Jump to content

משחק הבכורה של ראיקו

Omer

Recommended Posts

:) אני לא מנסה להפריע לאף אחד, שיהיה לכם לבריאות, פשוט ראיתי את זה מתהפך כל כך הרבה פעמים פה בפורום...

מסכים איתך בגדול.

אני עדיין במקום מסויים בגישה שחלק מהיופי בספורט זה התלהבות, ציפיות ואכזבות - גם אכזבות גדולות... לפעמים רכבת ההרים מעייפת, אבל אנחנו מכורים אליה בשורה התחתונה. אז לפעמים אני פשוט זורם איתה.

חברים, תרגעו זה משחק אחד, הוא עוד יתגלח על חשבוננו. הוא צעיר ויהיה לו עליות ומורדות.

הפוטנציאל עצום והאופי שלו מרשים - מאוד לא קל להיזרק ככה בגיל כל כך צעיר בארץ זרה מבלי להכיר את הקבוצה ולהיות כל כך מפוקס.

זה מבחינתי הסימן הכי מעודד (כי מזה הכי פחדתי בשוער צעיר) יש לו אישיות של סטאר. דיסטנס מהמעמד. לא רואה בעניים. זה יותר מרשים אותי ממשחק הרגל או עוד אינסטינקט.

אגב מי שכתב את הסיכום משחק בוואלה לדעתי לא ראה את המשחק או אולי רק תקציר..

״בכורה מהוססת לשוער שנראה לא מתואם עם ההגנה״

כל כך ארסיים.הזיה.

אז מה אם החטיפת כדור הייתה לא חוקית והבעיטה של בוזגלו אחרי שהשופט כלל לא שרק(והוא הציל,אגב)

Sent from my iPhone using Tapatalk

מסכים איתך בגדול.

אני עדיין במקום מסויים בגישה שחלק מהיופי בספורט זה התלהבות, ציפיות ואכזבות - גם אכזבות גדולות... לפעמים רכבת ההרים מעייפת, אבל אנחנו מכורים אליה בשורה התחתונה. אז לפעמים אני פשוט זורם איתה.

לא רק זה - אני חושב שלנתק את התגובות מהרקע זו היתממות.

אם זה היה שוער בן 26 ב300 אלף דולר מאוקראינה, הייתי מבסוט מהבכורה שלו, כי הוא באמת נתן משחק מצויין.

כשאני יודע שזה שוער שאומרים עליו שהוא הדבר הגדול הבא בעולם, אני ממש מבסוט מהבכורה שלו, כי היא נותנת אישור התחלתי למה שאומרים. אתה רואה שזה לא סתם ושאתה הולך לקבל ממנו עוד הרבה.

אני חייב להגיד, עכשיו שאני רואה בשקט את הקטע של המצב נייח שהוא סידר את החומה ובוזגלו בעט

הדיפה של שוער אגדי, פשוט אגדי

אני לא יודע איך זה בכלל חוקי לתת לשחקן לבעוט כדור בזמן שהשוער מעמיד חומה, אבל בתכלס ב"ש ידועים כחארות, גם הקטע עם ברדה הראה את זה

אבל זה שהוא פשוט הדף את זה בצורה כזאת, וואו פשוט וואוו

גרם לי לחיוך מפחיד

יש לו המון ביטחון, וזה חשוב מאוד לשוער

אחרי אחת הבעיטות של ב"ש שהלכה מעל השער, הוא מחא כפיים לשחקני ההגנה כדי לעודד אותם. ראיתי את אותו דבר כמה פעמים בסרטונים שלו מהכוכב האדום. איפה זה ואיפה הפוזה המוכרת של שוערים לצעוק על ההגנה במצבים כאלה.

שמח מאוד ששמר על רשת נקייה בבכורה, לא רוצה לדמיין את הפסטיבל שהיה הולך כאן בפורום ובתקשורת אם היינו סופגים ומפסידים, שלא לדבר על שער מטעות שלו (וזה לגיטימי, גם שורה התחיל לא טוב, גם השפה, העובדה שהוא בן 19, הגיע אתמול בלילה וכו')

איך הוא קלט בזילזול את הבעיטה של ראדי. ענק ענק ענק.

אובארוב היה עוצר כאלה מלא

חברים, תרגעו זה משחק אחד, הוא עוד יתגלח על חשבוננו. הוא צעיר ויהיה לו עליות ומורדות.

הפוטנציאל עצום והאופי שלו מרשים - מאוד לא קל להיזרק ככה בגיל כל כך צעיר בארץ זרה מבלי להכיר את הקבוצה ולהיות כל כך מפוקס.

זה מבחינתי הסימן הכי מעודד (כי מזה הכי פחדתי בשוער צעיר) יש לו אישיות של סטאר. דיסטנס מהמעמד. לא רואה בעניים. זה יותר מרשים אותי ממשחק הרגל או עוד אינסטינקט.

אמת. הוא ילד. וואחד ילד בן 19 וחצי שאתמול לפנות בוקר נחת במדינה זרה שלא דומה בכלום למדינה שלו. לעבור למדינה אחרת זה קשה. לעבור למדינה אחרת עם תרבות יום יום שונה לחלוטין ממה שהוא מכיר זה עוד יותר קשה. לעשות את זה בגיל 19 זה בכלל לא פשוט. כמה זרים משחקים כאן בגילאים הללו? לא כל לעבור למקום חדש וכן, יהיו טעויות. וודאי שיהיו.

שמח מאוד ששמר על רשת נקייה בבכורה, לא רוצה לדמיין את הפסטיבל שהיה הולך כאן בפורום ובתקשורת אם היינו סופגים ומפסידים, שלא לדבר על שער מטעות שלו (וזה לגיטימי, גם שורה התחיל לא טוב, גם השפה, העובדה שהוא בן 19, הגיע אתמול בלילה וכו')

לא טוב? התחיל נורא.

הוא ופולקרוב בהתחלה זה היה על הפנים.

שורה היה מרחק טעות בודדה מלהיזרק לאלף עזאזל.

ממממ מודה שלא שמעתי את זה אף פעם כמשהו רציני שאוטוטו שלחו אותו הביתה חוץ מכל מיני קשקושים שהיו אומרים ביציע שצריך להעיף אותו (אז תקשורת הספורט הייתה מבקרת אב ל זה לא היה כמו היום בכלל, אז שם לא חגגו על זה כמו שהיום היו).

אני דווקא יודע שאברם מאוד האמין בשניהם. לפני כמה זמן התברר לי צ'אנוב שהיה השוער אז של חיפה בתקופה ההיא אמר לגרנט "אל תדאג, אתה עוד תקבל ממנו הרבה מאוד".

התגובה הכי נכונה שנכתבה פה. אמנם בן 19 אבל יש לו את הביצים הכי גדולות בקבוצה, אחרי זהבי כמובן.

הבעיה הכי גדולה שלי עם חואן הייתה שגם שהוא כביכול לא עושה טעויות, הוא עדיין מלחיץ את כל ההגנה. ראיקו השרה המון המון ביטחון כבר במשחק הראשון שלו.

נקודה מעניינת, לא זכור לי מתי פעם אחרונה ששמרנו על שער נקי במשחק שרוב רובו נלחצנו אחורה (לפני שתגיבו, פלזן ממש לא נחשב כזה), זה בהחלט נתון מעודד. מצד שני, לא היה הרבה משחקים כאלה בשלוש האחרונות אז לא יודע עד כמה זה מייצג.

לסיכום, חתיך, זיין, ביצים גדולות, שם זין על ברדה, מזלזל בבעיטות של שחקנים יריבים... בקיצור, מכביסט אמיתי.

התגובה הכי נכונה שנכתבה פה. אמנם בן 19 אבל יש לו את הביצים הכי גדולות בקבוצה, אחרי זהבי כמובן.

הבעיה הכי גדולה שלי עם חואן הייתה שגם שהוא כביכול לא עושה טעויות, הוא עדיין מלחיץ את כל ההגנה. ראיקו השרה המון המון ביטחון כבר במשחק הראשון שלו.

נקודה מעניינת, לא זכור לי מתי פעם אחרונה ששמרנו על שער נקי במשחק שרוב רובו נלחצנו אחורה (לפני שתגיבו, פלזן ממש לא נחשב כזה), זה בהחלט נתון מעודד. מצד שני, לא היה הרבה משחקים כאלה בשלוש האחרונות אז לא יודע עד כמה זה מייצג.

לסיכום, חתיך, זיין, ביצים גדולות, שם זין על ברדה, מזלזל בבעיטות של שחקנים יריבים... בקיצור, מכביסט אמיתי.

נותן 200 פרס יד אחורית, משפיל את התאומים

משחק רגל מעולה, המון ביטחון ונתונים פיזיים מרשימים.

צריך לחזק את היסודות - הדיפות "בטוחות" יותר, ויציאה לכדורי גובה.

פוטנציאל עצום.

בשורה התחתונה, שמר על רשת נקייה וזה הכי חשוב. סה"כ באר שבע בעטו היום הרבה לעבר השער, הרוב לא הלך בכלל למסגרת. מהתרשמות ראשונית נראה שוער עם אינסטינקטים חדים ומשחק רגל טוב. לא צריך לצאת בחגיגות עד שלא נראה אותו 10-15 משחקים. צריך לזכור שנחת רק לפני כמה ימים, היה בלחץ אימון אחד, אין עדיין תיאום עם ההגנה (הבעיטה החופשית של בוזגלו, טיבי שהחזיר לו כדור, טב"ח הבלם שציפה שייצא לעבר הכדור שהועבר ברחבה לבן סהר). חושב שהייתה לו רק טעות אחת שהדף כדור לאמצע הרחבה. בכל אופן, מכאן רק ניתן להשתפר..

מי שהיה במשחק ------ שמתם לב לתגובות שלו במהלך המשחק שלא רואים בטלויזיה? דיבר הרבה עם הבלמים? צעק קצת? היה אנמי יחסית? איך הגיב שקראו לו בחימום? פוטנציאל מיטרוביץ'?

מי שהיה במשחק ------ שמתם לב לתגובות שלו במהלך המשחק שלא רואים בטלויזיה? דיבר הרבה עם הבלמים? צעק קצת? היה אנמי יחסית? איך הגיב שקראו לו בחימום? פוטנציאל מיטרוביץ'?

מחא כפיים ודרבן כל הזמן.