Jump to content

משחק הבכורה של ראיקו

Omer

Recommended Posts

לא כ"כ הבנתי מה אתה בדיוק אומר כאן אבל אני אנסה להסביר את עצמי טוב יותר.

לפני המשחק מול ב"ש, מרבית גופי התקשורת בארץ מלבד וואן אני חושב אבל לא בדקתי, עסקו בעניין הזה שלשוער החדש של מכבי אין אישור של רשות ההגירה והאוכלוסין להיות מועסק ולשחק במשחק מול ב"ש, בתת כותרת כל אותם גופי תקשורת מסרו שהתגובה של ההתאחדות לכדורגל היא שלשחקן יש אישור ושיש למעלה מ80 אחוז שחקנים שעדיין לא קיבלו אישור של רשות ההגירה והאוכלוסין. למרבית הפלא כל השחקנים האלו שיחקו במחזורים הראשונים של הליגה ולא שמעתי ציוץ על הנושא הזה עד למשחק של מכבי ת"א נגד הפועל ב"ש.

סילבן שלום לא מעניין אותי וגם לא משרד הפנים, זו קונספירציה לא מעניינת. לא צעקתי שחיתות אבל יש כאן משהו שמעורר ריח מסריח.

למה דווקא מכבי מכל קבוצות ליגת העל ולמה גופי התקשורת בארץ מעוררים כזה רעש ובסאבטקסט הם רושמים שלשחקן יש את האישור הנדרש, האישור שבאמת רלוונטי.

אז לא שחיתות ואין מחאות ולא כל דבר זול יותר בגרמניה אבל חבל שאנחנו בתור אוהדי מכבי לא שמים לב כמה זדון יש בפרסומים נגד מכבי.

אני איתך,לא נגדך.

ההודעה נכתבה בציניות גמורה.השחיתות במדינה הזאת שוברת גבולות כבר שנים,וכבר שנים צועקים שחיטות לכיוונים לא נכונים.בדיוק כמו שאתמול במקום לדבר על המחדל שאתה מדבר עליו-ציינו בכותרת איך פסלו לבאר שבע זוג שערים.

לא מעניין אף אחד שהשערים נפסלו בצדק-ועוד יותר לא מעניין שאוהד הפועל באר שבע מוביל עכשיו ״חקירה״ נגד ומפעיל תקשורת אחרי ששיתפה ״שלא כחוק״ שחקן נגד הקבוצה שלו.

יש למישהו ספק,שאם באר שבע היו משתפים שחקן שלא כחוק באותה קונוטציה-מה היה קורה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מסכים איתך בגדול.

אני עדיין במקום מסויים בגישה שחלק מהיופי בספורט זה התלהבות, ציפיות ואכזבות - גם אכזבות גדולות... לפעמים רכבת ההרים מעייפת, אבל אנחנו מכורים אליה בשורה התחתונה. אז לפעמים אני פשוט זורם איתה.

אנחנו כמו המיניונים, מחפשים להכתיר מלכים

את מי זה מעניין בדיוק?אותנו?

למה שזה יעניין איזשהו גוף תקשורתי שתופס מעצמו בארץ,ששר הפנים הוא אוהד הפועל באר שבע ו״במקרה״ במשחק נגד הקבוצה אותה הוא אוהד, בו כביכול שותף השחקן שלא כראוי מדברים על יותר מקנס?

הכי כיף לצעוק שלבאר שבע פסלו גול חוקי!השופט של מכבי!!!מושחטים נמאסתם!!

נכון שכבר שנים על גבי שנים,יש צעקות על שחיטות רק לכיוון הלא נכון?אז פה.

מושחתים* שחיתות*

לא היית רוצה להרגיז את חתול צהוב, נכון? ;)

מישהו בפורום של הכוכב האדום כתב בהתרגשות שהוא כמעט בכה מאושר כשהוא ראה שראיקו איש המשחק... אם חשבתם שאנחנו נסחפים.

מישהו בפורום של הכוכב האדום כתב בהתרגשות שהוא כמעט בכה מאושר כשהוא ראה שראיקו איש המשחק... אם חשבתם שאנחנו נסחפים.

תחשוב מה ילך שם כשהם יראו אותו מול צ'לסי בסטמפורד ברידג'

אני כבר מתגעגע אליו. אני כל הזמן בודק אם הוא העלה משהו באינסטגרם או בפייסבוק.

לא יודע אם אתה צוחק או רציני, אבל אני אשכרה מתגעגע אליו, ומת שיגיע כבר המשחק מול ק"ש.

לא זוכר מתי בפעם האחרונה ציפיתי כ"כ למשחק רק כדי לראות שחקן רכש.

נשבע שזאת אהבה ממבט ראשון.

אגב, מאוחר מדי מכדי לשנות את ההצבעה שלי בנושא "השחקן הכי חתיך במכבי"?

נגד ארמניה, יום שישי, 21:45

אבל רוב הסיכויים שסטויקוביץ׳ יפתח..

מהנואשים: בסדר, גם שוט קצר כשהוא על הספסל יספיק

אבל רגע, לא אמרו שהמאמן של סרביה יתן לו את הקרדיט בשער מעכשיו? או שזה מהקמפיין הבא?

מהנואשים: בסדר, גם שוט קצר כשהוא על הספסל יספיק

אבל רגע, לא אמרו שהמאמן של סרביה יתן לו את הקרדיט בשער מעכשיו? או שזה מהקמפיין הבא?

שמע, אי אפשר לדעת.. זה תלוי בכושר הנוכחי של ראיקו וסטויקוביץ׳

אני מאמין שהמאמן שוערים שם פשוט מדווח למאמן של סרביה מי נראה יותר טוב באימון ולמי מגיע לפתוח

וכמובו שהמאמן עוקב אחרי המשחקים של שניהם בקבוצות ומחליט מי בכושר עדיף.

לא יודע אם אתה צוחק או רציני, אבל אני אשכרה מתגעגע אליו, ומת שיגיע כבר המשחק מול ק"ש.

לא זוכר מתי בפעם האחרונה ציפיתי כ"כ למשחק רק כדי לראות שחקן רכש.

נשבע שזאת אהבה ממבט ראשון.

אגב, מאוחר מדי מכדי לשנות את ההצבעה שלי בנושא "השחקן הכי חתיך במכבי"?

אני באמת בודק כל רגע, ואני לגמרי מרגיש סטוקר.

מה הסיכוי שיגיע להיכל במשחקים ביורוליג?