Jump to content

למה שונאים את מאור בוזגלו? בעקבות One והמשחק מול ב?ש

robinho

Recommended Posts

אני חייב להבין למה כולם שונאים כל כך את בוזגלו, אני גם רוצה ואני פשוט לא מצליח.

אוקיי.. שיחק אצלנו, נתן חרא של תפוקה, אבל לא חושב שנקלל את דן אייבינדר אם ישחק מולנו במדי בית״ר.

לא זכור לי שהוא לכלך על מכבי כשעזב, וגם ויתר פעמיים על הצעות מהפועל. בכל ראיון שלו הוא מפרגן למכבי ואפילו צייץ כשעלינו לליגת אלופות!

מה אתם רוצים מהבחור, מישהו חייב להסביר לי את השנאה המוגזמת

לדעתי לא כזה שונאים אותו , אם אראה אותו ברחוב אפילו אומר לו שלום (בניגוד להמון אחרים שהייתי יורק להם בעין)

הסיבה לקללות ולשירים הם בעיקר כי זה גורם לו לחרבן במכנסיים , ואם כמה שירים נגדו גורמים לו להיות משותק

כל משחק נגד מכבי אז אנחנו רק מרוויחים. תזכירו לי משחק אחד טוב שלו נגדנו.

אם נתעלם מכל הבעיות המנטליות שהפגין כשהיה אצלנו, ומאבא שלו

אני אצא קצת שלמה שרף ואגיד שההתעסקות שלו עם התסרוקות מעצבנת קצת.

לדעתי לא כזה שונאים אותו , אם אראה אותו ברחוב אפילו אומר לו שלום (בניגוד להמון אחרים שהייתי יורק להם בעין)

הסיבה לקללות ולשירים הם בעיקר כי זה גורם לו לחרבן במכנסיים , ואם כמה שירים נגדו גורמים לו להיות משותק

זה בדיוק למה הוא לעולם לא יהיה קרוב להיות בלבלב של הגדולים באמת כמו זהבי. כשמקללים את זהבי הוא רק מתעל את זה ועושה למי שמקלל אותו פיו פיו אחרי שהוא תופר אותם בצמד ואצל בוזגלו הפיו פיו היחיד שלו זה מה שהוא עשה במכנסיים.

אני אישית לא שונא אותו פשוט לא רוצה שחקנים עם אופי של ביצה במכבי לא משנה עד כמה הם כישרוניים.

יותר משאני לא אוהב את בוזגלו אני לא אוהב את אבא בוזגלו.

נכון מאור שחקן טוב, אבל שישאר בבאר שבע, איפה שהוא רגיל לא לקחת תארים.

*בחיים אני לא אשכח לו את ההתנהגות מול ביתר בטדי בגביע ואת ההחמצה בפנדל של הדרבי 4-2.

והכי אני לא אשכח, זה את הפרצוף המזדיין של אבא שלו כל שני וחמישי מרוח על כותרות של עיתוני ספורט.

ניסה לעבור להפועל בזמן שהיה במכבי בקומבינה.

עשה הרבה בעיות משמעת.

המשפחה שלו לכלכה על מכבי לפחות כמה פעמים.

אבא שלו לכלך על גולדהאר.

היה כפוי טובה על כל מה שמכבי נתנה לו (היום החוזה שלו קטן יותר מזה שהיה לו במכבי).

היה שחקן צ'וקר ובמכבי לא אוהבים צ'וקרים.

הבוררות שבגללה מכבי הפסידה הרבה כסף גםלא הוסיפה לו נקודות.

אה כן וטדי.

מעבר ליכולת המקצועית, בעיקר במאני טיים:

הוא שכיר חרב שלא באמת אכפת לו מהקבוצה אלא רק מעצמו. כל היום מתעסק בתדמית שלו בתקשורת ומדליף דברים ומשתמש בכתבי חצר כדי להאדיר את עצמו.

בחיים לא ראיתי עוד שחקן שמשתמש בתקשורת בצורה הזאת. לא אתפלא אם גם הדיווח מוואן היום בא ממנו.

חוץ מזה כל הצומי הזה עם התסרוקות שלו והנסיון למשוך תשומת לב. לא רוצה פרימדונות במכבי אלא גברים שמשחקים בשביל הקבוצה.

ולמרות כל זה לא צריך לקלל אותו במשחקים מולם, זה מיותר מאוד.

אין בכלל ספק שהידיעה בוואן היא מאבא שלו.

אין שום אינטרס לג׳ורדי או לאלונה להדליף כזה דבר.

יעקב כנראה הרגיש שהבן שלו לא נותן תפוקה וכבר מתחיל שם איזה רחש קטן לגביי סיפסול של הילד הענק,ככה שאין כמו להפיץ ידיעה שלילד יש אלטרנטיבות , פעם זה אינטר , היום זה מכבי.

עונה שעברה כשהוא השכיב את נוסא ושם גול יפה.

עשה קרקס מאגף שמאל שלנו

כי הוא לא אומר נואש.

אני לא שונא אותו אבל ממש גם לא להיפך. פרווה. אם היה חוזר למכבי הייתי מאד רוצה שיכניסו לו את 'סעיף' באלוטלי =תספורת אחידה בלי כל הגעשות והמסביב..

לא שונא, אבל שחקן מעצבן.

כל שני וחמישי בא עם תסרוקות שונות, לא מתעסק בכדורגל בכלל, רק נגד הקטנות הוא משחק טוב, במשחקים גדולים לא תשמע עליו.

בחיים לא הרגשתי שהוא נותן מעצמו כשהוא היה במכבי.

רק פוזות, רק מחשבה על עצמו.

הוא בן של זונה, ואני לא מבין אוהד שהיה מנוי בשנים איתו ורוצה שהוא יחזור. איזה זיכרון קצר יש לאנשים פה.

הוא לא ירד להגנה, עשה פוזות באמצע משחקים כשלא היה בא לו.

מאור בוזגלו זלזל במכבי תל אביב, ואני ממש בטוח שהוא לא יגיע, כי הוא באמת לא צריך להגיע.

וזה עוד בלי לדבר על האישיות המסריחה, על הליכלוכים על מכבי הוא ואבא שלו, על ההדלפות מחדר ההלבשה כשמשהו לא נראה לו. שילך להזדיין הוא והאבא המלוכלך שלו.