Jump to content

החלה מכירת המנויים לליגת האלופות

Sawyerdroid

Recommended Posts

כמה זמן לוקח לשלוח סיסמה במייל??!!!

בחנות אינטרנט שבו מערכת התשלום באתר בכלל לא מאובטחת, טכנולגית איפוס מייל הוא לא ריאלי.

מי שמתכוון להגיע רק למשחק מול דינמו קייב, אני מוכרת 3 או 4 כרטיסים ליציע D רק למשחק הספציפי הזה עקב נסיעה לחו"ל, במחיר עלות כמובן(120 ש"ח לכרטיס)

ערוך: נמכר

נערך על ידי judymaccabi

השיקול היה פשוט, למכור למזרחי תחתון מנויים ב-500-600 שקל למנויים של שער 7 ו-8 (מחיר סביר לכל הדעות בהתחשב בזווית הצפייה) ולא לתקוע לשם כרטיסים ב750 שקל ו-1200.

אני לא מדבר איתך על המחירים בכלל, מדבר על התלונה שלא הקצו גזרות ספציפיות לכל יציע מבלומפילד. זה שהיו יכולים להוריד מחירים באופן גורף לקטגוריות השונות זה ברור.

טרמפיסטים או ספסרים ?

לא מכיר מישהו שילך לעמוד בחופ ובתור מעצבן בשביל כרטיסים שהם יוכלו להשיג עוד שבוע במקסימום

יש הרבה, הם רוצים לעקוץ במחיר זול וגם ליציע הצפוני עליון

אני לא מדבר איתך על המחירים בכלל, מדבר על התלונה שלא הקצו גזרות ספציפיות לכל יציע מבלומפילד. זה שהיו יכולים להוריד מחירים באופן גורף לקטגוריות השונות זה ברור.

אז נניח והמנויים של 7 ו-8 היו מוקצים לקנות כרטיסים אך ורק בכל היציע המזרחי. איך אנשים היו מגיבים אם הם היו מגלים שמכבי מכריחה אותם לשלם 750 או 1200 שקל למנוי?

אז נניח והמנויים של 7 ו-8 היו מוקצים לקנות כרטיסים אך ורק בכל היציע המזרחי. איך אנשים היו מגיבים אם הם היו מגלים שמכבי מכריחה אותם לשלם 750 או 1200 שקל למנוי?

אחי אנחנו באותה דעה (נראה לי לפחות)... זה מה שרשמתי ל'שולח מייל', שלא רצו לאלץ מנויים לשלם מחירים גבוהים בלי לאפשר להם לקנות גם לאופציות זולות יותר, או לחילופין לאפשר למנויים לשדרג חווית צפייה אם יש להם את הכסף והרצון ולהשקיע סכומים גבוהים.

תקנה מנוי, תמכור בעלות את הכרטיס לדינמו

מצטער אם אני יוצא מטומטם, אבל אם אני מדפיס את הכרטיסים איך מי שקונה ממני יכול לסמוך עליי שאני לא מרמה אותו?

אני מתכוון שאפשר להדפיס את הכרטיסים כמה שרוצים, אז למה שמישהו יקנה ככה כרטיס?

ההתקשרות עם לאן כלכך לא בlevel שמכבי נמצאת בו כרגע בתור המועדון הכי גדול ומקצועי בארץ.

מכיר חברת כרטיסים שיכולה לעמוד בלחץ כזה ? באמת אני שואל.

אם מכבי רוצה לעשות את זה עצמאית , היא צריכה להשקיע טכנולגית ופיתוח וכבר להעמיד ענף כרטיסים רציני בתחילת העונה הבאה .(אתר מפותח מאוד ברמה של ברצלונה, תמיכה מלאה כולל אנשי שירות זמינים כל יום)

אם מכבי רוצה לעשות את זה עצמאית , היא צריכה להשקיע טכנולגית ופיתוח וכבר להעמיד ענף כרטיסים רציני בתחילת העונה הבאה .(אתר מפותח מאוד ברמה של ברצלונה, תמיכה מלאה כולל אנשי שירות זמינים כל יום)

יש חברה בשם TixWize או משהו כזה שמציעה פלטפורמה למכירת כרטיסים לאירועים ולא חסרות חברות שיכולות להעמיד מערכת רצינית יותר בעלות נמוכה.

היא בערך החברה היחידה ככה שלא, אני לא מכיר עוד משרד כרטיסים שיכול לעמוד בלחץ כזה.

זוהי השנה הראשונה שבה הם עובדים עם מכבי? האם זאת הפעם הראשונה שמתבצעת התנפלות על הכרטיסים?

למה לא לומדים מטעויות של מכירות קודמות?

למה לא לשלוח לכל מנוי את הסיסמא שלו כדי שירכוש את המנוי באינטרנט?

אני כבר 3 שעות מנסה להתחבר לאתר ולא מקבל סיסמא למייל שלי.