשום בעיקר על התלהבות היתר המנחסת שלו (ואולי קצת גם על ניהול המשחק של צ'יפ קלי).
2. ההפסד הזה הזכיר לי מאוד את ההפסד מול הרדסקינס בעונה שעברה, ולא רק בגלל ההחטאה של פארקי.
3. הנטייה להופיע למחצית אחת בלבד שראינו בעונה שעברה חייבת להיפסק.
4. אנחנו מתקשים מאוד מול הגנות טובות וזאת בעיה כי ככה לא נגיע לפלייאוף. בדיוק כמו שהפסדנו בעונה שעברה באריזונה ובסאן פרנסיסקו, ככה הפסדנו גם אתמול.
מול הגנות וואו כמו סיהוקס ופאקרס התרסקנו בעונה שעברה ואני צופה שנמשיך להתרסק אבל עוד מוקדם לקפוץ למסקנות.
5. ברדפורד נכנס לקצב ואהבתי מאוד את המסירות הקצרות שלו. אני מקווה שנראה יותר ממנו, אבל על פניו נראה שהוא מתאים מאוד לשיטה של קלי. מה שכן, חוסר הניידות שלו די בעייתי.
מעבר לזה צריך לציין - הדרייבים שהוביל היו מדהימים ואדירים אבל את שתי המחציות, בזמן סופר קריטי, בסופו של דבר הוא סיים עם איבודים שעלו לנו במשחק.
6. בהמשך לסעיף 5, משחק הקבלה שלנו כרגע לא מספיק טוב. יש את מת'יוס (איזה אזכרי שדווקא הוא איבד בסוף) וארץ (שהוא בכלל TE) ובערך זהו. אגולור והאף לא היו קיימים ואני מקווה שזה ישתפר כי זה עניין של תיאום עם QB חדש.
7. האופנסיב ליין עוד יתייצב אבל בסך הכל די קרס במחצית הראשונה ולאורך כל המשחק לא ממש עזר למארי ולמת'יוס למצוא רווחים כדי לעשות מהלכי ריצה משמעותיים.
8. שתי ההחתמות הכי גדולות של הקיץ - מארי ומקסוול - בתצוגות נפל שהיו החלשות שלהם מזה הרבה זמן.
9. הסקנדרי משתפר אבל אם מקסוול ישחק כמו קארי וויליאמס אין לנו מה למכור. ת'רמונד היה ההפתעה הכי נעימה מבחינתי, ג'נקינס הוא נכס ואפילו נולאן קארול לא הזיק יותר מדי. מזל גדול מבחינתנו שבראיינט לא ישחק בשבוע הבא.
10. ספרולס הוא פאקינג אגדה ואני מעריץ אותו עוד מהעונה שעברה.
11. פארקי חייב לחזור לעצמו. זה היה ההבדל בין ניצחון החוץ באינדיאנה בעונה שעברה להפסד המרגיז אתמול.
12. משחק הפאס ראש שלנו, ובכללי, הקו הקדמי של ההגנה שלנו, שהיה אמור להיות הנקודה הכי חזקה שלנו, פשוט לא היה קיים עד המחצית השנייה וגם במחצית השנייה לא עשה מספיק.
*לא כולל את אלונסו שנתן וואחאד הצגה בבכורה שלו.
Having said that, ניצחונות על הקאובויז והג'טס במחזורים הבאים ויצאנו בסדר משלושת משחקי פתיחת העונה. החיסרון המרכזי הוא הפסד בתוך הדיביז'ן (בעונה שעברה די חיסל לנו את הסיכוי לוויילד קארד).
ההערכה הראשונית שלי הייתה שנהייה 3:1 או 2:2 אחרי ארבעה משחקים. כרגע צריך להסתכל "משבת לשבת" וניצחון על הקאובויז הוא בגדר חובה או שאפשר להתחיל להריץ שחקנים צעירים (ככה זה כשהעונה כל כך קצרה).

ממה שהבנתי פארקי סוחב פציעה, על השאר אני אגיב אח"כ.

כמו כן: מסתבר שהג'איינטס הפסידו כי איליי מאנינג לא יודע לספור. כן, מה שכתבתי הרגע. הוא חשב שיש להם מספיק זמן שלרוף, ובגלל זה אמר לקבוצה שלו לא להבקיע. וכן, זה באמת קרה.

המשחק בשבוע הבא הוא על חיים ומוות. עוד מילא אם גם דאלאס היו מפסידים, אבל עכשיו... ההפסד הזה עוד יכול לעלות לנו בפלייאוף, וכל כך מסתכל שזה כבר על המחזור הראשון.

רק בקליפורניה יש ניינרס

Sent from my iPhone using Tapatalk

ובקליפורניה יש רק ניינרס?

לא שכזאת חכמה עם איך שהריידרס נראים...

הגעתי למסקנה שזה פשוט אחלה של דבר, להוריד את המשחק, לא להיכנס לאתר nfl ( בארץ לא מדווחים תוצאות במילא) ולראות את כל המשחק..

אני חייב להגיד שמאוד נהניתי במחזור הזה, ראיתי שישה-שבעה משחקים והם היו טובים.

אני חושב שב3 לא ידעתי את התוצאה מראש וב4 כן, אין ספק שיותר כיף להיות מופתע.

הגעתי למסקנה שזה פשוט אחלה של דבר, להוריד את המשחק, לא להיכנס לאתר nfl ( בארץ לא מדווחים תוצאות במילא) ולראות את כל המשחק..

אני חייב להגיד שמאוד נהניתי במחזור הזה, ראיתי שישה-שבעה משחקים והם היו טובים.

אני חושב שב3 לא ידעתי את התוצאה מראש וב4 כן, אין ספק שיותר כיף להיות מופתע.

בתכל'ס זאת אחלה דרך. אפשר להספיק ככה שלושה משחקים בזמן שלוקח לראות בלייב משחק אחד.

מה שכן, אני חושב שרד-זון זאת עדיין הדרך הכי טובה לעקוב אחרי הליגה, ומעבר לזה, אם יש קבוצה אהודה, קשה מאוד לא לראות בלייב (ע"ע עומר ואני עם האיגלס).

אם יש משחק של האיגלס ואני לא יכול לראות אני מתחרפן.

למי שלא ראה - מהלך המשחק ואחד ממהלכי השבוע:

https://www.youtube.com/watch?v=dsMmgvtesDc

(אני יודע שזה לא מציג בפורום - תלחצו על הלינק ותראו ביוטיוב עצמו, זה שווה את זה. עליי)

אני, אחלה משחק. ראיתי את הצ'יפס השבוע והם שיחקו טוב ובכלל יש להם קבוצה נהדרת. את דנבר אני לא אוהב, אבל אי אפשר לזלזל בהם, הם עדיין אחת הקבוצות הכי חזקות בליגה.

ילובלאד צריך ללכת עם צעיף של מכבי, אולי נראה אותו :)