Jump to content

החלה מכירת המנויים לליגת האלופות

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא יודע מה בקייב, אבל בדקתי מסקרנות מה עם יוון, אולי' לוקחת כמעט משהו כמו 380 או 390 יורו על שערים 12 ו-15 אם זוכר נכון:

karaiskakis-olympiakos-seating-chart.jpg

עריכה: סביבות ה-22 יורו למרכז המגרש בקייב מול פורטו, שזה אכן זול. את המקומות הזולים לא רלוונטי לציין, כי בסמי עופר רואים טוב, והמקומות הזולים בקייב הם למעלה מאחורי השער באצטדיון אולימפי, ושימו לב לזווית המזעזעת, זה מזכיר את ר"ג, שבשביל בן אדם בגובה שלי (1.64) זה סיוט כי מסתירים לך:

Olympic-Stadium-of-Dynamo-Kiev.jpeg

נראה כמו אצטדיון מזעזע, 7 יורו זה יקר לאצטדיון כזה.

מישהו מנוי יכול לעדכן אם נשארו מנויים בקטגוריה 3 ב500 שקל? בצפוני/בדרומי לא משנה..

בדרומי אני כמעט בטוח שנשאר , לאתמול בטוח נשאר

מתי תתחיל כבר המכירה לכולם כוס אמק

בעלי המנויים יזכו למחיר מוזל ולקדימות בקניית המנוי למשחקי הבית של מכבי בליגת האלופות החל מהיום (שלישי) בשעה 14:00 ועד ה-11/09, יום שישי בשעה 13:00.

בעלי המנויים יזכו למחיר מוזל ולקדימות בקניית המנוי למשחקי הבית של מכבי בליגת האלופות החל מהיום (שלישי) בשעה 14:00 ועד ה-11/09, יום שישי בשעה 13:00.[/size]

זה לא אומר שישר אחרי יפתח המכירה לכולם.

אני מאמין שהמכירה תיהיה ביום ראשון על הבוקר, ןאם לא ביום רביעי

מישהו יודע אם מנוי שהזמין מנוי אחד כבר יוכל ברגע שתפתח המכירה לקהל הרחב להזמין עוד מנוי במחיר מוזל?

האפשרות למנויים להזמין עוד מנוי מוזל על שמם תיהיה רק כ8 שעות לאחר סוף המכירה למנויים (ז"א כ8 שעות אחריי 13:00 שזה הזמן שלוקח להתעדכן)

ותסגר כ12 שעות לפני הפתיחה לכל האנשים להזמנת מנויים במחיר רגיל (שזה יום ראשון ב07:00)

אז חשוב שכל מי שרוצה להזמין בחלון זמן שיש שם

לאן לא עובדים בשעות האלו טלפונית אז אינטרנט בלבד!!

האפשרות למנויים להזמין עוד מנוי מוזל על שמם תיהיה רק כ8 שעות לאחר סוף המכירה למנויים (ז"א כ8 שעות אחריי 13:00 שזה הזמן שלוקח להתעדכן)

ותסגר כ12 שעות לפני הפתיחה לכל האנשים להזמנת מנויים במחיר רגיל (שזה יום ראשון ב07:00)

אז חשוב שכל מי שרוצה להזמין בחלון זמן שיש שם

לאן לא עובדים בשעות האלו טלפונית אז אינטרנט בלבד!!

איך אתה יודע שהמכירה לקהל הרחב נפתחת בראשון ב7? זה בדוק?

10426260_864963156875055_734626385782967

מכירת מיני מנויים למשחקי מכבי בליגת האלופות תפתח לקהל הרחב בערב שבת, ה-12/09 בשעה 23:00. המכירה תתבצע באתר 'לאן' בלבד

אתם רוצים להגיד לי שמה שנשאר לקהל הרחב זה רק המנויים שמעל 500 שקל מישהו יכול להגיד לי אם נשארו לD ?

לאיזה יציע נשארו.

איזה צפוי שהאתר יקרוס מקומבנים ישיגו ועוד כמה ברי מזל..

פסימי מאוד לצערי :thumbdown:

אתם רוצים להגיד לי שמה שנשאר לקהל הרחב זה רק המנויים שמעל 500 שקל מישהו יכול להגיד לי אם נשארו לD ?

לאיזה יציע נשארו.

איזה צפוי שהאתר יקרוס מקומבנים ישיגו ועוד כמה ברי מזל..

פסימי מאוד לצערי :thumbdown:

נשאר דרומי עליון

וצפוני אולי רק תחתון

מקווה מאוד שלאן לא יקרוס שעה לפני המכירה בשבת...

לא יאמן איזה אתר פח.

תראה, עושים את המכירה בשעה מאוחרת יחסית זה ב 23:00 ככה שלא יהיה הרבה באתר חוץ מאוהדי מכבי כמובן שיזמינו את המנויים. האתר יהיה עמוס מאוד כמובן שיפרסמו פה לינקים להזמין מהר שלא יבואו סתם טרמפיסטים חארות למשחקים של מכבי באלופות. אני מקווה שזה יסתדר באמת.

תראה, עושים את המכירה בשעה מאוחרת יחסית זה ב 23:00 ככה שלא יהיה הרבה באתר חוץ מאוהדי מכבי כמובן שיזמינו את המנויים. האתר יהיה עמוס מאוד כמובן שיפרסמו פה לינקים להזמין מהר שלא יבואו סתם טרמפיסטים חארות למשחקים של מכבי באלופות. אני מקווה שזה יסתדר באמת.

מי אמר שמי שבפורום לא טרמפיסט

מי אמר שמי שבפורום לא טרמפיסט

אל תגזים. הרוב כאן הם אוהדים שבאים להרבה מאוד משחקים של מכבי גם כאלו שלא עשו מנוי.

אתה מסכים איתי שזה עדיף על כל מיני ילדים וכאלה בכל מיני מקומות ? הרוב כאן הם אוהדים שאכפת להם מהקבוצה ובאמת זה הרבה שנים כאן לפי מה שאני זוכר האמת.