Jump to content

ריקן נפצע (מתיחה בארבע ראשי)

matis

Recommended Posts

נבחרת ישראל היא כמו חיפה, קשה לשנוא אותה, פשוט כי... אין בה כלום

ז"א, כלום חוץ מ-8 שחקני סגל ממכבי, נכון? (שישה מהם פתחו שלשום בסמי עופר. תוסיף את הזרים שלנו וזה כמעט זהה להרכב בליגה).

זה יהיה רק יותר מבאס לראות את השחקנים שלנו יורדים מובסים ומודחים מהקמפיין ה7652364 מאז מקסיקו 70... אבל היי, שפיגל ייצג אותנו שם בכבוד, אז צריך להחזיק אצבעות לנבחרת מעתה ועד עולם

שמע, כישלוני כל הודעה שלך יותר הזויה מהקודמת

מה קשור ההישגים של הנבחרת ??

ווילס לא עלו מ50 ומשהו, ועדיין 1500 אוהדים וולשים טסו את כל הדרך לקפריסין .

אתה לא אוהב את הנבחרת, סבבה.. זה לא איזה משהו להתגאות בו .

להפך .

זה יהיה רק יותר מבאס לראות את השחקנים שלנו יורדים מובסים ומודחים מהקמפיין ה7652364 מאז מקסיקו 70... אבל היי, שפיגל ייצג אותנו שם בכבוד, אז צריך להחזיק אצבעות לנבחרת מעתה ועד עולם

במקסיקו 70 אפילו לא הייתי באשך של אבא שלי אז מצטער אם אני לא ממש מבין את הפואנטה של ההודעה שלך. ספק אם יש בכלל פואנטה מוצלחת.

אבל להגיד שבנבחרת 'אין כלום', כשמעבר לזה שהם מייצגים את המדינה שלך יש לך בקמפיין הנוכחי רוב בולט של שחקני מכבי בהרכב הפותח, זה מביך בעיני בטירוף. שבוע מהיום אתה תעודד כמעט העתק מדויק של ההרכב בנבחרת פלוס זרים מול ק"ש אבל בנבחרת מבחינתך הם כנראה לא שווים יותר מדי מעבר לבובות פורצלן שאסור לגעת בהן.

אבל היי, מה שגורם לך להרגיש טוב עם עצמך...

כל אחד ומה שעושה לו טוב, אני מאסתי בקמפיינים כושלים שמונהגים ע"י מאמנים חדלי אישים וציפיות מוגזמות של תקשורת רדודה, אולי גם לכם זה יגיע בעוד כמה קמפיינים מביכים.

הנבחרת יכולה רק להזיק לשחקני מכבי בעיניי, ולצערי ריקן הוא הקורבן הראשון על מזבח הגאווה הלאומית הילדותית שלכם, מקווה שהוא יהיה האחרון.

במקסיקו 70 אפילו לא הייתי באשך של אבא שלי אז מצטער אם אני לא ממש מבין את הפואנטה של ההודעה שלך. ספק אם יש בכלל פואנטה מוצלחת.

אבל להגיד שבנבחרת 'אין כלום', כשמעבר לזה שהם מייצגים את המדינה שלך יש לך בקמפיין הנוכחי רוב בולט של שחקני מכבי בהרכב הפותח, זה מביך בעיני בטירוף. שבוע מהיום אתה תעודד כמעט העתק מדויק של ההרכב בנבחרת פלוס זרים מול ק"ש אבל בנבחרת מבחינתך הם כנראה לא שווים יותר מדי מעבר לבובות פורצלן שאסור לגעת בהן.

אבל היי, מה שגורם לך להרגיש טוב עם עצמך...

גם אם יהיה 11 שחקנים מההרכב של נבחרת

עדיין אני אוהד מכבי תל אביב

כל אחד ומה שעושה לו טוב, אני מאסתי בקמפיינים כושלים שמונהגים ע"י מאמנים חדלי אישים וציפיות מוגזמות של תקשורת רדודה, אולי גם לכם זה יגיע בעוד כמה קמפיינים מביכים.

הנבחרת יכולה רק להזיק לשחקני מכבי בעיניי, ולצערי ריקן הוא הקורבן הראשון על מזבח הגאווה הלאומית הילדותית שלכם, מקווה שהוא יהיה האחרון.

הנבחרת יכולה רק להזיק ? עזוב אין טעם להמשיך בדיון אחרי המשפט הגאוני הזה שלך .

גם אם יהיה 11 שחקנים מההרכב של נבחרת

עדיין אני אוהד מכבי תל אביב

אלוהים אדירים, זה לאו בהכרח סותר.

כן, כשנפצע שחקן של מכבי זה כואב וזה מרגיש לפעמים מיותר, במיוחד כשהנבחרת לא ממש מדגדגת טורנירים גדולים כבר כמה עשורים טובים ואתה אולי אומר לעצמך 'בשביל מה בכלל הם עולים לשחק?'. אבל פאק, אנשים כאן כבר מגיעים מראש בגישה של אנטי ו'כוסעמק הנבחרת הזאת' ושבטח רק דברים רעים יקרו. בפועל, ותקנו אותי אם אני טועה, להוציא את הפציעה של ריקן (שגם היא לא רצינית יותר מדי והגיעה בכלל בגלל אגרסיביות מכוערת של האנדורים) אני לא זוכר לאחרונה איזושהי פציעה משמעותית של שחקני מכבי שפגעה בנו בצורה רצינית. מקווה כמובן שזה המקרה הראשון והאחרון, אבל בואו גם לא נהפוך את זה לניסיונות סיכול ממוקדים של שחקני מכבי.

בקיצור, כשקורים מקרים מצערים כמו מתיחה בשריר לריקן אז בוודאי שהגיוני שאנחנו כאוהדי מכבי נתעצבן ונתבאס, לא אומר שצריך לקבל את זה בסבבה ולהגיד לעצמנו שהנבחרת יותר חשובה לנו, כי ברור שהיא לא. אבל מכאן ועד לזרוק זין על הנבחרת שלך ולאחל לה להיכשל/לשמוח כשמפסידים? אפילו אם אתם שונאים את גוטמן ואת מי שבחר אותו, יש לכם שם מלא שחקנים שאתם אוהבים ושכולנו נהיה מבסוטים רצח בשבילם אם הם יעלו את הנבחרת שלנו איכשהו ליורו. אנשים כאן התחרפנו.

הנבחרת יכולה רק להזיק ? עזוב אין טעם להמשיך בדיון אחרי המשפט הגאוני הזה שלך .

אני חושב שאני מתחיל להבין את העליהום שהיה נגדך.

כן, הנבחרת במצבה הנוכחי כשחדלי אישיים ומדליפים מנהלים אותה בעיקר מזיקה לשחקנים שלנו. גם חווים כשלונות, גם לא מקבלים ערך מוסף טקטי, גם מעמיסים על הגוף יותר מיריבות הצמרת שלנו, גם בסכנת פציעה מוגברת, גם עובדים לפרק זמן עם מאמני כושר דמיקולו בתנאי דמיקולו (ביחס לקרית שלום), גם טיסות מיותרות שלא תורמות לבריאות.

כן, הנבחרת בעיקר מזיקה. כשהיא תנוהל כראוי היא תביא תועלת.

סתם לידע כללי אם אחד השחקנים רוצה להתקדם לליגה האנגלית הוא חייב הופעות בנבחרת בלי קשר ליכולת שלה אז איך היא מזיקה?

אתה קורא לאנשים שעדיין אוהבים את הנבחרת שלהם ילדותיים?

אף אחד פה לא אוהב את כל האנשים שסביב הנבחרת זה ברור אבל אני כן אוהב את השחקנים שלנו ומאחל להם בהצלחה בכל דבר שהם עושים. אני גם לא מתחבר לנבחרת כבר הרבה שנים אבל מפה ועד לאחל לה הפסד כששחקנים שלנו משחקים שם ובזה שעדיין מדובר במי שמייצגת את המדינה שלך?

אני עדיין לא הבנתי את הקשר בין התוצאות של הנבחרת לבין פציעות. השחקנים שלכם רוצים לנצח, איך זה שהם יפסידו ויהיו מבואסים ימנע מהם להיפצע?

אלוהים אדירים, זה לאו בהכרח סותר.

כן, כשנפצע שחקן של מכבי זה כואב וזה מרגיש לפעמים מיותר, במיוחד כשהנבחרת לא ממש מדגדגת טורנירים גדולים כבר כמה עשורים טובים ואתה אולי אומר לעצמך 'בשביל מה בכלל הם עולים לשחק?'. אבל פאק, אנשים כאן כבר מגיעים מראש בגישה של אנטי ו'כוסעמק הנבחרת הזאת' ושבטח רק דברים רעים יקרו. בפועל, ותקנו אותי אם אני טועה, להוציא את הפציעה של ריקן (שגם היא לא רצינית יותר מדי והגיעה בכלל בגלל אגרסיביות מכוערת של האנדורים) אני לא זוכר לאחרונה איזושהי פציעה משמעותית של שחקני מכבי שפגעה בנו בצורה רצינית. מקווה כמובן שזה המקרה הראשון והאחרון, אבל בואו גם לא נהפוך את זה לניסיונות סיכול ממוקדים של שחקני מכבי.

בקיצור, כשקורים מקרים מצערים כמו מתיחה בשריר לריקן אז בוודאי שהגיוני שאנחנו כאוהדי מכבי נתעצבן ונתבאס, לא אומר שצריך לקבל את זה בסבבה ולהגיד לעצמנו שהנבחרת יותר חשובה לנו, כי ברור שהיא לא. אבל מכאן ועד לזרוק זין על הנבחרת שלך ולאחל לה להיכשל/לשמוח כשמפסידים? אפילו אם אתם שונאים את גוטמן ואת מי שבחר אותו, יש לכם שם מלא שחקנים שאתם אוהבים ושכולנו נהיה מבסוטים רצח בשבילם אם הם יעלו את הנבחרת שלנו איכשהו ליורו. אנשים כאן התחרפנו.

הנבחרת מ

מעדיף שאף שחקן של מכבי לא ישחק שמה, גם אם לא נפצעים זה יותר עייפות אצל שחקנים

אם זה כמו שאתה מתאר, איפה פה האחריות של השחקן להגיד שיש בעיה ושיחליפו אותו?

לא יודע, אבל אם באמת ריקן נפצע במשחק ולא באימון גוטמן טיפש שנתן לו לסיים 90 דקות.

איזה מפחיד המשחק היום, ווילס משחקים חזק.

שתלך לעזאזל הנבחרת פוגעת בשחקנים שלנו

ולא... אני לא עוכר ישראל...

ושוב שילכו לעזאזל

ואם תשאלו כל אוהד כדורגל ממוצע באירופה התשובה שלו תהיה זהה

אני חושב שאני מתחיל להבין את העליהום שהיה נגדך.

כן, הנבחרת במצבה הנוכחי כשחדלי אישיים ומדליפים מנהלים אותה בעיקר מזיקה לשחקנים שלנו. גם חווים כשלונות, גם לא מקבלים ערך מוסף טקטי, גם מעמיסים על הגוף יותר מיריבות הצמרת שלנו, גם בסכנת פציעה מוגברת, גם עובדים לפרק זמן עם מאמני כושר דמיקולו בתנאי דמיקולו (ביחס לקרית שלום), גם טיסות מיותרות שלא תורמות לבריאות.

כן, הנבחרת בעיקר מזיקה. כשהיא תנוהל כראוי היא תביא תועלת.

מה אתה מבלבל את המוח ??

היית באימון של הנבחרת ? אתה יודע איך היא מתנהלת ?

אל תבקר על סמך ניחושים שלך .