Jump to content

פרדראג ראייקוביץ?

Yellow_Hell

Recommended Posts

דובר פה הרבה על הצערת הקבוצה והכנסת דם חדש אחרי שלוש אליפויות והשנה בהחלט עשו את זה

בדש, ראדי, פריצה, פאבלו ואולי גם קרלוס יקירנו

הגיעו דסה, אזולאי, ריקן, ראייקוביץ' וראדוניץ'

הקבוצה הרבה יותר מאוזנת עכשיו מבחינת גילאים וגם הביאו שחקנים צעירים ורעבים

העיתוי לא כזה בעייתי לקבוצה (חוץ מפבלו), אני אסביר:

ירידת מתח משחק אחרי העלייה לצ׳מפיונס > החלפת שוער יום לפני משחק

ממילא המשחק מול הגמלים מאוד בעייתי

חוץ מזה, בשביל להיות באזל צריך לקחת סיכונים אין מה לעשות

מה הסיכוי שהוא עדיין לא ״מבושל״ ולצד הפוטנציאל נשלם גם קצת מחיר של נסיון

בטוח ששחקן בן -19 עוד לא שלם במאה אחוזים במיוחד שוער אבל אני סומך על שורה שיבשל אותו ויהפוך את הילד למעדן

זה מטורף, אבל באמת אפשר לראות שמדובר כאן על שוער עם פוטנציאל אדיר להיות מהטובים באירופה באמת..

הוא רק בן 19 יש לו עוד הרבה מה ללמוד עם ניסיון , בנוסף, יש לו את יוקאנוביץ' שהוא מהמדינה שלו אז זה יעזור לו להכנס לתוך הקבוצה טוב.

ומיטרוביץ׳, נשוי עם אשתו וילדה ויכול לארח אותו בארוחות סופש / לא לבד...

שאלה למבינים:

כיום (ולא כפוטנציאל) הוא הרבה יותר טוב מפאבלו?

אני לא חושב שאפשר לדעת עד שנראה אותו בפעולה. אני בטוח שהוא יכול לתת הצלות יותר טובות מחואן פאבלו, אבל לך תדע אם לא יהיו לו בירטוזים בגיל הזה. אני מקווה מאוד שזה שהיה קפטן בקבוצת בוגרים אומר משהו על הצד המנטלי שלו, ועל היציבות.

ומיטרוביץ׳, נשוי עם אשתו וילדה ויכול לארח אותו בארוחות סופש / לא לבד...

יעשה אצלו את החגים

איתו אפשר גם לעבוד על החסרונות שלו בניגוד לשוער בן 37

מה עם משחק הרגל?

לא לזה התכוונת, אבל לפי הקליפים הרגליים משמשות אותו ללא מעט עצירות... הבן אדם יכול להיות שוער כדוריד.

לא לזה התכוונת, אבל לפי הקליפים הרגליים משמשות אותו ללא מעט עצירות... הבן אדם יכול להיות שוער כדוריד.

"תראה, רקוביץ' הזה, זה צ'וער? צ'וער מצ'תמצ' בידיים! על זה להוציא צ'לוצ' מיליון יורו? בוצ'ה!"

"תראה, רקוביץ' הזה, זה צ'וער? צ'וער מצ'תמצ' בידיים! על זה להוציא צ'לוצ' מיליון יורו? בוצ'ה!"

רונאש תכתוב סקריפט שמתרגם עברית לצ׳רפית-נחנקת, אין לי סבלנות לעדות פה את זה בעצמי, מצפה למילים האלו בפאנלים 1 ל1:

״אני לא מבין למה לשלם כל כל הרבה על שוער צעיר, לחצים מטורפים ולא לתת הזדמנות לשוערים צעירים וטובים שיש בכדורגל הישראלי, חביב אוחיון, הרוש, מרציאנו, את ברק לוי הם השאילו וחיימוב בקריית שמונה. במה הוא יותר טוב מהם?״

כל שחקן זר שהגיע למכבי וגמרנו עליו לא השתלב בקבוצה. מאנה, מדונינין, ניבלדו, פידלף, ארנשואו וכו'

וסתם תהייה שממש מפריעה לי. למה שוער ברמה שלו בא לארץ? כדי לשחק נגד הפועל עכו ורעננה?

הרי ברור שהוא בונה על לתת שלב בתים טוב ולעבור בהזדמנות הראשונה לליגה בכירה יותר.

אם רוצים לעשות עליו קופה אז סבבה, אבל כמה כבר נוכל להרוויח עם תג המחיר המטורף בו מכבי קנתה אותו? יש לו סעיף שחרור?

וגם, בשער אני מעדיף המשכיות. שוער שמתפתח ביחד עם המועדון.

כל שחקן זר שהגיע למכבי וגמרנו עליו לא השתלב בקבוצה. מאנה, מדונינין, ניבלדו, פידלף, ארנשואו וכו'

וסתם תהייה שממש מפריעה לי. למה שוער ברמה שלו בא לארץ? כדי לשחק נגד הפועל עכו ורעננה?

הרי ברור שהוא בונה על לתת שלב בתים טוב ולעבור בהזדמנות הראשונה לליגה בכירה יותר.

אם רוצים לעשות עליו קופה אז סבבה, אבל כמה כבר נוכל להרוויח עם תג המחיר המטורף בו מכבי קנתה אותו? יש לו סעיף שחרור?

מתישהו צריך להתחיל לקחת סיכונים לגבי הזרים אם רוצים להתקדם עוד שלב באבולוציה של המועדון ככה פועלים המועדונים שמכבי רוצה לשאוף להגיע אליהם. מועדונים קצת יותר גדולים ממכבי פועלים בשיטה של לקנות צעירים מבטיחים ואחרי זה למכור אותם. אני לא חושב שיש פה מישהו שחי בסרט שיש לנו אוברוב חדש שישאר פה כל הקריירה

בהרבה מאוד מקרים אנשים התרשמו מהחתמות על פארש. ראה ניבאלדו.