Jump to content

למה שונאים את מאור בוזגלו? בעקבות One והמשחק מול ב?ש

robinho

Recommended Posts

הבעיה היא יעקב בוזגלו. אחרי התאקל שלו עם מכבי אפשר להגיד שמאור מאוד מפרגן להצלחה שלנו בתקופה הנוכחית.

חוסר המזל שלו היה ליפול על תקופה שבה אבי נמני(עם כל האהבה אליו כשחקן) היה המאמן, אבי נמני, בלי ג'ורדי מעל ובאחת התקופות הפחות טובות של העשור הקודם.

אין לי ספק שאם בוזגלו היה שחקן מכבי בעונת אוסקר ג'ורדי היה משתיק את יעקב ועושה מבוזגלו את השחקן שקיווינו שהוא יהיה אצלינו. אם האופי שלו הוא בעייתי, אני חושב שג'ורדי עשה כבר נפלאות עם עטר ובמערכת שלנו אין הרבה שחקנים שהאופי שלהם היה מונע מהם להשתלב.

בעיה נוספת הייתה שמכבי בנתה עליו כשחקן הראשי, כמנהיג, ואת זה הוא לא מסוגל ולא יהיה מסוגל לעשות. אני חושב, וכמו שנאמר מעליי, ליד זהבי(או עטר, או ראדי..) כשחקן משלים הוא היה פורח.

לא יודע אם הוא מתאים לנו עכשיו, ואיזה מזל שלא אני צריך לקבל את ההחלטה.:)

אני רק רוצה להבין למה כל נגיעה שלו זה בוז צורם (ולברדה שהוא פי אלף שנוא יש פחות)

למה שהוא הולך להרים קרן כולם מקללים אותו בהגזמה ומסמנים לו לבוא עם הידיים (כמו שהיו עושים לטועמה)

ולמה בכלל יש שיר ספציפי עליו שמגיע בדרך כלל לשנואים ביותר.

כי אז הוא מחרבן במכנסיים ומרים קרן לאאוט

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

הרגע זה שאתה מבין שיעקב ביום שני מדליף

וביום שלישי מאשר את ההדלפה ...

זה שורש הבעיה של המשפחה הזאת, הם אפילו לא מבינים איזה מביך זה נראה מהצד.

הרגע זה שאתה מבין שיעקב ביום שני מדליף

וביום שלישי מאשר את ההדלפה ...

זה שורש הבעיה של המשפחה הזאת, הם אפילו לא מבינים איזה מביך זה נראה מהצד.

הוא לא הדליף הוא חירטט ויום לאחר מכן אישר את החירטוט.

השקר:

יעקב בוזגלו מאשר: מכבי ת"א רצתה את מאור

אביו של כוכב הפועל ב"ש אישר את חשיפת ONE: "שיפסיקו להחביא. היו מספר פניות של מכבי, ב"ש סירבה וזה בסדר. מאור אוהב את ב"ש והוא יתמקד בהצלחתה"

הגרסה האמיתית:

יעקב בוזגלו מאשר: מאור רצה למכבי ת"א

אביו של כוכב הפועל ב"ש אישר את חשיפת ONE: "שיפסיקו להחביא. היו מספר פניות של מאור, מכבי סירבה וזה בסדר. מאור אוהב את מכבי והוא יתמקד בהצלחתה"

כשהיה במכבי הוא היה המרים קרנות הגרוע בתולדותינו...הלך לבאר שבע והנה הוא מרים כדורים כאילו הוא בקהאם.

מה גם שלדעתי שונאים אותו פשוט בגלל אבא שלו והזלזול שלו במקצוענות לטובת תסרוקות ופרסום ברשתות חברתיות.

שחקן מאוד כשרוני , ברגע האמת לא כשה כלום וחרבן במכנסיים... כל הזמן שהיה במכבי לא הרים קרן אחת שעברה שחקן ראשון.

בגדול ילד קקה... כל הזמן היה מתבכיין , בזמנו כל הסמן אמר שאין קשר בינו לבין אבא שלו שהוא לא שולט על הפה שלו... בתאכלס הוא רצה את כל הבלאגן כי הוא חי בסרט שהוא סופרסטאר.

כל העולם היה במיתון ורק בוזגלו היה בצמיחה עם כל הכבף ששמו עליו ... הוא החזיר נאדה.

איש קטן ואבא עוד יותר קטן

אפס, ילדה קטנה, צ'וקר, משחק רק נגד הקטנות, עלוב, ילד חרא, מיתוג עצמי מוגזם, חוסר מקצוענות, תספורות מזעזעות.

שיישאר בדרום...

אני היחיד ששונא אותו בגלל שהוא כן לכלך על מכבי?

משום מה אנשים לא זוכרים את הריאינויות שלו כשחזר לארץ. כל פעם שנשאל על מכבי, הוציא רק רעל, ובמהלך הבוררות בכלל...

שחקן "גדול" מול הפועל עכו ובני סכנין, רק שיישאר שם כל החיים בלי אף תואר.

כי מעבר לכל החרא שהיה לו במכבי (לא אשכח בחיים את הגביע, הפנדל זה כי הוא היה פח, הגביע זה כי אמא שלו זונה) הבן זונה מלכלך עלינו וכל היום עסוק ברשתות החברתיות ובתספורות במקום להתעסק בכדורגל.

הוא כל כך מתאמץ להיות כוכב שזה כבר מגעיל, זה לא בא לו בטבעיות כמו לערן, הכל מלוקק ומתאמץ (לא יודע אם אתם זוכרים אבל שבוע אחרי שהוציאו את כובעי EZ7 הוא הופיע בעמדת הראיונות וחבש כובע של ברוקלין נטס, עם האות B, בוזגלו עאלק)

ילד הומו שלא ראוי אפילו להתייחסות שלנו, ואפילו לא התחלתי לדבר על יעקב.

אם ניתן לדור את הפנדלים החופשיות והקרנות כמה המספרים שלו יפלו משל בוזי?

כבר בעונה שעברה הוא סיים לפניו בטבלת הבישולים, בלי קרנות וחופשיות.

לגבי שערים, דור לא יסיים עונה עם יותר מ5 שערים גם אם יבעט פנדלים וחופשיות.

כבר בעונה שעברה הוא סיים לפניו בטבלת הבישולים, בלי קרנות וחופשיות.

לגבי שערים, דור לא יסיים עונה עם יותר מ5 שערים גם אם יבעט פנדלים וחופשיות.

מיכה עדיין מבקש מאבא שלו שיפתח לו בקבוקי שתייה