Jump to content

טדי

שולח מיייל

Recommended Posts

לדעתי איצטדיון הרבה יותר טוב מסמי עופר. גם בדרכי גישה וגם באקוסטיקה.

חבל שאנחנו לא מארחים שם באלופות ולמה אין כזה בתל אביב?!!!!

אין ספק שהוא הטוב בארץ,

עם זאת - הדרומי לא חלק ממנו.

אני הולך להגיד משהו נורא, אבל אני עומד מאחוריו.

הפער בין הדרומי לשאר האצטדיון זהה לפער בין היציע אורחים לשאר האצטדיון בקריית אליעזר.

אין ספק שהוא הטוב בארץ,

עם זאת - הדרומי לא חלק ממנו.

אני הולך להגיד משהו נורא, אבל אני עומד מאחוריו.

הפער בין הדרומי לשאר האצטדיון זהה לפער בין היציע אורחים לשאר האצטדיון בקריית אליעזר.

חחחחח סוייר שכחת את קרית תאליעזר מהר מדי. לא מתאים לך.

צריך להחריב את הדרומי

אבל בכל מקרה זה מ כי באלופות אפשר לשים שמה את הטרמפיסטים שהם ממילא לא באים לעודד (ועוד קצת הקצאה לקבוצת החוץ)

צריך להחריב את הדרומי

אבל בכל מקרה זה מ כי באלופות אפשר לשים שמה את הטרמפיסטים שהם ממילא לא באים לעודד (ועוד קצת הקצאה לקבוצת החוץ)

באלופות יהיה סמי עופר, ברגע שראיתי כמה כסף אפשר להכניס מתאי הצפיה בסמי עופר הבנתי למה נשחק שם ובצדק.

לא חייבים גג כדי לעודד נורמלי. מספיק שהארגון יחליט שהוא חלק מהקהל ויתמקם במרכז היציע ולא בקצה למטה.

היה אתמול המון קהל וחבל שלא ניצלנו את זה לעידוד יותר טוב.

מי שרצה לפתוח את הפה ולעודד עשה את זה חלאס לחפש את הארגון

אבל יש משהו בזה. תרצה או לא תרצה, יש קהל שפחות מעודד ופחות יוזם. אני ישבתי (עמדתי על הכיסא) באמצע ובקושי הרגישו את הדחיפה של הארגון.

כשהוא יושב באמצע הוא יכול להשפיע יותר. השורות למעלה נראו מנוכרות מאוד.

כמה?

תא צפיה למשחק ליגת האלופות בסמי עופר אמור לעלות משהו כמו 20-40 אלף שקל שתלוי ברמת הקייטרינג שהשוכר רוצה ורמת האבזור בתא, התאים בדר"כ נמכרים לחברות שרוצות להזמין קצת אורחים (מהחברה או הלקוחות הגדולים לפעמים), מחוץ לכל תא צפיה יש מקומות לעשרה אנשים, אני יודע שבכדורסל אפשר להביא עוד כמה אנשים שישבו על כיסאות מאולתרים בתוך התא.

אם נלך על ממוצע 30 אלף שקל לתא כפול 36 תאים באצטדיון נקבל סכום של מיליון שקל, כפול שלושה משחקים זה אומר הכנסה שרק מתאי הצפיה בערך 3 מיליון שקל, זה אחד ההבדלים העיקריים בין סמי עופר לטדי.

תא צפיה למשחק ליגת האלופות בסמי עופר אמור לעלות משהו כמו 20-40 אלף שקל שתלוי ברמת הקייטרינג שהשוכר רוצה ורמת האבזור בתא, התאים בדר"כ נמכרים לחברות שרוצות להזמין קצת אורחים (מהחברה או הלקוחות הגדולים לפעמים), מחוץ לכל תא צפיה יש מקומות לעשרה אנשים, אני יודע שבכדורסל אפשר להביא עוד כמה אנשים שישבו על כיסאות מאולתרים בתוך התא.

אם נלך על ממוצע 30 אלף שקל לתא כפול 36 תאים באצטדיון נקבל סכום של מיליון שקל, כפול שלושה משחקים זה אומר הכנסה שרק מתאי הצפיה בערך 3 מיליון שקל, זה אחד ההבדלים העיקריים בין סמי עופר לטדי.

מעניין כמה יענקל'ה שחר ישלם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא בקיא בכלל בכלל במחירים

אבל נראה לי שזה מחיר גבוה מידי

מי שרצה לפתוח את הפה ולעודד עשה את זה חלאס לחפש את הארגון

אין פה אשמים. הארגון עשה מעל ומעבר, הייתה תפאורה, היו שירי שחקנים בזמן והכל טוב ויפה. מה שכן, שווה לחשוב להבא על רילוקיישן לנקודה גבוהה יותר...עמדנו מעל הגוש בשורה 25 בערך וחצי מהזמן ניסינו להבין מה שרים. מי שלא ישב מאמצע היציע ומעלה פשוט לא מבין כמה האקוסטיקה גרועה.

לא בקיא בכלל בכלל במחירים

אבל נראה לי שזה מחיר גבוה מידי

עוד לא יצאו מחירים אבל זה שקלול שלי, אבא שלי עובד בחברה גדולה שקונה קבוע תא ביורוליג ותא בסמי עופר למשחקי מכבי חיפה משום מה(יש להם גם סניף בחיפה), בסמי עופר למשל עלה להם קרוב ל 200 אלף שקל התא לכל העונה(18 משחקים), שזה 11 אלף שקל למשחק, ביורוליג זה מגיע למיליונים בשנה אבל חייב לציין שהתאים שם גדולים בהרבה מסמי עופר עם 15-20 מקומות צפיה.

שתבין אלו חברות שאם לא יקנו תא צפיה יצטרכו לקנות כרטיסים לתא כבוד עם נקניקיה בלחמניה ב 1000 שקל לאדם למשל במשחק ליגה של מכבי, במקום זה הם מקבלים תא עם שירותים, מסך צפיה אישי, ארוחה מסודרת ומיקום מעולה ופרטי באצטדיון במחיר שהוא לא רחוק מזה.

יש מצב שאני טועה בכמה אלפים לפה כמה לשם אבל לפי הביקוש למשחקים האלו זה יהיה מחיר סביר.

למה בעצם האקוסטיקה שם ככ רעה? אם רק אנחנו היינו מתלוננים אז מילא, אבל זה כולם. אתה לא שומע את עצמך שם. גם ב11 אין גג ואין מה להשוות.

מהאצטדיון הכי כיפי בארץ הוא הפך ללפיד בר"ג

חבר'ה פה טוענים שהארגון לא יושב באמצע? תאשימו את הקהל הרחב שמשום מה הרגיש צורך להידבק לצד שמאל מאשר לבוא ולהיות מימין לגוש... היה שם ריק. הארגון כן היה באמצע

מוזר באמת הרי גם בבלומפילד אין גג אבל שמעודדים יש הדף מדהים..

לא יודע בנו תיציע בצורה שונה מהשאר בטדי וזה מה שמשפיע כנראה..

בכל אופן נקווה שיסיימו במדינה חרא שלנו את הגג שבסין מסיימים ב4 ימים אצלנו בשנה פלוס לא מראים כוונה אפילו לסיים אז המצב ישתפר משמעותית....

לא יודע אם היציע בנוי שונה משאר היציעים. יכול מאד להיות שבשיטת הבנייה הזו של יציע גבוה מאד בזוית כמעט ישרה יש צורך הכרחי בגג.