Jump to content

פרדראג ראייקוביץ?

Yellow_Hell

Recommended Posts

מקצועית כבר נאמר הכל על ההחתמה הזו.

רוצה להוסיף שאני מקווה שהקהל יהיה סבלני איתו, כי הציפיות יהיו עצומות בעקבות הסכום ששמו עליו וההייפ בתקשורת. בסופו של דבר הוא עדיין ילד בן 19 ועדיין שוער בתהליך גדילה.

בתכלס אין להם בעיה לשים סכומים כאלה ..

זה אומר שאנחנו צריכים לסיים מקום 3 ..אבל יותר מופרך זה אומר שבאזל יסיימו במקום 2.

אתה חושב שסה מופרך שפיורנטינה תסיים בראש הבית?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

הסרטון בטור שפרסמו בעמוד אחר הרג אותי:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4695545,00.html

"אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי, אוי ליגת אלופות..."

-"אתה יודע, הוא לא מדבר עברית"

אם אובארוב לא עושה ממנו מכונת השמדה אני לא ידוע מי כן.

מקווה שאני לא מעיר שדים אבל חוץ מהיותו (אובארוב) שוער ענק האם הוא יש שוער שתחתיו עשה קפיצת מדרגה ענקית?

אסור לשכוח שהסיבה היחידה שהשחקן הזה הגיע היא ליגת האלופות.

כלומר אם היינו רוצים שימשיכו לנחות כאן שחקנים בלבל הזה, ליגת האלופות לא יכולה להיות הבלחה של פעם בעשור (קריצה מדקל קינן).

אם אובארוב לא עושה ממנו מכונת השמדה אני לא ידוע מי כן.

לא נעים לי לפוצץ את בועת שורה, אבל מי קבע ששורה הוא מאמן שוערים טוב?

כמה שאני מת עליו, מפתיע אותי שלא הביאו איזה איש מקצוע מחו''ל לטובת השוערים שלנו.

כמובן ששורה צריך להיות בצוות האימון אבל אני לא בטוח שהוא צריך להחליט את שיטת העבודה וכו'.

*היוזר שורה, אין כוונה לפגוע בכבודך בכתוב לעיל*

כמה שאני מת עליו, מפתיע אותי שלא הביאו איזה איש מקצוע מחו''ל לטובת השוערים שלנו.

כמובן ששורה צריך להיות בצוות האימון אבל אני לא בטוח שהוא צריך להחליט את שיטת העבודה וכו'.

הוא מאמן שוערים של הנבחרת . ואם הוא לא היה מספיק טוב הוא לא היה פה כל כך הרבה שנים.

הוא מאמן שוערים של הנבחרת . ואם הוא לא היה מספיק טוב הוא לא היה פה כל כך הרבה שנים.

1. הוא כבר לא, גוטמן החליף אותו.

2. נבחרת ישראל היא האינדיקציה שלך? בניון היה מועמדללחזור לנבחרתשבוע שעבר.

אתה לא מפוצץ אף בועה, אלכסנדר אובארוב מאמן שוערים מעולה.

1. הוא כבר לא, גוטמן החליף אותו.

2. נבחרת ישראל היא האינדיקציה שלך? בניון היה מועמדללחזור לנבחרתשבוע שעבר.

גם גוטמן לא ממש אינדיקציה.

אני רוצה לפוצץ בועה כללית. או אם כבר לדוק בעניין מידת ההשפעה של מאמן שוערים על שוער בוגרים. אני חושב שזה מסתכם יותר בכך שיש מי שמתאמן איתו ובועט לו כדורים מסוימים ומתאמן על יציאות לרחבה וכו' אבל בסף, זה השוער ומה שהוא מביא איתו. אם יש לו ביטחון תראה אותו גם בגיל 19 שולט ברחבה. אם הוא אמיץ הוא יכנס לתיקופים ויצא לכדורים שמסכנים אותו. ואם לא אז לא. אניימה חיית אינסטינקטים ועם משחק רגל יותר טוב מכמה שחקנים שלנו. לא יודע עד כמה זה קשור למאמן שוערים שאימן אותו. בטח לגביי האינסטינקטים.

שורה עבר 3 מאמנים ברמה ודרישות ברמות הגבוהות ביותר שאפשר לבקש, אני מאמין שאם היה ספק ברמה המקצועית של שורה הוא היה מוחלף.

שורה לאורך השנים זכה רק לכבוד והערכה מאותם מאמנים, כבודו במקומו מונח.

אני לא אומר ששורה לא מאמן טוב, אבל מאז שטראובר נוצרה איזו הילה שכל שוער שיעבור תחתיו יהפוך לשמייכל הבא.

אני לא חושב ש100% הצלחה הם האינדיקציה להאם הוא מאמן שוערים טוב כמו שהיה שוער טוב

כשיש עם מה לעבוד הוא מוציא את המירב, אצל חואן פאבלו זה לא ממש עזר.

אני רוצה לפוצץ בועה כללית. או אם כבר לדוק בעניין מידת ההשפעה של מאמן שוערים על שוער בוגרים. אני חושב שזה מסתכם יותר בכך שיש מי שמתאמן איתו ובועט לו כדורים מסוימים ומתאמן על יציאות לרחבה וכו' אבל בסף, זה השוער ומה שהוא מביא איתו. אם יש לו ביטחון תראה אותו גם בגיל 19 שולט ברחבה. אם הוא אמיץ הוא יכנס לתיקופים ויצא לכדורים שמסכנים אותו. ואם לא אז לא. אניימה חיית אינסטינקטים ועם משחק רגל יותר טוב מכמה שחקנים שלנו. לא יודע עד כמה זה קשור למאמן שוערים שאימן אותו. בטח לגביי האינסטינקטים.

אתה צודק לגבי איימה שהוא כבר שוער טובושלם שאין מה ללמד אותו, רק לחמם אותו לפני משחקים. ובטח לגבי חואן פבלו שכבר בסוף הקריירה שלו.

אבל מה לגבי חביב אוחיון והשוער החדש? אין להם מה ללמוד ולהשתפר ?

לשיטתך, לשוער אין מקום להשתפרר ע''י למידה. או ששנולדתשוער או שלא...

אין כמו שורה ועד שורה, למאמן שוערים יש גם תפקיד מנטלי ואת כל התפקיד הוא עושה בצורה מעולה, מעבר לזה שהוא אחד המכביסטים הגדולים מה שנותן לו הרבה נקודות זכות, כי חשוב שיהיו במערכת סמלי עבר שיהוו מקור להערצה.

לא יודע כמה מהר יוקאן ירצה לשחרר את מיטרוביץ'.

הוא מאוד יכול לתרום להתאקלמות של השוער וזה דבר מאוד קריטי וחשוב שמדובר בילד בן 19.

בלי קשר, מיטרוביץ' הפך לאס של יוקאן במשחקים, חבל שהוא זר.