Jump to content

Nfl 2015

Omer

Recommended Posts

נגמר רבע ראשון, 0-0. שמישהו יעלה על הלוח כבר, אם הייתי רוצה לראות תיקו אפס הייתי מחפש שידור של כדורגל מאיזה חור...

ב-AFC אני פחות מבין האמת, היא אמורה להיות מאוד טובה, אבל היום הרץ שלהם שאחד הטובים בליגה (Le'Veon Bell) לא משחק בגלל השעיה לשני משחקים (נתפס ע"י המשטרה עם מריחואנה).

מחצית, 14-3. הפעם סקובי הצליח. אם היה מחטיא 3 במחצית הראשונה במשחק הבכורה שלו בקבוצה זה היה די מדהים.

השנה זה הסופרבול ה-50 (Super Bowl 50) והוא יתקיים באיצטדיון של ה-49ers. פעם הקודמת שהגמר היה בסן פרנסיסקו הייתה ב1985 וה49ers לקחו אותו.

שתהיה לנו אחלה של עונה עם הרבה היילייטס :)

keep-calm-and-go-pats-5.png

אני בדיוק בסן פרנסיסקו וכל האזור של הטיילת מלא בכל מיני אטרקציות לכבוד פתיחת העונה... כל מיני שחקנים חתמו וכאלה אבל באמת שאני לא מתעניין בזה אז אין לי מושג מי אלה P:

אני בדיוק בסן פרנסיסקו וכל האזור של הטיילת מלא בכל מיני אטרקציות לכבוד פתיחת העונה... כל מיני שחקנים חתמו וכאלה אבל באמת שאני לא מתעניין בזה אז אין לי מושג מי אלה P:

זה בסדר, מדובר בניינרס, נראה לי שגם המקומיים לא מזהים את הסגל שלהם העונה...

במשך רוב המחצית הראשונה הסטילרס קלטו באוזניות את שידור הרדיו של הפטס של המשחק. טומלין (המאמן של הסטילרס) אמר שזה תמיד קורה בפוקסבורו.

לקח בדיוק רבע אחד עד שיעלו האשמות לגבי ניו אינגלנד.

ואם לדבר פוטבול: גרונקובסקי באחד המשחקים הטובים בקריירה שלו כנראה. שילוב של שחקן ענק ומשחק הגנה חלש.

תורג'י - קבל כתבה די מעניינת, מדויקת, עמוקה ובסיומה גם די אופטימית על הניינרס

http://debuzzer.com/buzz/59694/

האמת שראיתי את זה והפסקתי לקרוא באמצע.

אולי אחזור לזה אחר כך.

בכך מקרה אם שופטים לפי כתבות אופטימיות בדהבאזר, מכבי התפרקה הקיץ והפועל הולכת לאליפות קלילה, חפש פוסטים של יניב פרנקו..

Sent from my iPhone using Tapatalk

דווקא יש את טלב"י וגיל שלי שדי אופטימיים לגבי מכבי והאמת שגם יומן האליפות של הפטס היה מדויק בעונה שעברה.

בכל אופן סביר שתתמודדו על בחירת דראפט טופ-5.

התסריט הכי אופטימי מבחינת הניינרס זה שהם מסיימים עם המאזן הכי גרוע ובוחרים קוורטרבק טוב במקום קפרניק בדראפט.

סנסציה ראשונה: הבילס מובילים 24-0 בבית בתחילת המחצית על אינדי. מדהים.

גרין ביי מובילה 4 בלבד על שיקגו, 11 לסט. לואיס על סיאטל.

אחלה יום פתיחה. שימו פוקס!

תגיד יובל, איך משדרים אצלכם? אתה באינדיאנה, לא? יש שידור מיוחד של אינדי והשאר סוג של משולב?

פה בארץ השידור המרכזי זה ברס-פאקרס עם פריצות.