Jump to content

כרטיסים לצ?מפיונס לקהל הרחב

liranosi

Recommended Posts

לפי דעתי אתם סתם חוששים

אם ישארו אחרי מכירת מיני מנוים(שאותם כנראה לא יקנו אוהדי מסי וכאלה) 2000 כרטיסים זה יהיה מוזר

אוהדי מכבי יקנו את הכל אחרי 10 דקות

החשש שלא רק אוהדי מכבי יקנו את המיני מנוי.

במיוחד אם נקבל את ברצלונה/ריאל

בגלל זה אני חושב שצריך למכור ב700 שקל גם מנוי.

גם ככה יבואו אנשים.

רק במקרה ויהיה בית אטרקטיבי ממש.

אנשים פה החליקו על כל השכל

אנשים פה החליקו על כל השכל

מה בדיוק לא הגיוני ב230 שקל לכרטיס לליגת האלופות.

תבדוק את המחירים בחול.

למנויים צריכה להיות הנחה.

אנשים נוסעים למשחקים עם קבוצות כאלה באלפי שקלים

החשש שלא רק אוהדי מכבי יקנו את המיני מנוי.

במיוחד אם נקבל את ברצלונה/ריאל

אבל הוא כתב לך, זה נראה מוגזם.

אנחנו אוהדי מכבי ברגע שתפתח המכירה אז היא תיהיה למנויים ואז שייגמר אז לקהל הרחב שזה הרבה אוהדי מכבי אמיתיים שנמצאים כאן אבל אין להם מנוי העונה אז הם יקנו את הכרטיסים מהר פשוט..

לקנות את הכרטיסים מהר פשוט. זה הסיפור כאן, אתם סתם נלחצים מזה.

רוצים מיני מנוי? תקנו כרטיס לב"ש חוץ. כל כך פשוט

אין קשר אחד לשני,אני מנוי כבר כמה שנים אבל אני חייל ולא מצליח לצאת למשחק נגד באר שבע,מגיע לי מיני מנוי?

ששיחקנו נגד סטוק באנגליה, הייתי יומיים לפני במשחק של צ'לסי בצמפיונס נגד גנק

מקום מעולה לאורך, באמצע, 40 פאונד מחיר נקוב (קניתי באתר שלהם)

מעל 200 שקל (למקומות הטובים בסמי) זה יקר

לא יכול להיות קריטריון.כרטיסים לב"ש חוץ בכל מקרה הולכים בקדימות למנויים. כמה כרטיסים כבר ישארו מול ב"שאחר כך, אם בכלל, לקהל הרחב? יש לך 12-13 אלף מיני מנויים לקהל הרחב למכור

מכבי צריכים להקים מועדון חברים בסגנון ה"מכביסט" שיש למכבי סל, של אוהדים שאין להם מנוי ומגיעים למינימום מסוים של משחקי בית וחוץ בשנה או שקנו מרצ'נדייז מהמועדון כך שאין לגביהם ספקות, ושתהיה להם עדיפות על הקהל הרחב. זה יפריד בין האוהדים לשאר ועל הדרך גם יגדיל את קהל החוץ.

ועבורי לתת כמה כרטיסים לכל מנוי זה רעיון זוועתי. קודם כל באופן ספציפי לגביי המנויים היחידים שאני מכיר הם כמה מהלימודים כך שאין סיכוי שאני אקבל בדרך הזאת מנוי, אבל גם באופן כללי כולם יתנו את הכרטיסים האלו לחברים ולמשפחה שלאו דווקא אוהדים את מכבי. אחיין שלכם ירצה לראות את מסי ואתה תאמרו לו לא? קשה לי להאמין...

זאת הדרך היחידה. גם בהתאחדות האנגלית עושים משהו דומה. מקבלים ניקוד לפי כמות המשחקים שאתה הולך. אז כשיש יורו/מונדיאל וכולם רוצים לקפוץ על המציאה, הכרטיסים נמכרים בהגרלה בין כל אלה שיש להם מינימום מסויים של ניקוד. עד שאין משהו כזה לא ניתן יהיה למנוע זליגת כרטיסים. הקריטריונים שהוצעו פה לבדיקת מי אוהד מכבי הם לא פחות מהזויים.

בחיים אני לא אבין אוהדים של קבוצות אחרות שבאים למשחקים כאלה. גם אם הייתי מעריץ של מסי, רונלדו וכל השאר באמת. לא רואה את עצמי הולך לליגת האלופות למשחק של הפועל/ חיפה או קבוצה אחרת.

אם אפשר להבין אנשים שנוסעים לראות את ברצלונה בברצלונה, לא מבין למה קשה להבין אנשים שנוסעים לראות את ברצלונה בחיפה.

עריכה: כמה הודעות מעליי מישהו פה נסע לראות את צ'לסי נגד גנק (ליתר דיוק נסע לראות את מכבי, אבל היה באנגליה). אז למה נראה לכם כ"כ מוזר שמישהו ירצה לראות בארץ שלו את צ'לסי נגד מכבי?

אם אפשר להבין אנשים שנוסעים לראות את ברצלונה בברצלונה, לא מבין למה קשה להבין אנשים שנוסעים לראות את ברצלונה בחיפה.

עריכה: כמה הודעות מעליי מישהו פה נסע לראות את צ'לסי נגד גנק (ליתר דיוק נסע לראות את מכבי, אבל היה באנגליה). אז למה נראה לכם כ"כ מוזר שמישהו ירצה לראות בארץ שלו את צ'לסי נגד מכבי?

ברור.

יש פה קהל אוהדים גדול מאוד לקבוצות האלו, זה הבעיה עם זה שנקבל את הקבוצות האלו, אוהדים שהם לא שלנו יבואו למשחקים ואז ישארו קצת כרטיסים.. בקיצור קודם מנויים אחר כך קהל רחב אבל גם אוהדים שאין להם מנוי אז צריכים לקנות מהר שיוצאים הכרטיסים....

התכוונתי שברור שתהיה קדימות למנויים אבל אחרי שקונים 10000 הקדימות הבאה תהיה למי שקונה כרטיס לב"ש בטדי. נשארו כרטיסים? ק"ש חוץ. אם אתה לא מנוי ולא הולך לאף אחד מהמשחקים האלה אז אולי באמת פחות מגיע לך

כמה מתוך אלה שיגיעו לב"ש חוץ יהיו לא מינויים? אולי תסגרו 1000 איש בלחץ.
הפיתרון הכי טוב היה יכול להיות למכור מיני מינויים עד לפני ההגרלה, כש-11K מיני מינויים שמורים למנויים למימוש למשך שבועיים.

יש לי כרטיס אבל לא על המנוי, איך יידעו שמגיע לי?

הקדמת אותי

בן אדם קנה כרטיס לב"ש חוץ ואין לו מנוי, איך מכבי יידעו שמגיע לו קדימות למיני מנוי בצ׳מפיונס ?

בדיוק שנה שעברה לפני הגמר באר שבע עשו תרגיל שיווק גאוני. מי שקונה מנוי מקבל כרטיס לגמר הגביע חינם. אז אין בעיה שמכבי תגיד שמי שלא מנוי יוכל לקבל זכות ראשונים אחרי המנויים אם קנה כרטיס לבאר שבע

אין קשר בין מחט לתחת.. מה הקשר לב"ש עכשיו? (דרך אגב המכירה למנויים כבר התחילה לב"ש)

אני מאוד בעד שדבר ראשון יתנו לכל מנוי לרכוש עוד מיני מנוי אחד ( ואז מכבי יכולים לזיין את מי שמספסר בזה בעזרת הטבעת מס' המנוי על המיני מנוי ולבטל לו את המנוי העונתי, וזאת ההרתעה למעשה.)

ואז סגרת 20 אלף מקומות, ונשארו עוד 7 אלף בערך (לא כולל יציע לאוהדי חוץ) מקומות חופשיים לגמרי למכבי , שם כנראה לא תהיה ברירה ויהיו גם ספסרים וגם אוהדי מסי למיניהם.. אבל אין מאה אחוז בדברים האלה.

עובדתית , כרגע אין באמת דרך למנוע ב100% מטרמפיסטים/אוהדי ברסה לרכוש כרטיסים.

אבל אפשר בקלות לצמצם את הסיכוי שלהם ע״י כך שימכרו רק מיני מנויים , ולכל מנוי (ליגה) יהיה אופציה לקנות 2 מיני מנויים(אחד לו ואחד לחבר/אח/אבא) ככה אתה מבטיח שלפחות 2/3 מהאצטדיון זה אוהדי מכבי אמיתיים . אחרי שמכבי תחלק גם את ההזמנות (ספונסרים/עסקנים/אוכלי חינם) ישאר איזה5-7 אלף כרטיסים לקהל הרחב אותם יהיה אפשר לרכוש רק אם עומדים במספר קריטריונים(קריטריון אחד מספיק) :

-היסטוריה של רכישת כרטיסים למכבי.

-היסטוריה של רכישת מוצרים בחנויות של מכבי.

-אופציה לדיל של מנוי+חולצה שתייקר את העלות אבל תסנן טרמפיסטים.

בצורה כזאת , אני מניח שעדיין יהיו מסתננים , אבל קרוב לוודאי שהם יהיו חלק שולי וחסר חשיבות.