Jump to content

מתי כרטיסים לצלסי?

Coolio

Recommended Posts

תגידו מי שכבר הספיק למשוך את הכרטיס , איך לאן מתפעלים את התהליך ? הם נוקשים בפרטים שצריך למסור במשיכת הכרטיס או מבקשים רק אשראי שאיתו שולמה ההזמנה כמו שהם עשו עד עכשיו (כמו שצריך), והאם על הכרטיסים יש את השם של המזמין או איזשהו מידע מזהה ?

כן הם נוקשים

מבקשים צילום טיסה של כל אחד מהנוסעים וגם צילום דרכון של כל אחד מהם.

חייב את האשראי או צילום שלו גם.

על הכסאות רשומים מספרי מקומות והם טוענים שזה מסומן למרות שאנחנו ישראלים ולא מקפידים על זה.

אין שמות על הכרטיסים

כן הם נוקשים

מבקשים צילום טיסה של כל אחד מהנוסעים וגם צילום דרכון של כל אחד מהם.

חייב את האשראי או צילום שלו גם.

על הכסאות רשומים מספרי מקומות והם טוענים שזה מסומן למרות שאנחנו ישראלים ולא מקפידים על זה.

אין שמות על הכרטיסים

השאלה אם הם נוקשים בלהשוות בין השמות על הכרטיסי טיסה והשם שעל המנוי ,כי יש לי בעיה עם זה והם רשמו באתר סעיף שאחד מכרטיסי הטיסה חייב להיות תואם לשם שעל המנוי (למרות שכל החיובים במנוי הזה הם מהאשראי שלי), או שהם רק בודקים כרטיסי טיסה ודרכון ואשראי כמובן ?

אני הזמנתי דרך היוזר של המנוי שלי ולא הייתי צריך להציג את המנוי

השאלה זה אם השמות על הכרטיסי טיסה שלי לא תואמים לשם על המנוי שלי וגם אני הזמנתי מהיוזר של המנוי שלי אז יעשו לי בעיות ?

דברים ששמתי לב אצל אוהדים ללא מנוי:

1. לכוווווולללםםםםם היה מנוי במשך כל העונות הקשות, ובדיוק בעונת האליפות הם לא עשו כי התגייסו / התחתנו / התגרשו / טסו לחו"ל / מתו. כנראה שבעונת 11/12 היו לנו 50 אלף מנויים.

2. הם לעולם לא יבינו את ההגיון בלתת קדימות ללקוח קיים שכל שנה מוציא מכיסו 1,000 שקל ומעלה (יכול להגיע פי חמישה מזה).

בכל מקרה, למי שאינו מנוי וכל כך רוצה לראות את מכבי בליגת האלופות, נראה לי שיהיו מספיק כרטיסים למשחק בקייב.

1. לכוווווולללםםםםם היה מנוי במשך כל העונות הקשות, ובדיוק בעונת האליפות הם לא עשו כי התגייסו / התחתנו / התגרשו / טסו לחו"ל / מתו. כנראה שבעונת 11/12 היו לנו 50 אלף מנויים.

2. הם לעולם לא יבינו את ההגיון בלתת קדימות ללקוח קיים שכל שנה מוציא מכיסו 1,000 שקל ומעלה (יכול להגיע פי חמישה מזה).

בכל מקרה, למי שאינו מנוי וכל כך רוצה לראות את מכבי בליגת האלופות, נראה לי שיהיו מספיק כרטיסים למשחק בקייב.

הודעת השנה, למסגר ולהקפיץ כהודעה אישית לכל אוהד בלי מנוי כל 7 דק.

1. מי אתה שאתה שופט אנשים מתי לעשות מנוי ומתי לא? יש מספיק בעיות פרטיות שאנשים לא יכולים בשנה מסויימת לעשות מנוי.

2. אני בתור אוהד בלי מנוי יכול להבטיח לך שאני מוציא הרבה יותר כסף ממך ומבעל מנוי בשנה על משחקים של מכבי + נסיעות, תוסיף לזה שאני לא גר באזור תל אביב.

ולסיכום זאת אחת התגובות הכי מגעילות ופתטיות שראיתי ממישהו כאן בפורום.

אנשים קנו כרטיסי טיסה מלונות ממיטב כספם וזאת התגובה שלך במקום איכשהו לנסות לעזור לפתור את המצב?

תתבייש לך וכל מי שמצדיק אותך גם צריך להתבייש.

1. מי אתה שאתה שופט אנשים מתי לעשות מנוי ומתי לא? יש מספיק בעיות פרטיות שאנשים לא יכולים בשנה מסויימת לעשות מנוי.

2. אני בתור אוהד בלי מנוי יכול להבטיח לך שאני מוציא הרבה יותר כסף ממך ומבעל מנוי בשנה על משחקים של מכבי + נסיעות, תוסיף לזה שאני לא גר באזור תל אביב.

אנשים קנו כרטיסי טיסה מלונות ממיטב כספם וזאת התגובה שלך במקום איכשהו לנסות לעזור לפתור את המצב?

1. מי אתה שאתה שופט אנשים מתי להגיב ומתי לא? יש מספיק בעית פרטיות שאנשים לא יכולים בשניה מסויימת לא להגיב לך.

קיצר,

אל תזיין בשכל - אין תירוץ לא לעשות מנוי.

גם קרביים (ויש פה אנשים בפורום שיעידו) עשו מנויים ואני מכרתי להם תכרטיסים.

הכל בסדר. מי שאוהד, תמיד עושה מנוי ומסתדר.

מי שפחות,

אולי לא יזכה לראות את מכבי בלונדון מתוך היציע. וזה בסדר..

קודם כל הקדימות היא למי שהוא הבסיס והגב הכלכלי של מכבי מדי עונה - המנויים.

אח"כ כל השאר..

מה זה משנה? שורה תחתונה לאדם שרוכש מנוי מגיע קדימות, נקודה.

1. לא שופט אותך ולא אף אחד אחר. מנוי לקבוצת כדורגל ומכבי בפרט זו מותרות, ולא כל אחד יכול לעשות. מעבר לכך, יכול להיות שבאמת היית מנוי משנת 1979 עד שנת 2012, ובדיוק בשנה זו משהו קרה ולא עשית מנוי. הקטע הוא, שבכל נושא שהסיפור הזה עולה בו, תמיד באים חבר'ה לא מנויים ומסבירים איך ב-ד-י-ו-ק בעונת 12/13 הם לא עשו מנוי, אחרי 9000 שנה שהיה להם מנוי והם היו רוכבים על חמורים למשחקי חוץ בבבל. עוד לא פגשתי אוהד בלי מנוי שהודה שמעולם לא היה לו מנוי.

2. בכיף. תוציא כמה שיותר. אני בטוח שבקרוב תבוא (לא עלינו חמסה חמסה) עונה פחות טובה ללא אליפות ואז יתפנו מספיק מקומות למנויים ותוכל להוציא עוד יותר. קצת סבלנות.

3. אל תעשה צחוק. מה חשבת, שאתה הגאון היחידי שחשב שזה יהיה מגניב לנסוע לראות מכבי בלונדון? מה חשבת, שיש בסטמפורד ברידג' 300 אלף כסאות?

אם אתה כזה מומחה מכבי (הרי אתה מוציא אלפים כל שנה, אתה בטח מספיק מעורה בכל מה שקורה מסביב למועדון), אתה לא צריך להיות אלברט איינשטיין כדי להבין שעלולה להיווצר בעיה של מקום למשחק הזה.

יחד עם זאת, כפי שציינתי לעיל, אם כל כך דחוף לך לבוא לראות מכבי בליגת האלופות בחו"ל, אני בטוח שלמשחק בקייב יהיו מספיייייייייקקק כרטיסים. וגם הטיסות ולינה זולים יותר!

יהיו כרטיסים ליציע של צ׳לסי (יש יוזר שהתנדב לעזור עם זה)

זה שרצת לקנות מלון וטיסה לפני שיש לך כרטיס למשחק זו בחירה שלך

מכבי הודיעה בתחילת העונה שלמנויים תהיה קדימות ברכישת כרטיסים למשחקי חוץ

1. מי אתה שאתה שופט אנשים מתי להגיב ומתי לא? יש מספיק בעית פרטיות שאנשים לא יכולים בשניה מסויימת לא להגיב לך.

קיצר,

אל תזיין בשכל - אין תירוץ לא לעשות מנוי.

גם קרביים (ויש פה אנשים בפורום שיעידו) עשו מנויים ואני מכרתי להם תכרטיסים.

הכל בסדר. מי שאוהד, תמיד עושה מנוי ומסתדר.

מי שפחות,

אולי לא יזכה לראות את מכבי בלונדון מתוך היציע. וזה בסדר..

קודם כל הקדימות היא למי שהוא הבסיס והגב הכלכלי של מכבי מדי עונה - המנויים.

אח"כ כל השאר..

מי אתה בכלל שאתה אומר לי מתי לעשות מנוי ומתי לא אל תשפוט אנשים כשאתה לא יודע כלום .

סבבה יש לכם קדימות ויש לכם מנוי הכל טוב ויפה אבל יש עוד אוהדים למכבי אז לפחות מכבי היו צריכים לפתוח מועדון אוהדים או משהו כזה שאנשים שלא יכולים לעשות מנוי יוכלו לקנות גם כרטיסים.

אבל יש עוד אוהדים למכבי - נכון.

ולכן, אחריי שהאוהדים הבכירים (AKA בעלי המנויים) מסיימים לרכוש את הכרטיסים שלהם, מגיע תור הקהל הרחב - כמוך. לרכוש כרטיס.

עוד כמה שעות מגיע תורך, תכנס לאתר של לאן ותרכוש כרטיס. יש מספיק.

עכשיו אתה רגוע?

אבל יש עוד אוהדים למכבי - נכון.

ולכן, אחריי שהאוהדים הבכירים (AKA בעלי המנויים) מסיימים לרכוש את הכרטיסים שלהם, מגיע תור הקהל הרחב - כמוך. לרכוש כרטיס.

עוד כמה שעות מגיע תורך, תכנס לאתר של לאן ותרכוש כרטיס. יש מספיק.

עכשיו אתה רגוע?

את האמת אני די רגוע כשאני רואה באתר של לאן וגם משיחה עם נציגי לאן נמסר לי שנשארו כרטיסים ותיפתח מכירה גם למי שאין מנוי.

פשוט לא אוהב את האמבוש הזה על מי שאין לו מנוי וזה לא קרוב להיות באשמתו אפילו

גבר,

לא מכיר את הסיפור שלך - אבל זה באשמתך. באשמתך אין לך מנוי.

בדוק. קל.

לגמרי למסגר את ההודעה של קסטור. כמות המנויים שבמקרה הפסיקו דווקא ב12/13 מצדיקה שהאצטדיון הבא שלנו יהיה המרקנה.

וגם אז לא יהיה מקום לאוהדי ב"ש שרק רוצים חגיגה ספורטיבית.

אין לי מנוי השנה, ומבין לגמרי את הקדימות למנויים.

לא יודע מה כולם אומרים, אבל אני הייתי מנוי בערך מגיל בר מצווה עד 2012/2013 כולל

עונה לאחר מכן נרשמתי ללימודים, ועם עוד כמה הוצאות כספיות נמנע ממני לחדש את המנוי ולכן כבר שנתיים אני בחוץ, אבל מגיע כמעט לכל משחק בית שאני יכול ולמשחקי חוץ.

הקדימות למנויים זה דבר חשוב מאוד !

לא רואה שום סיבה מצדיקה שאוהד עם מנוי ישאר חלילה בלי כרטיס.

אם אוהד בלי מנוי בוכה שאין לו כרטיס אז מה יגיד אוהד שמנוי כל חייו ולא פספס שום הזדמנות לחדש למרות בעיות כאלה ואחרות שאני מאמין שיש לרובנו בשלב כלשהו בחיים..

בקיצר הלאה, מי שאין לו מנוי שישב עם האנגלים, זה לא נורא