Jump to content

החלה מכירת המנויים לליגת האלופות

Sawyerdroid

Recommended Posts

כמה שורות יש בדרומי עליון?

ממה שיצא לי לראות השורה הכי גבוהה במזרחי זה 41, ונראה כאילו יש אותו מספר שורות בכל היציעים (אולי אני טועה).

הייתי בלאן לקחתי תכרטיסים ולפי השרטוט שמה נגמרו הכרטיסים לצפוני וגם למזרחי,בא מישהו אחריי לקנות כרטיסים אמרו לו שיש רק לדרומי או למערבי

לא נשארו מנויים ליציע D?

כאילו מה שנשאר לקהל הרחב זה רק המנויים היקרים ולחרא מקומות

30 אלף מקומות והתנהלות מפגרת של לאן וגם של מכבי.

בתור מי שמוגדר "קהל רחב" -

אמורים להשאר כרטיסים נורמלים בכלל? מישהו שמנוי יכול לבדוק לאיזה יציעים (שלא מצריכים מכירת כליה כדי לקנות כרטיס אליהם) נשארו כרטיסים?

תודה

אמורים להשאר כרטיסים נורמלים בכלל? מישהו שמנוי יכול לבדוק לאיזה יציעים (שלא מצריכים מכירת כליה כדי לקנות כרטיס אליהם) נשארו כרטיסים?

תודה

אני לא מצליח לראות את המכירה, אני נכנס למשתמש ומופיע לי דף לבן, כנראה בגלל שכבר קניתי מנוי.

מכבי החדשה יצאה מטומטמת כמו מכבי הישנה פשוט ככה!!!

איך האצטדיון יתמלא אם נשארו רק מנויים של 650 שקל ממוצע

גם ב800 שקל האיצטדיון יתמלא תאמין לי

חברים זה המחירים בכל היבשת ולא רק אצלנו, אני מאמין שגם בפורטוגל, שהיא ארץ יותר ענייה מישראל מחירי המנויים די דומים למחירים בארץ. אני מאמין שמכבי עשתה בדיקת מחירי שוק לפני שהוציאו מנויים! בקיצור אין מה לבכות, גם המחירים לצורך העניין לקהל הרחב זה המחירים המקובלים

תודה

תגדיר כרטיסים נורמלים

ממה שאני יודע נשארו הרבה כרטיסים במקומות מצויינים במגרש, אבל במחירים יקרים.

אני לא מבין למה אתה נלחצים ? גם אם יקנו כל המנויים זה 12 אלף, עוד 4 אלף לאנשים של אופא וקהל של היריבות שלנו, יישאר עוד 14 אלף מנויים זה המון.. יהיה מנויים לכולם וגם אפילו יהיה כרטיסים בודדים למשחקים אפילו..

למה אתם לחוצים ? זה לא בלומפילד, מי שיעשה את ההזמנה מהר עם הכרטיס אשראי יהיה לו מנוי בטוח.

מישהו מהמנויים יכול לתת סדר גודל של כמה כרטיסים בערך נשארו בכל יציע ומכל סוג? איזה יציעים כבר נשארו לגמרי?

וואלה מרכוס הלוואי שיכולתי להיות רגוע כמוך.

מישהו מהמנויים יכול לתת סדר גודל של כמה כרטיסים בערך נשארו בכל יציע ומכל סוג? איזה יציעים כבר נשארו לגמרי?

וואלה מרכוס הלוואי שיכולתי להיות רגוע כמוך.

גבר, אתה יודע שאני לא סתם אומר גם במשחק נגד באזל בזכותי קנית כרטיס שכתבתי פה מהר.

לדעתי יהיה עוד 14 אלף מנויים זה פשוט המון, המחירים גבוהים גם אנשים לא ימהרו לקנות בכל זאת.. אל תדאג יהיה לך מנוי אבל זה תלוי בך(ברגע שתפתח המכירה אז מהר להכנס ולהזמין עם הכרטיס אשראי).

בנוסף, יהיה גם כרטיסים בודדים למשחקים עצמם אבל לא הרבה כמובן.

חבר'ה הזמנתי דרך האינטרנט ועשיתי איסוף עצמי (לא הדפסה),

מאיפה אוספים את הכרטיסים?

אפשר גם בחנות של מכבי בדיזינגוף, עדיף לך שם.

גבר, אתה יודע שאני לא סתם אומר גם במשחק נגד באזל בזכותי קנית כרטיס שכתבתי פה מהר.

לדעתי יהיה עוד 14 אלף מנויים זה פשוט המון, המחירים גבוהים גם אנשים לא ימהרו לקנות בכל זאת.. אל תדאג יהיה לך מנוי אבל זה תלוי בך(ברגע שתפתח המכירה אז מהר להכנס ולהזמין עם הכרטיס אשראי).

בנוסף, יהיה גם כרטיסים בודדים למשחקים עצמם אבל לא הרבה כמובן.

לא נראה לי יהיה כרטיסים

חברים זה המחירים בכל היבשת ולא רק אצלנו, אני מאמין שגם בפורטוגל, שהיא ארץ יותר ענייה מישראל מחירי המנויים די דומים למחירים בארץ. אני מאמין שמכבי עשתה בדיקת מחירי שוק לפני שהוציאו מנויים! בקיצור אין מה לבכות, גם המחירים לצורך העניין לקהל הרחב זה המחירים המקובלים

מה אתה מזיין את השכל.

דינמו קייב נגד פורטו 7 יורו

אני לא מבין למה אתה נלחצים ? גם אם יקנו כל המנויים זה 12 אלף, עוד 4 אלף לאנשים של אופא וקהל של היריבות שלנו, יישאר עוד 14 אלף מנויים זה המון.. יהיה מנויים לכולם וגם אפילו יהיה כרטיסים בודדים למשחקים אפילו..

למה אתם לחוצים ? זה לא בלומפילד, מי שיעשה את ההזמנה מהר עם הכרטיס אשראי יהיה לו מנוי בטוח.

כמות המנויים היא לא העניין, כמות המנויים במחירים שפויים זאת הבעיה.

מה אתה מזיין את השכל.

ולעומת זאת כל משחקי הבית של צ'לסי בצ'מפיונס עומדים על 35-40 פאונד (210 ש"ח וצפונה). אגב, זה מחיר זול מאוד לסקאלה של משחקי כדורגל באי הבריטי רק בגלל שזה אמצע שבוע.

בסופי שבוע ומשחקי ליגה זה יכול להגיע ל-90 פאונד.

מה אתה מזיין את השכל.

לא יודע מה בקייב, אבל בדקתי מסקרנות מה עם יוון, אולי' לוקחת כמעט משהו כמו 380 או 390 יורו על שערים 12 ו-15 אם זוכר נכון:

karaiskakis-olympiakos-seating-chart.jpg

עריכה: סביבות ה-22 יורו למרכז המגרש בקייב מול פורטו, שזה אכן זול. את המקומות הזולים לא רלוונטי לציין, כי בסמי עופר רואים טוב, והמקומות הזולים בקייב הם למעלה מאחורי השער באצטדיון אולימפי, ושימו לב לזווית המזעזעת, זה מזכיר את ר"ג, שבשביל בן אדם בגובה שלי (1.64) זה סיוט כי מסתירים לך:

Olympic-Stadium-of-Dynamo-Kiev.jpeg