Jump to content

פורטו (משחק החוץ)

YallaMaccabi

Recommended Posts

אני נמצא באמסטרדם מה12.10 עד 19.10, האם זה ריאלי להגיע מאמסטרדם לפורטו למשחק??? (רכבת או טיסה?) המשחק ב20.10.

כנס לפה:

https://www.transavia.com

יש לך ב20.10 טיסה זולה לפורטו ב55 יורו

אני נמצא באמסטרדם מה12.10 עד 19.10, האם זה ריאלי להגיע מאמסטרדם לפורטו למשחק??? (רכבת או טיסה?) המשחק ב20.10.

חחח גם אני באמסטרדם בתאריכים האלה פלוס מינוס.. אתה הולך לAMF?

חחח גם אני באמסטרדם בתאריכים האלה פלוס מינוס.. אתה הולך לAMF?

כן אחי וגם להולנד צכיה כנראה, וואלה יש מצב אני ממשיך משם לפורטו ואני נפגש משם עם משפחה.

שמע אני מחפש לטוס בלי קשר כבר הרבה זמן ויצא לי להיות חרמן על פורטוגל

פורטוגל אמורה להיות ממש בסדר לפי מה שיצא לי לקרוא (על משקל המלצות ה"סע לדרום איטליה\ספרד)

גם הייתי כמוך. בעצמאות האחרון טסתי ללונדון ופורטוגל מי היה מאמין שתוך חצי שנה אני חוזר (שילוב מוזר אבל הטיסה לפורטוגל יקרה אז ״בניתי״ סוג של קונקשיין של 4 ימים בלונדון ומלונדון יצא 50 דולר כרטיס).

ליסבון מדהימה ואנשים חמים (פורטוגזית ברחוב. אין הרגשה של סתם אירופה) אישתי אהבה יותר את פורטו.

כמו שהבנת זה היה טיול של זוג ככה שאין לי מושג על המלצות למועדונים וחיי לילה מטורפים. האוכל אחלה יש שם בכל חור מאפיות ומי שאוהב מתוק יעוף על דברים שם.

אה והייתי בבנפיקה-פורטו. אוירה מטורפת סטייל איטליה. פירו, עשן נפצים בחוץ.

פורטו יותר מנומנמת אבל יפה לא פחות. המסעדות שם יותר איכותיות.

יש רכבת מליסבון לפורטו שמגיעה תוך שלוש וחצי שעות. משהו כמו 25 יורו לאדם אם אני זוכר נכון. (המקומות ברכבת מסומנים-היה לנו קצת פאדיחה...)

יעד מומלץ. אין כמעט ישראלים שם. אבל הטיסות יקרות ותנסה לבנות קונקשיין דרך ספרד או יעד אחר.

אם אתה רוצה להשכיר רכב וחשוב לך גיר אוטומאטי תעשה את זה מהארץ. אין שם כמעט אוטומאטי (בגלל זה לקחנו רכבת מליסבון לפורטו)

חברה אז ככה עשיתי קצת בירור קטן אשמח אם יש לאנשים עוד פרטים.

יש טיסות זולות למדריד . לטוס מ ה - 16.10 וחזרה ב 23.10

אפשר להישאר במדריד 3 ימים + כולל משחק מול לבאנטה.

לאחר מכן טיסה באזור ה 40 יורו לליסבון . לעשות טיול של יומיים או שלוש תלוי במשחק של ריאל - בין ליסבון למדריד חזרה כולל השכרת רכב - כמובן שעוד אין לי מושג מה אפשר לראות באמצע ובאיזה ערים.

מליסבון נעבור דרך פורטו אולי סלמנקה ואז למדריד ושמה נעלה על טיסה חזרה

ברמת העיקרון אני טס עם אשתי ואני לא מחפש מסיבות ועניינים המטרה שלי לטייל חופש קצת שקט מהעבודה ונראה לי שיכול להיות מושלם .

יש למישהו רעיונות?

יש ב25.10 גם בנפיקה נגד ספורטינג. גם פורטו בראגה. גם אתלתיקו ולנסיה. וגם ויגו נגד ריאל שויגו זה ממש קרוב לפורטו..

וגם מכבי נגד בית"ר.

רכבת זה לא ריאלי באירופה. לא יודע למה תקועים על רכבות. חפש טיסות אפשר לפעמים ליפול על דברים זולים. כנס לריאן אייר. ותבדוק

זה בגנים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.