Jump to content

זהו נגמר

אנדרס רוסלנד

Recommended Posts

חיכיתי בכוונה לפתיחת הנושא שהרוחות מהמשחק הירגעו קצת, בכול זאת לא כל יום מסיימים סאגה של שנים.

התלבטויות, תאוריות למיניהם, אנשים שבטוחים שרק הם יודעים מה נכון, מנגד שרלטנים במסווה של מומחים, אבל היום זה נגמר.

אז כמה שעות לפני שהשופט שורק לסיום ושולח אותנו היישר לליגה של הגדולים, נופל דבר בדרך קיבוץ גלויות.

בעודי נוסע על איילון לכיוון בלומפילד אני מבחין באוטובוס של הקבוצה כמה מכוניות לפני, האוטובוס של הקבוצה עולה על קיבוץ גלויות ואני אחריו,שנינו מצויים רמזור אחד לפני העץ, ואז אני מבין.

רמזור אחד לפני העלייה לקיבוץ גלויות אני קולט את אלברמן שיושב בכיסא האחורי ביותר באוטובוס ולידו לא יושב אף אחד, שורה לפניו מימין יושב בן בסט, שעוד מנופף לי לחצי שלום אחרי שאני מצפצף כמו ישראלי מצוי,

אבל אני מתרכז באלברמן שנראה כמו מי שיושב מאוד דרוך, לא מתנועה יותר מדי, לא נשען על הכיסא בנוחות הוא יושב רכון קדימה, נראה כאילו שהוא גם מבין, עכשיו אני בטוח שהוא הבין.

ואז האוטובוס חולף על פני העץ, והנהג בלי לדעת או שאולי עם, חורץ גורל של עונה שלמה.

עכשיו יש מצב שחלק ממכם יגידו שזה לא באמת רלוונטי באיזה נתיב נסע האוטובוס ומאיפה הוא עקף את העץ.

וזה אולי אמונה אישית בכלל, כמו חולצת מזל או להיכנס עם רגל ימין ליציע, ואומנם עלינו אבל לא ניצחנו וזה אולי נתיב אפור של תוצאות תיקו משמחות.

אז למען הסר ספק הנתיב הנכון היחיד זהו הנתיב האמצעי שבו אתם מצויים מימין לעץ, וכל מי שאומר אחרת פשוט משקר אותכם.

*הכותב אינו מאמין באמונות טפלות למיניהם על כל סוגיהם, אינו מנשק קמעות או מזוזות ומאמין רק באל אחד EZ7