Jump to content

פרדראג ראייקוביץ?

Yellow_Hell

Recommended Posts

טוב, אז אחרי שהוא נחת מה אתם אומרים על ההחתמה הזאת ?

שוער שכולם מדברים עליו כפוטנציאל להיות אחד מהטובים בעולם, בן 19, עם תג מחיר של 3 מיליון יורו.

הרוב לא האמינו שהוא יבוא בכלל מפני שמדובר בפוטנציאל מטורף . הוזכר כמועמד לליון לפני חודש.

אין ספק שיהיה עליו הרבה לחץ, גם מהקהל וגם מהתקשורת.

מכבי לקחה כאן החלטה, שאני חושב שהיא מבורכת (למרות כל הכאב על חואן שהתאבד בשבילנו נגד באזל) שתשתלם מאוד עוד שנתיים-שלוש, מקצועית וכלכלית, נכון שהטיימינג גרוע מאוד, אבל ידענו שהזעזוע היה צריך לקרות מתישהו.

מכבי כנראה החליטו שזה הזמן,ואני איתם בקטע הזה, אני לגמרי מאמין שביוני-יולי אי אפשר היה לבצע זעזוע מהמון סיבות.

אז כן, זה מסריח מה שעשו לחואן פבלו והוא לגמרי הקורבן בכל הסיפור, כואב לי הלב עליו, אבל אם אנחנו רוצים להתקדם כמועדון, אנחנו צריכים לשים בצד את מה שעשו לחואן, עם כל הצער, ולעודד את ראייקו בכל הכוח.

a73439ac8ae23b805142645290f6f61e.jpg

ההחתמה הזו היא צעד קדימה עבור המועדון תפיסתית ומבחינת המעמד שלו באירופה.

אם הצעד הזה יעלה יפה, ויש לי אמונה מלאה שכן, זה יפתח עבור המועדון פתח להחתמה של צעירים מבטיחים ברמה היבשתית תוך כדי יצירת רווח יפה.

ביום בו נשביח שחקנים עבור קבוצות דרג א'(קצת רחוק) וב'(שזו הסבירות כרגע) נהיה במקום אחר לגמרי, בו החמצן דליל והנוף משגע.

ההחתמה הזו היא צעד קדימה עבור המועדון תפיסתית ומבחינת המעמד שלו באירופה.

אם הצעד הזה יעלה יפה, ויש לי אמונה מלאה שכן, זה יפתח עבור המועדון פתח להחתמה של צעירים מבטיחים ברמה היבשתית תוך כדי יצירת רווח יפה.

ביום בו נשביח שחקנים עבור קבוצות דרג א'(קצת רחוק) וב'(שזו הסבירות כרגע) נהיה במקום אחר לגמרי, בו החמצן דליל והנוף משגע.

כל מה שאתה אומר נכון, אבל זה גם מאוד תלוי בכך שנמשיך להעפיל לליגת האלופות (כדי שהשחקנים האלה ירצו לבוא ושיהיה לנו הכסף להביא אותם).

ובמילים אחרות - חייבים לזכות באליפות ולשבור את הסטטיסטיקה שקבוצה בליגת האלופות לא זוכה גם באליפות באותה שנה.

חברים,זו החתמה היסטורית. זו קפיצת המדרגה שהתפללנו שתקרה-להתחיל להביא לפה זרים בכמה רמות מעל הליגה כדי לבסס שליטה בארץ ולהתקדם סוף סוף באירופה,כי כמו שאתם יודעים,הישראלים הכי טובים יבואו למכבי ורק בגזרת הזרים נתקענו מאחור. זו ההתחלה ואני מקווה שכך זה ימשיך. להמשיך להביא לפה זרים בסכומים האלה ולמכור אחר כך בסכומים גבוהים יותר. ככה גם הקבוצה תתקדם,יהיה לנו שם באירופה ונכניס יותר כסף.

אחרי ההעפלה לליגת האלופות, זה הצעד הבא בלהפוך להיות באזל. כמו שאנחנו אומרים עכשיו איך לעזאזל אמבולו שם, עוד שנה הוא עף בסכום יפה מאוד, זה בדיוק מה שאנחנו צריכים לקוות לו עם ראיקוביץ'.

עונה-שתיים יפות במכבי, ולמכור בסכום דו ספרתי של מיליוני יורו.

כדי לעשות את קפיצת המדרגה אנחנו חייבים להתחיל למשוך זרים איכותיים ולעשות עליהם כסף. בהצלחה ראיקוביץ'!

שחקן, דיברנו עליו

מאמין שלא יהיה פה יותר משנתיים-שלוש, הבנתי שהוא יחתום ל-5 שנים.

מקווה שהוא יוכיח את עצמו ונעשה עליו קופה רצינית, פלוס אחוזים שהוא ימכר לשאלקה או איזה קבוצה זזאת לא תיהיה

מעניין אותי סעיף השחרור ושכר, חוזה מעניין יש לו

כמו שקמחי כתב, חשוב מאוד שיצליח כדי שיתן לג'ורדי ומיץ' את האמונה שהמדיניות הזו היא הנכונה עבורנו.

ומבחינה מקצועית לפי מה שכתבו, התכונות שלו מתאימות יותר לליגה שלנו מאשר של פאבלו. אינסטינקטים ואחד על אחד מול משחק גובה

בהצלחה!

דבר אחד רואים בכל הסרטונים שלו - יש לו מיקום מושלם . ובאחד על אחד הוא תמיד סוגר לשחקן את הזווית בעיטה בצורה מצוינת .

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הרכש הזה זה העצם הכי גדולה בגרון של אוהדי חיפה (ואוהדי הפועל, אבל כבודם גם ככה כבר נרמס מתישהו לפני 3 שנים).

זה הפחד הכי גדול שלהם, הסיוטים בלילות. הדבר ממנו חששו יותר מכל.

עד היום מיטש סרב בתוקף להשקיע סכומים גבוהים על שחקני רכש זרים ואיכותיים. זה הגביל אותנו לאין שיעור.

אבל היום זה קרה! היום העיקרון הזה נפרץ ונותץ! הגיע לכאן הפרוספקט הכי גדול בעולם היום לעמדה שלו. למכבי!

זה יום חג, גם אם השחקן יהיה פלופ.

זה מטורף, אבל באמת אפשר לראות שמדובר כאן על שוער עם פוטנציאל אדיר להיות מהטובים באירופה באמת..

הוא רק בן 19 יש לו עוד הרבה מה ללמוד עם ניסיון , בנוסף, יש לו את יוקאנוביץ' שהוא מהמדינה שלו אז זה יעזור לו להכנס לתוך הקבוצה טוב.

אגדה אלוף עולם הכל טוב ויפה.

לא עושים ככה לבן אדם שהביא אותך לליגת אלופות.

הלב שלי עם חואן פאבלו, כדורגל הוא עדיין משחק של רגש.

פוטנציאל אדיר מבחינה כלכלית.

מאד מקווה שחוסר הניסיון לא יפגע לו ביכולת המקצועית, כפי שידוע לכולם, שוער בדרך כלל מגיע לשיאו בגיל מאוחר יותר.

שיהיה בהצלחה.