Jump to content

יתר - מחזור 2

Omer

Recommended Posts

מנדיונדו מזכיר לי קטע שהיה לי שהייתי תיכוניסט.

הייתה לי מורה לתעבורה, צעירה מאוד, נראית דיי טוב, יש מצב שהיה מצב אבל זה לא העניין.

בקיצור, לקראת בסוף שנה לאחר איזו חופשה היא פשוט לא הגיעה יותר ולא היו לנו יותר שיעורי תעבורה. את העבודות שהגשנו לה - לא ראינו בחזרה.

מה הסתבר? היא ברחה לחו״ל, השיעורי תעבורה שהעבירה לנו היו עבודות שירות שהיא קיבלה על ארגון מירוצים לא חוקיים.

אז לדעתי מנדיונדו ואימון קבוצת כדורגל.

זה לא מקומי בפורום וזה לא מעניין, אבל לקראת ראש השנה רק אציין שאתה יוזר השנה שלי בגלל הודעות כאלה.

את מנדיונדו כבר העיפו הביתה, אבל על רוני לוי, שאפילו הוציא תוצאות יותר גרועות ממנו מול קבוצות הרבה פחות טובות - לא מוציאים מילה.

מראה לכם כמה חזק הוא מעורבב בתקשורת. בגלל זה אני לא מאמין למילה שיוצאת מהפה של הכלבלבים שלו על עטר.

את מנדיונדו כבר העיפו הביתה, אבל על רוני לוי, שאפילו הוציא תוצאות יותר גרועות ממנו מול קבוצות הרבה פחות טובות - לא מוציאים מילה.

מראה לכם כמה חזק הוא מעורבב בתקשורת. בגלל זה אני לא מאמין למילה שיוצאת מהפה של הכלבלבים שלו על עטר.

כל כך נכון.

בספורט 5 תומר לוי שומר עליו

בוואן זה דורון בן דור

בוואלה זה איציק יצחקי

שנאת זרים. ( בלי קשר לרוני לוי והחברים שלו בתקשורת )

שבוע הבא יש לחיפה את סכנין בבית כאילו עשו בכוונה שהם יקבלו את כל הקבוצות הכי חלשות בליגה על ההתחלה? זה כל כך כיף שלמורות הפתיחה ששחר סידר לעצמו כבר מעכשיו הם צריכים לרדוף אחרי מכבי פ"ת שתתמודד איתה על המקום בפלייאוף. שיעשו תיקו נגד סכנין ינצחו את באר שבע ואז יגידו שהם יוצאים מהמשבר לדרך חדשה וכולם עכשיו על זכוכית מגדלת ואז זהבי יבוא ויאנוס אותם

אגב חיפה, נגד בני-יהודה הם נראו רע. אתמול הם דווקא שיחקו טוב יותר מכפר-סבא ופשוט החמיצו המון. היה להם חוסר מזל אבל מן הסתם זה ייפסק.

שבוע הבא יש לחיפה את סכנין בבית כאילו עשו בכוונה שהם יקבלו את כל הקבוצות הכי חלשות בליגה על ההתחלה? זה כל כך כיף שלמורות הפתיחה ששחר סידר לעצמו כבר מעכשיו הם צריכים לרדוף אחרי מכבי פ"ת שתתמודד איתה על המקום בפלייאוף. שיעשו תיקו נגד סכנין ינצחו את באר שבע ואז יגידו שהם יוצאים מהמשבר לדרך חדשה וכולם עכשיו על זכוכית מגדלת ואז זהבי יבוא ויאנוס אותם

https://www.youtube.com/watch?v=RcmWZBUJN4U

מאיזה משחק זה? בניון השלים 90 דקות מאז שהוא בא לחיפה?

הם ניצחו או שזה רוני לוי מצלם כדי להדליף על מחנאות בחדר הלבשה?

שיוסי בניון לא ייפצע בחגיגות, מסוכן.