Jump to content

כרטיסים לצ?מפיונס לקהל הרחב

liranosi

Recommended Posts

חסר לנו פתאום שיהיה איזה דגל דל חיפה או הפועל ביציע של האורחים

כבר קרה מקרה כזה בפיינל פור 2004 בהיכל, אוהדי הפו' שמו 1-2 שלטים כשישבו עם הקהל של צסק"א .

אני מתחנן אם למישהו פה יש אוזן קשבת בהנהלה או אלוהים יודע איפה, שידבר איתו על זה שחייבים לתת עדיפות לאוהדי מכבי שיכולים להוכיח שהם הולכים למשחקים באופן קבוע גם אם אין להם מנוי. אין פשוט אין מצב שאיזה אוהד הצלחות שבחיים לא הלך למשחק ולא יודע תשמות של השחקנים יהיה שם ואני אהיה בבית בלי כרטיס. אני כבר התחלתי לחפור למכבי בפייסבוק ואני מציע שמי שבמצב דומה לשלי שיעשה אותו הדבר.

חברה לדעתי אתם מגזימים.. בסמי עופר יהיה מקום לכולם אל תדאגו. הרוב יהיה אוהדים שלנו אבל כמובן שיש גם קהל אוהדים לקבוצות גדולות כאן בארץ. נכנס שם 30 אלף תורידו את הכרטיסים ליריבה וגם לאופא אז יישאר משהו כמו 25 הרבה כרטיסים זה צריך להספיק לכאלה שהם אוהדים באמת של מכבי והם פשוט יזמינו מהר..

אני חושב שאין פתרון לנושא הזה... תמיד יהיה את האלו שיבואו.

מה שכן יכול להיות פתרון טוב זה להקצות צד אחד בסמי עופר רק למנויים, ואת החצי השני שיהיה לקהל הרחב.

ככה אם יש גוש של חצי סמי עופר שהוא רק מנויים, שיודעים שוודאות שזה אוהדי מכבי - אז החצי השני לא מעניין.

חברה לדעתי אתם מגזימים.. בסמי עופר יהיה מקום לכולם אל תדאגו. הרוב יהיה אוהדים שלנו אבל כמובן שיש גם קהל אוהדים לקבוצות גדולות כאן בארץ. נכנס שם 30 אלף תורידו את הכרטיסים ליריבה וגם לאופא אז יישאר משהו כמו 25 הרבה כרטיסים זה צריך להספיק לכאלה שהם אוהדים באמת של מכבי והם פשוט יזמינו מהר..

אם חס וחלילה בארסה מגיעה לארץ כל מה שכתבת לא רלוונטי. במשחק מול פורטוגל נמכרו 40 אלף תוך 2 שניות.

אם חס וחלילה בארסה מגיעה לארץ כל מה שכתבת לא רלוונטי. במשחק מול פורטוגל נמכרו 40 אלף תוך 2 שניות.

כן ברור. אני מודע לזה.

זה בעייתי ברור אבל יש בסמי עופר הרבה מקומות ישיבה זה לא בלומפילד, בכל זאת שיש מכירת כרטיסים אז חשוב להזמין מהר כי זה נגמר מהר, לכן פה בפורום שלנו הרבה אוהדים עוזרים ומעלים לינקים שאוהדים כאן יקנו כרטיסים מהר ולא ילדים קקה.

אי אפשר לבדוק מי אוהד מכבי ומי לא. איך בדיוק תבדוק את זה?

אם יש חייל בצבא שלא יכול לעשות מנוי? או סתם אוהד שגר רחוק(דרום/צפון רחוק) שמתעדכן כל יום כמו אחרון האוהדים אבל לא עשה מנוי?

לצערי יהיו גם סתם אנשים שיבואו לראות את הגדולות אבל אין מה לעשות נגד זה

הפתרון הכי סביר הוא לאפשר לכל מנוי לרכוש 2 מיני מנוי. ההנחה היא, שרוב המנויים ירכשו לחבר / משפחה אוהד מכבי.

לא מושלם, אבל סביר ופשוט יחסית.

הדרך הכי טובה למנוע מאוהדים של קבוצות אחרות להגיע למשחקים. גם ברכישה רגילה יהיו לך בני זונות שינצלו את זה לספסרות. מרבית האנשים יביאו למשפחה/חברים אוהדי מכבי ולא יספסרו את הכרטיס. אני לא רואה דרך אחרת שתאפשר מניעה של זליגת כרטיסים לאוהדי חיפה, בית"ר והפועל

אני ועוד רבים אחרים פשוט לא יכולים להיות עם מנוי למכבי, לא מבחירה אלה כי פשוט אי אפשר. לא מגיע לנו להיענש.

אי אפשר לבדוק מי אוהד מכבי ומי לא. איך בדיוק תבדוק את זה?

אם יש חייל בצבא שלא יכול לעשות מנוי? או סתם אוהד שגר רחוק(דרום/צפון רחוק) שמתעדכן כל יום כמו אחרון האוהדים אבל לא עשה מנוי?

לצערי יהיו גם סתם אנשים שיבואו לראות את הגדולות אבל אין מה לעשות נגד זה

אם בן אדם קנה בשנה האחרונה מעל חמישה כרטיסים (ותכלס גם אם פחות) למשחקים של מכבי אז אפשר לומר בוודאות של 99.9% שהוא אוהד מכבי. זה לא אומר שכל השאר לא, אבל זה כן אומר שהוא כן ושכנראה מגיע לו יותר מאוהדי טלוויזיה (לא מדבר על חיילים וכאלה שמאילוצים שונים באמת לא יכולים להגיע).

אני ועוד רבים אחרים פשוט לא יכולים להיות עם מנוי למכבי, לא מבחירה אלה כי פשוט אי אפשר. לא מגיע לנו להיענש.

לא כתבתי שיקצו את כל המיני מנויים רק למנויים אלא שיעשו אפשרות של לרכוש 2 מיני מנוי למי שבאמת מנוי (הטענת המנוי שלך + עוד אחד) ושיקצו עוד כרטיסים לחנויות הרשמיות בלבד ואת השאר לאינטרנט. באותה מידה שאתה יכול לרכוש כרטיס גם אוהד חיפה יכול. בשיטה הזאת אתה מגיע למצב ש80% יהיו אוהדי מכבי והשאר נספחים שלא קשורים ולא למצב של 60% אוהדי מכבי והשאר אוהדי שאר הקבוצות. כמעט כל אחד מכיר מישהו בעל מנוי שניתן להיעזר בו. היית מעדיך שאוהדי בית"ר או חיפה ישבו במקומך?

לא כתבתי שיקצו את כל המיני מנויים רק למנויים אלא שיעשו אפשרות של לרכוש 2 מיני מנוי למי שבאמת מנוי (הטענת המנוי שלך + עוד אחד) ושיקצו עוד כרטיסים לחנויות הרשמיות בלבד ואת השאר לאינטרנט. באותה מידה שאתה יכול לרכוש כרטיס גם אוהד חיפה. בשיטה הזאת אתה מגיע למצב ש80% יהיו אוהדי מכבי והשאר נספחים שלא קשורים. כמעט כל אחד מכיר מישהו בעל מנוי שניתן להיעזר בו. היית מעדיך שאוהד בית"ר או חיפה ישבו במקומך?

אם כל מנוי יקבל 2 מיני מנוי אז צריך לפתוח פה בפורום דף העברות מיני מנוי.

אין מה לעשות, חייבים לעשות שאחרי קדימות למנויים תתאפשר מכירת מנויים רק דרך מנויים ואולי להשאיר איזה אלף ל"רגילים" (בכל זאת, לא כולם תמיד מכירים מישהו שיש לו מנוי) גם במחיר של ספסרות.

מעבר לכל המגעילים שיבואו צריך לנסות לוודא ככל האפשר שמי שבאמת אוהד מכבי שאין לו אפשרות להיכנס לבלומפילד יוכל לבוא ולקחת חלק בחוויה.

כל הרעיונות היפים שיש פה בכלל לא רלוונטיים. טרמפיסטים היו, יש ויהיו. לא המצאנו את זה עכשיו.

הדבר היחיד בטווח הארוך שיצמצם את התופעה הוא איצטדיון גדול לאוהדים ואז פחות או יותר מי שיש לו מנוי בליגה, יצפה גם במשחקים בליגות האירופיות.

כל הרעיונות היפים שיש פה בכלל לא רלוונטיים. טרמפיסטים היו, יש ויהיו. לא המצאנו את זה עכשיו.

הדבר היחיד בטווח הארוך שיצמצם את התופעה הוא איצטדיון גדול לאוהדים ואז פחות או יותר מי שיש לו מנוי בליגה, יצפה גם במשחקים בליגות האירופיות.

מסכים איתך חלקית.

אם הקהל הקיים, אלו שהם לא טרמפיסטים יושפע מהטרמפיסטים שמגיעים עם ההצלחות- אנחנו נגמור כמו הקהל של הכדורסל.