Jump to content

מכבי מעפילה בפעם השנייה לצ'מפיונס, באיזה משחק הייתם?

דקסטר

מכבי מעפילה בפעם השנייה לליגת האלופות  

206 members have voted

1. 1. אחרי 11 שנים, שוב עולים לליגת האלופות בבלומפילד. באיזה משחק הייתם?

• בשני המשחקים ובאותו היציע
      42
    • בשני המשחקים ביציעים שונים
      55
    • הייתי רק מול באזל
      78
    • הייתי רק מול פאוק סלוניקי
      13
    • לא הייתי בשני המשחקים
      18

Recommended Posts

התרגשנו אבל בכל זאת, לא היה את המתח וההתפוצצות של עכשיו, אני מניח בגלל הקושי והעצבים והאנדרדוגיות. אולי גם כי הקבוצה עצמה הייתה בתקופה אפורה ומעפנה.

אני הייתי בשני המשחקים בשער 11 עם אותם חברים.

בדרך לרכב חשבתי על איזה מרגש זה שאנחנו שוב חוגגים עלייה לאלופות יחד באותו מקום 11 שנים אחרי (מכאן המחשבה על הסקר).

בונוס -

olhtgklonfow.jpg

jdtj2ym4yjzc.jpg

התרגשנו אבל בכל זאת, לא היה את המתח וההתפוצצות של עכשיו, אני מניח בגלל הקושי והעצבים והאנדרדוגיות. אולי גם כי הקבוצה עצמה הייתה בתקופה אפורה ומעפנה.

אתה צודק לגבי המשחק ספציפית, החוויה היתה שונה לחלוטין כיוון שמעשית הוא היה לפרוטוקול. אבל את התחושה הכללית אני חושב שהוספנו עם הזמן. הרי שיא האפרוריות היה בהמשך אותה עונה (לטעמי הגרועה ביותר של מכבי. היה לי מנוי ובדצמבר הפסקתי להגיע למשחקים. עד כדי כך הקבוצה ההיא הצליחה להרוג כל טיפת עניין ורגש).

אתה צודק לגבי המשחק ספציפית, החוויה היתה שונה לחלוטין כיוון שמעשית הוא היה לפרוטוקול. אבל את התחושה הכללית אני חושב שהוספנו עם הזמן. הרי שיא האפרוריות היה בהמשך אותה עונה (לטעמי הגרועה ביותר של מכבי. היה לי מנוי ובדצמבר הפסקתי להגיע למשחקים. עד כדי כך הקבוצה ההיא הצליחה להרוג כל טיפת עניין ורגש).

אמת. אבל אל תשכח שהאווירה הרעה סביב הקבוצה הייתה קיימת כבר בשנה שלפני (פרשת 13/8/03).

בשניהם ב 11 ואני זוכר את פאוק כאילו זה היה אתמול.ֿ

מגרש חצי ריק. עידוד חלש. רק בסוף שרנו אויויו ליגת האלופות.

הייתי חייל בצבא והחלפתי את המדים בבסיס ויצאתי למשחק בהתרגשות רק ששחכתי שצריך לשלם על האוטובוס...

שטויות. אולי היו טיפה קרחות אבל בלומפילד היה מלא נגד פאוק. והיה אחלה של עידוד שבעולם - השחקן בדיוק הודיע על סיום המחאה (שחזרה אחר כך במתכונת מצומצמת אם אני זוכר נכון) והייתה אחלה אווירה.

היה גם משהו מבלבל כי ה - 1-2 בסלוניקי אמנם שודרג ל- 0-3 טכני אבל הגומלין בבלומפילד שוחק טרם הדיון בעירעור של פאוק, כך שלפחות מבחינתי באתי עם המון חששות שלא נחשוב את זה כ-1-2 ואז שבדיון על העירעור זה יבוטל ובסיכום המשחקים נפסיד בגלל טעות של תום לב

זה חירפן אותי לפני המשחק, והחששות התבדו עם הגול היחסית מוקדם של לירן כהן וכל המתח נפרק החוצה

ואני זוכר את בלומפילד גיהנום באותו אחה"צ ושהיה חשמל וכל מי שיאמר אחרת הוא גנב דעת ואנס מציאויות

היה גם משהו מבלבל כי ה - 1-2 בסלוניקי אמנם שודרג ל- 0-3 טכני אבל הגומלין בבלומפילד שוחק טרם הדיון בעירעור של פאוק, כך שלפחות מבחינתי באתי עם המון חששות שלא נחשוב את זה כ-1-2 ואז שבדיון על העירעור זה יבוטל ובסיכום המשחקים נפסיד בגלל טעות של תום לב

זה חירפן אותי לפני המשחק, והחששות התבדו עם הגול היחסית מוקדם של לירן כהן וכל המתח נפרק החוצה

ואני זוכר את בלומפילד גיהנום באותו אחה"צ ושהיה חשמל וכל מי שיאמר אחרת הוא גנב דעת ואנס מציאויות

כמעט בטוח שאתה טועה. התחלת את המשחק עם 3-0 טכני.

נכון

מכבי באה עם יתרון 3-0 רגועים

ומזה בדיוק חששתי

3-0 היתה החלטת הדיון

עליו פאוק הגישה ערעור שתוצאותיו עתידות היו להתקבל (וגם התקבלו לאחר הגומלין) אחרי הגומלין

חששתי מהצטרפות מקרים בה מכבי תפעל בתמימות ע"י הפסד ביתי שכביכול יספיק לה, אותו ינצל בית המשפט הלא ציוני כ"כ כדי לקבל את ערעור פאוק ולהעלות אותה

בדיעבד גם ביטול העונש והשארת תוצאת המשחק המקורית על כנה (2-1) היו מעלות אותנו, כי בגומלין ניצחנו גם.

אבל חששתי מתרחיש שבו ננצח-נפסיד, כלומר... הפסד 2-0 שעל פניו יספיק לנו, ושבהינתן תוצאות הערעור שיתקבל נודח כי ה3-0 יומר חזרה ל-2-1

כאמור, למציאות לא היה קשר לשדים שרצו לי בראש

אכן היה משחק רגוע

כמו שכתבתי, אחרי כמה דקות לירן כהן כבש וקבע את העלייה

ובמעמד צד אחד

פאוק פינתה לנו את הכרטיס עלייה