Jump to content

החלה מכירת המנויים לליגת האלופות

Sawyerdroid

Recommended Posts

יש לי אפשרות לעשות לכל בני משפחתי ולכל חבריי, עם זאת לא עשיתי לאף אחד אף כרטיס.

לא עשיתי לאף בן אדם שאינו מנוי - מנוי אלופוות. למרות שהייתה ויש בידיי האפשרות.

כאשר תפתח המכירה המלאה אני אעשה להם במחיר של לא מנויים.

ואני יכול להראות לך את הטלפון שלי עם בקשות של עשרות רבות של מנויים.

סבבה אתה צדיק

יש 11,000 מנויים ובסמי עופר יש 28,000 מקומות. כרגע יש מכירה רק למנויים. אני קניתי 2 כרטיסים ולא פגעתי באף בעל מנוי( במקרה קניתי ללוחם שהיה מנוי 6 שנים)

אם הקהל הרחב נדפק מזה על הזין שלי

מבחינתי לאן = מכבי במכירת כרטיסים. כי היא מנהלת את המכירה

אין ספק שלמנויים הכי מגיע, ומגיע לנו את ההטבה הזאת להזמין עוד חבר למשחקים בצ'מפיונס, לא מספיק אנו אלו שסובלים ממעבר לסמי עופר, יציעים מרוחקים במפלס עליון, נוסעים שעתיים לחיפה עם פקקים וחוזרים הביתה ב3 בלילה, מה גם שזה לא חדש הייתה תקופה שמכבי מכרו למנויים 2 כרטיסים לדרבי, גם בתאוריה אם כל המנויים יקנו 2 מיני מנויים, עדיין ישארו 7 אלף מיני מנויים למכירה, ככה שאין פה משהו לא בסדר, הטרמפיסטים וכל מי שחושק להגיע למשחקים בצ'מפיונס עדיין יוכל.

לדעתי הבעיה היחידה של מכבי בקטע הזה תיהיה המחיר, שבמקום שמנוי יכול לקנות רק אחד במחיר מוזל הוא קנה 2 במחיר מוזל במקום שהאדם השני יקנה במחיר לקהל הרחב.

לדעתי הבעיה היחידה של מכבי בקטע הזה תיהיה המחיר, שבמקום שמנוי יכול לקנות רק אחד במחיר מוזל הוא קנה 2 במחיר מוזל במקום שהאדם השני יקנה במחיר לקהל הרחב.

בעיה?חצי איצטדיון שמור למנויים של 1200-2000 שקל

אני בעצמי קניתי 2

אבל תהיו אמיתיים באתר של מכבי רשום בפירוש מנוי אחד לכל מנוי

למרות שאני עדיין חושב שעדיף בני משפחה של מנויים מטרמפיסטים

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

מאוד מעניין אותי אם כל האוהדים השרופים שלא מצליחים להגיע למשחקי הבית ירוצו לחטוף את המיני מנויים במחירים האלה.

בפעם האחרונה בר"ג המיני מנוי עלה 220 ש"ח ל11 שממוקם במרכז המגרש כשהאצטדיון במרכז הארץ, קשה לי להאמין שהם יחטפו כ"כ מהר.

קודם כל, לא כולם נכנסו דרך האתר של מכבי. ידוע שהמכירה גם ככה באתר של לאן, אז נכנסים לשם.

שנית, זה ממש לא היה נראה כמו באג כשחסמו אחרי הנסיון השני, מה שמביא לעניין שלישי,

זה לגמרי היה נראה (ואם לא אז היה צריך להיות) שמכבי נותנת את האופציה לכל מנוי להזמין עוד אחד, כי גם ככה יש מקום למנויים2x וזה בטח עדיף על אנשים לא קשורים

שורה תחתונה מי שקנה פה 2 מנויים לא חייב דין וחשבון לאף אחד, זאת עובדה מוגמרת, המנויים נקנו, ובהצלחה ללאן/מכבי בלבטל מאות עסקאות שכאלה.

הדיון פה צריך להיות איך הגענו למצב שקרוב ל-40% מהאצטדיון מוגדר במחירים של 750/1200/1800 למנויים שכמובן המנויים לא יקנו במחירים כאלה, מה שיביא לכך שהקהל הרחב הוא זה שיצטרך לקנות אותם, ועוד במחיר גבוה של 850/1500/2000. אז למי שזיין את השכל שמכבי "הפסידה" פה כסף, אז הנה בוא תראה איך מכבי כן מרוויחה כסף.

המקומות הללו היו בכיף יכולים להיות שמורים למנויים של 2/13/7/8 במחירים שפויים של 650-600 שקל גג למיני מנוי, הארגון היה יושב למטה ולא תקוע למעלה, ואז כולם היו יוצאים מרוצים.

אין ספק שלמנויים הכי מגיע, ומגיע לנו את ההטבה הזאת להזמין עוד חבר למשחקים בצ'מפיונס, לא מספיק אנו אלו שסובלים ממעבר לסמי עופר, יציעים מרוחקים במפלס עליון, נוסעים שעתיים לחיפה עם פקקים וחוזרים הביתה ב3 בלילה, מה גם שזה לא חדש הייתה תקופה שמכבי מכרו למנויים 2 כרטיסים לדרבי, גם בתאוריה אם כל המנויים יקנו 2 מיני מנויים, עדיין ישארו 7 אלף מיני מנויים למכירה, ככה שאין פה משהו לא בסדר, הטרמפיסטים וכל מי שחושק להגיע למשחקים בצ'מפיונס עדיין יוכל.

מצטער לומר לך, אבל לא. זה שאתה מנוי לא אומר שלחבר או לאחיין שלך שפשוט מת על צ'לסי או מעריץ מושבע של קסיאס מגיע מנוי לליגת האלופות יותר מאוהד מכבי שהולך קבוע למשחקים אבל אין לו מנוי. סעמק, ברור לכולם שלמנויים מגיעה עדיפות, אבל כמה אפשר לחשוב שרק אתם אוהדי מכבי אמיתיים ושכל השאר צריכים לומר לכם תודה על ה"הקרבה" העצומה שלכם למען הקבוצה ואז גם לנשק לכם את הרגליים. כן, בבלומפילד סולד אאוט יש אוהדי מכבי שהם לא מנויים, ומגיע להם יותר מלחבר שלך. הוא נורא רוצה? הוא גם אוהד מכבי? שינסה את מזלו כמו כולם, חלוקת הכרטיסים לא צריכה להיות לפי מי יותר מקומבן. ואין לי דרך לתאר את התלונות על הנסיעה שעתיים לחיפה למשחק של ליגת האלופות (!!!!!) חוץ מעלובות. כן, רק המנויים יצטרכו לחכות בפקקים, כל השאר יגיעו על שטיח מעופף. מסכנים, יאללה בוא ניתן להם עוד כרטיס.

ו7000 מנויים זה פאקינג כלום. בעולם אידיאלי שלאן לא קורסים תוך 10 דקות הכל כבר נגמר.

מאוד מעניין אותי אם כל האוהדים השרופים שלא מצליחים להגיע למשחקי הבית ירוצו לחטוף את המיני מנויים במחירים האלה.

בפעם האחרונה בר"ג המיני מנוי עלה 220 ש"ח ל11 שממוקם במרכז המגרש כשהאצטדיון במרכז הארץ, קשה לי להאמין שהם יחטפו כ"כ מהר.

גם לא קיבלנו את ברצלונה סתם קבוצות לא מעניינות כמו צ'לסי, פורטו ודינמו קייב

מצטער לומר לך, אבל לא. זה שאתה מנוי לא אומר שלחבר או לאחיין שלך שפשוט מת על צ'לסי או מעריץ מושבע של קסיאס מגיע מנוי לליגת האלופות יותר מאוהד מכבי שהולך קבוע למשחקים אבל אין לו מנוי. סעמק, ברור לכולם שלמנויים מגיעה עדיפות, אבל כמה אפשר לחשוב שרק אתם אוהדי מכבי אמיתיים ושכל השאר צריכים לומר לכם תודה על ה"הקרבה" העצומה שלכם למען הקבוצה ואז גם לנשק לכם את הרגליים. כן, בבלומפילד סולד אאוט יש אוהדי מכבי שהם לא מנויים, ומגיע להם יותר מלחבר שלך. הוא נורא רוצה? הוא גם אוהד מכבי? שינסה את מזלו כמו כולם, חלוקת הכרטיסים לא צריכה להיות לפי מי יותר מקומבן. ואין לי דרך לתאר את התלונות על הנסיעה שעתיים לחיפה למשחק של ליגת האלופות (!!!!!) חוץ מעלובות. כן, רק המנויים יצטרכו לחכות בפקקים, כל השאר יגיעו על שטיח מעופף. מסכנים, יאללה בוא ניתן להם עוד כרטיס.

ו7000 מנויים זה פאקינג כלום. בעולם אידיאלי שלאן לא קורסים תוך 10 דקות הכל כבר נגמר.

אני במקומך הייתי בוכה שאתה הולך לשלם 850 שקל או 1500 שקל על מיני מנוי.

איך אפשר ללכת קבוע למשחקים בלי מנוי?!

גם לא קיבלנו את ברצלונה סתם קבוצות לא מעניינות כמו צ'לסי, פורטו ודינמו קייב

למרות שאני ממש מאוכזב מכל ההתנהלות סביב הצ'מפיונס, אני מעריך שעד הפעם הבאה המערכת תדע להפיק לקחים ולהשתפר.

למרות שאני ממש מאוכזב מכל ההתנהלות סביב הצ'מפיונס, אני מעריך שעד הפעם הבאה המערכת תדע להפיק לקחים ולהשתפר.

נקווה שזה לא יהיה שוב עוד 11 שנים

יש לנו הגדרה שונה ל"ללכת באופן קבוע", אני מניח. מן הסתם אתה משווה את זה למספר המשחקים שמנוי הולך אליהם, אני לא. מבחינתי אדם שהולך לפחות כל שלושה - ארבעה שבועות למשחק של מכבי כחלק מהשגרה נחשב כהולך למשחקים באופן קבוע ואוהד מובהק של מכבי, לא ממש מעניין אותי אם הסמנטיקה לדעתך נכונה או לא. מה שכן מעניין אותי הוא שנראה לי ברור שלאדם כזה מגיע מנוי לליגת האלופות יותר מאדם שלא היה בחיים בבלומפילד או הולך פעם בשנה, או בשפת העם - "טרמפיסט". אם אתה לא רואה את ההבדל בין השניים שיבושם לך, אני בהחלט כן, ואותי ירגיז מקרה שבו השני יקבל כרטיס במחיר מוזל במכירה מוקדמת ששמורה למנויים, בעוד הראשון יכול להיות שישאר ללא כרטיס בכלל.

האמת ? יש משהו בדברים שלך, אבל יהיה הרבה מנויים לכולם נו באמת.. אפילו ישארו כרטיסים למכירה אחרי המכירה של המנויים.(כרטיסים למכירה של משחקים בודדים באלופות).

אני יכול להגיד לך הייתי מנוי בשער 13 אז רוב מי שישב שם הם לא בהכרח אוהדי מכבי שבאמת דוחפים את הקבוצה.. הרוב זה "יאללה שב" , "טפו עליך יואב איך אתה כאן" , " נו איזה גרועים דקה 10 ולא בעטנו לשער עדיין "

אל תתלהבו יותר מידי.. גם אלה שיש להם מנויים בעיקר לא בשער 11 אז הם סתם פלצנים, בדוק אני אומר את זה כי היה לי מנוי שם ועקבתי אחרי זה.. העונה לא עשיתי מנוי אבל הלכתי עד עכשיו לכל המשחקים של מכבי בבלומפילד.

בקיצור, תפסיקו כבר עם יש לי מנוי\אין לו מנוי. תבואו תקנו את המנוי לאלופות וזהו.. ישאר לכולם מנויים אל תדאגו.

אם אני הולך פעם בשבועיים-שלוש לבלומפילד זה נחשב קבוע

מה לעשות שמי שלא עשה מנוי לפני 3 שנים לא יכול לעשות מנוי?

מכבי יכולים לבלבל בשכל בראיונות,גורדי מיץ אירופה צמפיונס שורה תחתונה הם מתחילים להתנהל כמו מכבי סל,פונים למגזר שיש לו כסף תוך כדי רמיסה של האוהדים הממוצעים

לא ברור לי איך החלק של הסילבר יתמלא

הוא לא.

מכבי טעו בענק בהושבה. גרמו לארגון לשבת למעלה- לא יראו בכלל בטלויזיה את התפאורה, ויהיו קרחות במקומות שעולה 650 שח מנוי.

אתם מדברים על מועדון שמכר מיני מנוי לפאקינג הליגה האירופאית המשעממת תחת הזו ב-175 שקל בממוצע לכרטיס. ועוד למנויים.

אז בטח ובבטח שבליגת האלופות המחיר יהיה פי 2.5-3 מהליגה האירופאית.