Jump to content

החלה מכירת המנויים לליגת האלופות

Sawyerdroid

Recommended Posts

לי זה כותב שמשתמש לא קיים בהתאם למספר מנוי שלי

Sent from my iPhone using Tapatalk

לי גם זה קרה, עשיתי שכחתי סיסמא, שלחו לי סיסמא חדשה ואז זה הסתדר לי.

היוזר שלי פשוט נותן ארור כי אין בו את המספר מנוי

איך אפשר לעדכן מספר מנוי לתוך יוזר בלאן

בסביבות מאי מכבי שלחו ססמה לכל מנוי שבעצם זה נותן לו משתמש שאתה מתחבר אליו באמצעות מספר המנוי שלך והססמה שהם שלחו לך .

גם אני לא קיבלתי, הזמנתי בדיוק ב 2.

בכלליות, עד עכשיו העונה כשהזמנתי/הטענתי כרטיס דרך המנוי אז לא קיבלתי שום אישור במייל. זה בעיקר למה אני חושב שאני גם לא אקבל הפעם כלום גם אם אני אחכה חודש.

ניסיתי לבדוק תחת תווית 'כרטיסים' ב'חשבון שלי', בינתיים מופיע שם רק כרטיס מול פורטו, אני מקווה שבקרוב יתעדכנו ה2 האחרים.

מישהו מצליח להזמין? גם אחרי איפוס סיסמה לא נותן לי להתחבר.

אתה גם בא?

עמילוב אפשר לפתוח תת פורום לאוהדים בתפוצות?

יש מנוי

באמא שלכם מי שלא בא בראש של עידוד 90 דקות שגעת שלא יקנה לצפוני עליון תשאירו את המקומות שם לאנשים שזה כן חשוב להם

יש מנוי

באמא שלכם מי שלא בא בראש של עידוד 90 דקות שגעת שלא יקנה לצפוני עליון תשאירו את המקומות שם לאנשים שזה כן חשוב להם

בדיוק!

כל מנוי יכול לעשות לכל כיסא באצטדיון, מי שבא בשביל לשחק באייפון שלא יגיע לצפוני עליון

יש מנוי

וכל מי שבראש שלו זה רק לצלם לאחרים סלפי שהם בסמי עופר שלא יקנה לשם.

טוב, אני כבר רואה שאני אצטרך לטלפון או לשלוח מייל ללאן בנוגע להדפסת הכרטיסים שלא הגיעו למייל שלי.

אני קניתי מנוי דרך חבר והמנוי על שמו (במחיר עלות כמובן, פשוט נסע לשנה לחו"ל ורצה שמישהו ינצל לו את המנוי בינתיים), צריך להגיד להם משהו מיוחד? לא רוצה להתחיל להיכנס איתם להסברים שחס וחלילה לא יעשו לי בעיות עם זה. עד עכשיו נמנעתי מזה כי הכרטיסים תמיד נטענו אוטומטית למנוי.

גם אחרי שלושה איפוסי סיסמה זה לא נותן לי להתחבר וכשניסיתי בטלפון רק לקחו ממני מספר וישר ניתקו וכמובן שעכשיו לא זמינים.

המחירים לשערים הזולים טובים למנויים (360 ש"ח) אבל קצת יקרים לקהל הרחב (500 שקל). ליציעים האחרים קצת גבוהים מדי (550 ליציעים העליונים למנויים, 650 לקהל הרחב; 750 - 850 ליציעים תחתונים). אולי שכחו שעם כל ההמולה וההתרגשות לא קיבלנו את יונייטד סיטי ברצלונה או ריאל. מקווה שלא יהיו פדיחות.