Jump to content

מתי כרטיסים לצלסי?

Coolio

Recommended Posts

וואי איזה כיף לכם.. אתם תיהיו במשחק של מכבי בליגת האלופות בסטמפורד ברידג', באמת שזה חוויה שאתם תזכרו הרבה מאוד זמן :thumbs:

לדעתכם כמה אוהדים שלנו יטוסו אז ?

מישהו יודע למה זה לא מצליח להזמין לי ?הגעתי לאישור הזמנה בסוף וזה לא מגיב פשוט..אין אישור של עסקה כלום

מה נסגר עם האתר המזדיין הזה

ליציע התחתון נגמר, לעליון נשאר, לא בטוח ישאר עד יום ראשון

מה עושים במצב כזה מי שלא מנוי? זה פשוט בושה ההתנהלות של מכבי, אנשים כבר סגרו כרטיסי טיסה ואני לא פעם ראשונה טס למשחק של מכבי באירופה מה הקטע עם השמירת מנויים הזאת פעם ראשונה שהם עובדים ככה במשחקי חוץ באירופה.

ובכלל התשובות של מכבי בדף הפייסבוק לשאלות שלי זה בושה בפני עצמה.

מה עושים במצב כזה מי שלא מנוי? זה פשוט בושה ההתנהלות של מכבי, אנשים כבר סגרו כרטיסי טיסה ואני לא פעם ראשונה טס למשחק של מכבי באירופה מה הקטע עם השמירת מנויים הזאת פעם ראשונה שהם עובדים ככה במשחקי חוץ באירופה.

מסכים בקטע של הפייסבוק, עונים בקרירות ולא מנסים אפילו לעזור.

אני גם במצב שלך. במקרה הטוב יפשירו עוד כרטיסים, במקרה הכי גרוע נשב ביציע של צלסי. מישהו יודע מה היציע שהכי קרוב לאוהדי מכבי?

שומרים למנויים מי ישמע אנחנו אוהדי דורטמונד וננסה להשתלט על חצי מגרש, לא בטוח שנמלא בכלל מה הסיפור שלהם אלה

הסיפור שלהם זה שהמנויים מקבלים קדימות, מה הסיפור שלך?

לכל מזמיני הטיסות שאינם מנויים -

לא מאמין שאשכרה צריך להסביר לכם את זה, אבל מכבי אינה אחראית לזה שהזמנתם טיסות ומלונות עוד לפני ששריינתם לעצמכם מקום ביציע. כל מי שהזמין טיסות וחדרים במלונות לפני שהיה לו כרטיס ביד, אמור לדעת שהוא לוקח את הסיכון שלא ישיג כרטיס ושהוא עלול או לשבת ביציעים של צ'לסי או במקרה הכי גרוע לשאת בדמי ביטול של ההזמנות (במידה ויש כאלו). הרי גם אם היו מודיעים שהמכירה מיועדת לכל הקהל ותתקיים ביום X בשעה Y אז היה את הסיכוי הסביר שבעקבות העומסים ומספר הכרטיסים המוגבל הייתם גם ככה לא מצליחים להזמין כרטיס. באשר לקדימות למנויים, הרי שזה צעד ראוי ומבורך והלוואי ולא יפסיקו איתו. זה שלפני שנתיים (או יותר) לא פעלו בצורה הזו לא אומר שזאת הייתה ההתנהלות הנכונה, ואני גם אגיד יותר מזה - בהתחשב בצעדים האחרונים של ההנהלה והקדימות למנויים ברוב הכמעט מוחלט של רכישות כרטיסים, אני חושב שזה היה בסה"כ דיי צפוי שזה יקרה גם הפעם, אז ככה שאתם לא יכולים להגיד שזה הפתיע אתכם.

בנוגע לתשובות של המפעיל בדף הפייסבוק - אני לא יודע במה מדובר אז קשה להגיב פרטנית, אבל לדעתי מראש אתם לא צריכים לצפות לתגובות יותר מדי מפורטות שם. יש הוראות מלמעלה, וכרגע יש מכירה למנויים וכשזו תסתיים (ובמידה ויישארו כרטיסים) אז תיפתח המכירה לשאר הקהל. מעבר לזה? לא יודע מה יכולים לענות לכם שם.

למי שרוצה להזמין כרטיסים ליציעים של צ'לסי:

1) כרגע אין מכירה "לציבור הרחב", משמע צריך להיות חבר מועדון (עולה 25 פאונד לשנה).

2) לפי האתר של צ'לסי - כל חבר מועדון זכאי לקנות כרטיס אחד + 2 כרטיסים נוספים לאחרים - החל מהיום (4.9). משמע תעשו חבר מועדון (מקבלים מספר חבר מועדון מיידית) ותקנו 2-3 כרטיסים, זה שווה את המחיר של החבר מועדון אם מחלקים את זה בין 2-3 אנשים שונים.

לפרטים נוספים: https://www.chelseafc.com/content/cfc/en/homepage/tickets-membership/tickets-home.html#year=2015&competition=cl&match=832620

UEFA Champions League Group G
Chelsea v Maccabi Tel-Aviv
Wednesday 16 September
Kick-off 7.45pm
Loyalty Points 5

Ticket sales for this match will be as follows:

Tuesday 1 September to Wednesday 2 September: Season tickets holders can purchase their own seat.

Thursday 3 September: As per the ticketing policy, season ticket holders who have not purchased a seat will be able to purchase any remaining seat that has not been taken by fellow season ticket holders in the reservation period.

Friday 4 September until 1.30pm: Season ticket holders who have not purchased a seat will be able to purchase one and members can purchase one ticket.

Friday 4 September from 2pm: Season ticket holders and members can purchase an extra two tickets (maximum of three in total).

There is no general sale information for this game.

שאנשים נמצאים במצב שהם משקיעים בכרטיסים ומוציאים כסף פתאום הכל נראה לגיטימי, פתאום אנשים שמוצאים אלפי שקלים בשנה ובאים לכל חור בארץ שווים לאוהד כורסא, אז כן יש יוצאים מן הכלל שנופלים בין הכיסאות אבל ברור לכולם שלאוהדים מסורים מגיע קדימות, אז אולי הרעיון של מנויים הוא כללי מדי אבל זה עדיף מזה שאוהד מסור ימצא את עצמו ללא כרטיס.

זה עובד בהמון מועדונים ואין שום סיבה שמכבי תקפח את הלקוחות הכי טובים שלה.

אם כבר יש לי טענות לחבילות שמכבי מוציאה ב395683 שטרלינג ומבטיחה להם כרטיס.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

בהודעה על חידוש המנוי מכבי ציינה במפורש שזה נותן קדימות ברכישת כרטיסים למשחקי חוץ.

חשבתי שיהיו הרבה שיכתבו שלא השיגו כרטיס, נראה שהרוב המוחלט הסתדר איכשהו.

מי שטס ללונדון תהנו ותחזרו עם ניצחון (:

מי שקונה כרטיסים ליציע של צל'סי תנסו לקנות קרוב ליציע של מכבי ולשבת ביחד.

*תבואו בשחור כמו בדרבי חוץ (:

לא מאמין שאשכרה צריך להסביר לכם את זה, אבל מכבי אינה אחראית לזה שהזמנתם טיסות ומלונות עוד לפני ששריינתם לעצמכם מקום ביציע. כל מי שהזמין טיסות וחדרים במלונות לפני שהיה לו כרטיס ביד, אמור לדעת שהוא לוקח את הסיכון שלא ישיג כרטיס ושהוא עלול או לשבת ביציעים של צ'לסי או במקרה הכי גרוע לשאת בדמי ביטול של ההזמנות (במידה ויש כאלו). הרי גם אם היו מודיעים שהמכירה מיועדת לכל הקהל ותתקיים ביום X בשעה Y אז היה את הסיכוי הסביר שבעקבות העומסים ומספר הכרטיסים המוגבל הייתם גם ככה לא מצליחים להזמין כרטיס. באשר לקדימות למנויים, הרי שזה צעד ראוי ומבורך והלוואי ולא יפסיקו איתו. זה שלפני שנתיים (או יותר) לא פעלו בצורה הזו לא אומר שזאת הייתה ההתנהלות הנכונה, ואני גם אגיד יותר מזה - בהתחשב בצעדים האחרונים של ההנהלה והקדימות למנויים ברוב הכמעט מוחלט של רכישות כרטיסים, אני חושב שזה היה בסה"כ דיי צפוי שזה יקרה גם הפעם, אז ככה שאתם לא יכולים להגיד שזה הפתיע אתכם.

בנוגע לתשובות של המפעיל בדף הפייסבוק - אני לא יודע במה מדובר אז קשה להגיב פרטנית, אבל לדעתי מראש אתם לא צריכים לצפות לתגובות יותר מדי מפורטות שם. יש הוראות מלמעלה, וכרגע יש מכירה למנויים וכשזו תסתיים (ובמידה ויישארו כרטיסים) אז תיפתח המכירה לשאר הקהל. מעבר לזה? לא יודע מה יכולים לענות לכם שם.

אני מבין את ההחלטה של מכבי והיא די לגיטימית גם מבחינת מנויים וגם למנוע ספסרות. הדבר היחיד שמעצבן זה שהם חיכו לרגע האחרון לתת פרטים על מכירה. אם היו מודיעים מראש שיהיו 2000 כרטיסים (שאגב זה עדיין לא מספר רשמי שמכבי פרסמו) עשרות או מאות אוהדים היו חושבים פעמיים אם לקנות טיסה. נכון, לקחנו סיכון וידענו שאנו עלולים להיתקע בלי כרטיס, אבל מכבי יכלה לקחת גם אותנו בחשבון וסך הכל לפרסם יותר פרטים מראש.

הסיפור שלהם זה שהמנויים מקבלים קדימות, מה הסיפור שלך?

הסיפור שלי שאני מנוי 20 שנה ובגלל שהמנוי על שם אבא שלי הם יעשו פוזות, קידומת למנויים? פצצה, אבל מה זה כל התוספות שלהם? בסופו של דבר כל זין מצפון תל אביב יבוא עם הבן שלו ויקנה כמו גדול החל מראשון בערב אז למה להכניס ללחץ מלא חברים שמנויים כבר שנים והחטא הגדול שלהם שהמנוי לא על שמם?

הסיפור שלי בקצרה.

אני מבין את ההחלטה של מכבי והיא די לגיטימית גם מבחינת מנויים וגם למנוע ספסרות. הדבר היחיד שמעצבן זה שהם חיכו לרגע האחרון לתת פרטים על מכירה. אם היו מודיעים מראש שיהיו 2000 כרטיסים (שאגב זה עדיין לא מספר רשמי שמכבי פרסמו) עשרות או מאות אוהדים היו חושבים פעמיים אם לקנות טיסה. נכון, לקחנו סיכון וידענו שאנו עלולים להיתקע בלי כרטיס, אבל מכבי יכלה לקחת גם אותנו בחשבון וסך הכל לפרסם יותר פרטים מראש.

מה זאת אומרת לפרסם פרטים מראש?

אתם שוכחים שרק לפני קצת יותר משבוע הגרילו את הקבוצות והמשחקים ומכבי תלויה בצ'לסי ובהקצבות שלה?

מה נראה לכם שצ'לסי אמרו למכבי שעה אחרי ההגרלה: "קיבלתם X כרטיסים" ומכבי החליטו לשמור את המידע לעצמם?

לצערנו בגלל שזה המשחק הכי אטרקטיבי וגם המשחק הראשון יצא שכל העומס יצר קצת בלאגן.

הסיפור שלי שאני מנוי 20 שנה ובגלל שהמנוי על שם אבא שלי הם יעשו פוזות, קידומת למנויים? פצצה, אבל מה זה כל התוספות שלהם? בסופו של דבר כל זין מצפון תל אביב יבוא עם הבן שלו ויקנה כמו גדול החל מראשון בערב אז למה להכניס ללחץ מלא חברים שמנויים כבר שנים והחטא הגדול שלהם שהמנוי לא על שמם?

הסיפור שלי בקצרה.

גם אני עם אותו סיפור פחות או יותר.

מנוי שלא על שמי כבר שנים, ובגלל סעיפים הזויים יעשו לי בעיות, ושבאים להסביר את זה למכבי הם עונים תשובות כמו "אלו החוקים".

אם טסת פעם למשחק של מכבי באירופה הם אף פעם לא התנהלו ככה והדאגה האחרונה שלי בנוגע לטיסה הזאת הייתה כרטיסים למשחק. ופתאום זה הדאגה היחידה שלי שאני צריך לחכות עד יום ראשון בזמן שהוד מעלתכם המנויים יכולים לרכוש לא פחות מ2 כרטיסים.

אז כנראה שאוהד סוג ב' אני, זה שהיה לו מנוי בשנים הכי קשות ולא חידש בעונה של האליפות בגלל טיסה לחו"ל ואז בעונה שאחרי האליפות פתאום אין מנויים אין אפשרות לעשות מנוי אין כלום.

הפכתי לאוהד סוג ב'

אם טסת פעם למשחק של מכבי באירופה הם אף פעם לא התנהלו ככה והדאגה האחרונה שלי בנוגע לטיסה הזאת הייתה כרטיסים למשחק. ופתאום זה הדאגה היחידה שלי שאני צריך לחכות עד יום ראשון בזמן שהוד מעלתכם המנויים יכולים לרכוש לא פחות מ2 כרטיסים.

אז כנראה שאוהד סוג ב' אני, זה שהיה לו מנוי בשנים הכי קשות ולא חידש בעונה של האליפות בגלל טיסה לחו"ל ואז בעונה שאחרי האליפות פתאום אין מנויים אין אפשרות לעשות מנוי אין כלום.

הפכתי לאוהד סוג ב'

אני מבין את התסכול שלך, לא אומר שלא. מעשית, למכבי בתור קבוצה שמקבלת 3,000 כרטיסים למשחק חוץ - אין דרך לרצות את כולם. אתה אולי אוהד נאמן עוד מהשנים הקשות ובמקרה איבדת זכות למנוי בגלל חוסר מזל של עונה אחת, ממש לא כיף (בלשון המעטה). בפועל, אם המכירה הייתה פתוחה לכל הקהל אז על כל אחד כמוך אני יכול להביא לך 10 דוגמאות של אוהדים בשלט רחוק שרוצים לחוות את החוויה של משחק עם מכבי בסטמפורד ברידג' אבל לא ביקרו בבלומפילד כבר מיליון שנה וגם לא יבקרו במיליון השנים הבאות (לעזאזל, 2 כאלה רצו לטוס איתי, ואצלי אפילו רוב החברים לא מתעניינים בכדורגל). תאר לעצמך שעשרות/מאות כאלה היו משיגים כרטיס למשחק במקום כאלה שמנויים כבר 15 שנה רצוף? בקיצור, אני בא להגיד שסיפורים מתסכלים לכאן או לכאן היו, ישנם, ולצערי גם עוד יהיו. בצורה הכי יבשה שיש, למכבי יש מעל 10,000 מנויים בלי אפשרות להתרחב כרגע, וכמו כל מועדון מסודר ומכובד באירופה, מן הראוי שאותם מנויים ייזכו לקדימות ברכישת כרטיסים, בין אם זה משחק בגביע הטוטו מול כוסילמלם ועל אחת כמה וכמה אם זה משחק נדיר בחוץ מול צ'לסי בליגת האלופות. וכן, מה לעשות אחי, שבתור מישהו שלא מנוי (ואם אתה אוהב לקטלג את עצמך תחת הגדרה יבשה) מבחינת מכבי אתה עונה להגדרה של 'אוהד סוג ב'' למרות שסביר להניח שזה לא תואם אותך מבחינת ההשקעה שלך במכבי בפועל. וואלה, זו באסה רצינית, אבל באסה שתצטרך להתמודד איתה ולהבין את מכבי כל עוד לא תהיה שיטת מעקב יותר מתקדמת על רכישת כרטיסים ומנויים, ואומר לך אחד שהיה בשנים האחרונות משני צדי המטבע.

לגבי עניין רכישת 2 כרטיסים על כל מנוי - מתבקש בהתחשב בזה שהרוב הכמעט מוחלט לא מתכנן לטוס לבד.

הפכתי לאוהד סוג ב'

אתה לא אוהד סוג ב', אתה פשוט לא לקוח קיים שלהם.

אתה מסתכל על העניין לא נכון, מכבי זה עסק לכל דבר ועסקים דואגים ללקוחות קיימים.

אפשר להסתכל על משחקים עם ביקוש גבוה כאירועים סגורים לחברי מועדון בלבד.

אין מה להתלונן, ככה מתנהלים המועדונים הכי גדולים בעולם.

אני מוכר 2 כרטיסים ליציע של צלסי (הולך ליציע של מכבי בסוף) מרכז מגרש למטה מיקום מפחיד במחיר עלות לא מספסר חס וחלילה מי שמעוניין שידבר איתי בפרטי

*אשמח למכור לאוהדי מכבי ולא לאנגלים מסריחים