Jump to content

לונדון אני בא

matis

Recommended Posts

מחפש דיל להגיע בראשון למנצסטר 13.9 יום ראשון וטיסה חזור מלונדון בלילה שאחרי המשחק (בין רביעי לחמישי).

יש למשהו מושג כמה בערך יעלה לי?

אוטבוס ממנצ'סטר ללונדון עדיף. מצאתי ב-6 פאונד!

אין כזה דבר אחי. אוטובוס בתוך לונדון עולה יותר מ-6 פאונד.

פורטוגל עושה רושם יותר זול אבל צריך לעבוד, אין שום דבר ישיר ומי שלא מבין עלול להסתבך.

מי שרק רוצה ליסוע למשחק ולחזור עדיף לו לונדון לדעתי

תקשיבו, אנחנו 3 חבר׳ה סגרנו מלון וטיסות בפחות מ600 דולר לכל אחד.

איך הגעתם למחירים האלה ?!

מלון תקחו בבוקינג, טיסות איזיג׳ט ושלום על ישראל.

פורטוגל עושה רושם יותר זול אבל צריך לעבוד, אין שום דבר ישיר ומי שלא מבין עלול להסתבך.

בן כמה אתה?

להסתבך, סהכ לסדר לעצמך דיל שיוצא חצי מחיר.

אף פעם לא היה ברור לי האנשים שמזמינים דילים סגורים וכמו תוכים מה שמכניסים להם הם קונים, העברות והכל רק לא "להסתבך". אם אתה רוצה עזרה אין לי בעיה לעזור לך לסדר דיל שכמעט תמיד יותר זול מהחרא שמציעים

בן כמה אתה?

להסתבך, סהכ לסדר לעצמך דיל שיוצא חצי מחיר.

אף פעם לא היה ברור לי האנשים שמזמינים דילים סגורים וכמו תוכים מה שמכניסים להם הם קונים, העברות והכל רק לא "להסתבך". אם אתה רוצה עזרה אין לי בעיה לעזור לך לסדר דיל שכמעט תמיד יותר זול מהחרא שמציעים

אחי אתה לא מדבר עם הבן אדם הנכון, זה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות (טס לליסבון או מדריד וקופץ לפורטו)

אבל אנשים פה מסתבכים עם להגיע ממנצ׳סטר ללונדון.

יש מצב נתארגן על טיסה לליסבון, נתארגן על אותו מלון וניקח רכבים או רכבת כולם ביחד. אפשר לארגן דיל מפחיד שהרבה מאוד אנשים יסעו

ספר לי עוד כמה אתה מבין איך להתנייד בחו"ל

image.jpg

ללא ספק, אוהדים שיטוסו ללונדון למשחק בסמפורד ברידג' של מכבי זה באמת חוויה.. אמנם זה יקר מאוד וגם לפעמים לא מסתדר אבל אלו שכן יטוסו אז זה חוויה משמעותית שיזכרו אותה הרבה זמן אז..

הטיסות באיזי גט עלו,מישהו יודע על טיסה בסביבות ה-500 דולר?אני מדבר על טיסה למנצסטר וחזרה מלונדון

סביב ה500 דולר יש לליסבון

אני רוצה להזמין כרטיס למשחק נגד צלסי , איך אני יודע איפה אוהדי מכבי יושבים? כל האנשים פה שקנו כרטיס טיסה ועשו בוקינג במלונות , סגרתם כרטיס או שאתם מחכים למכירה של בודדים?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.