Jump to content

לא לשחק.

ג'ון גאלט

Recommended Posts

במועדון מביעים פסימיות לגבי התאוששות במשחקים הקרובים. בכיר בקבוצה אמר כי גם מבחינת המנויים נרשמה ירידה משמעותית וכי לדעתו רק העפלה נוספת לליגת האלופות תמנע משבר כלכלי אצל הצהובים.

לקוח מוואי נט.

מי שאמר את זה כנראה לא מבין,שעוד 10 העפלות רצופות לליגת האלופות לא יגרמו לקהל הזה לבוא.

ככה הם שוקעים לאט לאט.

300 כרטיסים פה

200 שם.

בסוף גם 50 לא יבואו.

רק חכו ותראו.

תראו מה קרה לקהל הכי גדול בארץ עם המועדון הכי גדול שנוסד אי פעם.

אני מאחל ליום הזה.....

ג'ון גאלט היקר, לא כל כך הבנתי מה אתה מציע. כי כמו שכתבו כאן בתגובות - לא אמרת שום דבר חדש, ולא חידשת הרבה. המצב של מכבי חרא - הן מבחינה מקצועית (פחות רלוונטי לרוב חברי הפורום - מאוד רלוונטי לרוב הקהל של מכבי) והן מבחינה ניהולית - יחס אוהדים-קבוצה-הנהלה וכו'.

מה ההצעה שלך? חרם על משחקי הקבוצה? חרם על סוני? הפגנות? חרם על משחקי הקבוצה, בין אם נרצה או לא, מתרחש בפועל - אין דרך אחרת לקרוא ל300 כרטיסים במשחק בית. אפשר לרדת עוד, אם כי כמו שנכתב במקום אחר, כל החתמה של שחקן "מוכר אטרקטיבי ואיכותי" יכול לשנות את המצב. כמו גם רצף מקרי (או לא) של משחקים טובים.

חרם על סוני? לא מאוד אפקטיבי, בהתייחס לכמות הצריכה של רוב האנשים את המוצרים האלה. מבטיחה לא לרכוש יותר פלייסטיישנים.

הפגנות? לצערי אני מתקשה להאמין שתצליח לגייס יותר מה"קומץ" הקבוע, וגם למנוע הפגנה באלימות, או לפחות הצגתה בתקשורת כאחת כזו, דבר שיעשה נזק תדמיתי בלתי הפיך.

אשמח לשמוע הצעות קונקרטיות.

איה את טועה ובגדול.

ל300 כרטיסים שנמכרים במשחק יש דרך לקרוא לזה. בטח לא בדרך של חרם.

ניתן להכניס את זה למצב הכללי שבו נמצא הכדורגל בארץ וזה מה שבמכבי עושים.

שוב, לשבת בבית שרק אנחנו יודעים את הסיבות מדוע לא ייתן לנו כלום. אבל להגיע ולשבת בחוץ בהמונים(סתם לדוגמא) זה מביע משהו, באים אבל לא נכנסים בגלל ככה וככה וככה.

אני מעדיף להגיע לשבת בחוץ בקור ובגשם אבל לא להכנס בגלל ככה וככה וככה.

כמובן שישנם עוד דרכים כגון הודעות בתקשורת וכו'.

סתם לא להגיע, מכניס אותך לקטגוריה הארצית של מצב הכדורגל בארץ.

עצוב לי לראות איך אנשים עוזבים את המועדון הזה.

ג'ון גאלט, אין לי מושג מי אתה, אבל אני בטוח שהזהות שלך היא מכביסטית.

אני יכול לרשום כאן מיליון שמות של גדולי האוהדים שפשוט נטשו את המועדון הזה. בלית ברירה כמובן...

שוב, לשבת בבית שרק אנחנו יודעים את הסיבות מדוע לא ייתן לנו כלום. אבל להגיע ולשבת בחוץ בהמונים(סתם לדוגמא) זה מביע משהו, באים אבל לא נכנסים בגלל ככה וככה וככה.

אני מעדיף להגיע לשבת בחוץ בקור ובגשם אבל לא להכנס בגלל ככה וככה וככה.

מאור אתה צודק - לא להיכנס למשחק אלא לשבת בחוץ בתור הצהרה יכול לתת אפקט גדול. השאלה הגדולה היא איך מציגים את הנושא מבחינה תקשורתית, כמחאה לא אלימה, וגם איך מונעים ממנה להיות אלימה (גם 2-3 אנשים אלימים יתנו כוח ואש בידי הנהלת הקבוצה). לדוגמא משחק גביע הטוטו נגד בית"ר י-ם בתחילת העונה שעברה, שהיה אירוע לא אלים, אך הוצג ע"י ההנהלה והתקשורת כאירוע אלים. לא הייתי בחוץ, ולכן איני יודעת מה האמת, רק איך הנושא הוצג בתקשורת - והוא הוצג כאירוע אלים.

לא ילך.

200 איש ישבו בשנה שעברה בשקט ומכבי והתקשורת בחרו להציג אותם לפי האינטרסים של סוני.

אם יש מסקנה שיצאתי משנה שעברה היא שלא משנה איזה מאבק הקהל יעשה בעתיד. שלא יבנה על התקשורת-זה יכול להיות רק בגדר בונוס.

לא ילך.

200 איש ישבו בשנה שעברה בשקט ומכבי והתקשורת בחרו להציג אותם לפי האינטרסים של סוני.

אם יש מסקנה שיצאתי משנה שעברה היא שלא משנה איזה מאבק הקהל יעשה בעתיד. שלא יבנה על התקשורת-זה יכול להיות רק בגדר בונוס.

והמסקנה שאני הגעתי אליה היא שהדבר היחידי שבד"כ נכון בעיתונות הספורט

הישראלית הוא התאריך.