Jump to content

כרטיסים לצ?מפיונס לקהל הרחב

liranosi

Recommended Posts

שלום לכולם...

נכון עלינו לצ׳מפיונס הכל טוב ויפה ועכשיו המשחקים יתקיימו בסמי עופר...בהנחה שתינתן קדימות למנויים ישארו בהערכה גסה 15000 כרטיסים.

צריך למנוע אתזה שאוהדי שאר הקבוצות (חיפה/הפועל/בית"ר) שרק באים לראות את בארסה, צלסי וכולי לא מגיעים.

המכירה צריכה להתבצע רק בהוכחה שאתה אוהד מכבי. הרבה חברים שלי שאוהדים קבוצות אחרות אמרו לי שהם מתכוונים לקנות כרטיסים ואני בטוח שיש עוד מלא כאלה בעיקר אוהדי חיפה...

בחיים אני לא אבין אוהדים של קבוצות אחרות שבאים למשחקים כאלה. גם אם הייתי מעריץ של מסי, רונלדו וכל השאר באמת. לא רואה את עצמי הולך לליגת האלופות למשחק של הפועל/ חיפה או קבוצה אחרת.

מעריך שמנוי יעלה במינימום של המינימום 350 ש"ח, מחיר הגיוני יותר הוא 400-500. (מדבר על המנוי הזול ל"שער 11")

מעל 500 ש"ח למנוי הזול ביותר יהיה הגזמה.

איך אנשים יוכיחו שהם אוהדי מכבי?

איך אתה תוכיח שאתה אוהד מכבי

בלי קשר תהיה מכירה של מנויים, וקשה לי להאמין שאוהד חיפה יקנה 3 כרטיסים בשביל משחק אחד

ואם כן אז אין מה לעשות זה המחיר של סמי עופר

איך אתה רוצה שאנשים יוכיחו שהם אוהדי מכבי?

ולהיפך, כמה קל יהיה לדעתך להנפיץ שאתה אוהד מכבי?

אפשר או לתת למנויים של מכבי אפשרות לקנות עוד מנוי או דרך כרטיסי אשראי שקנו בהם בעבר למשחקים של מכבי. הפתרונות לא ככ אידיאלים ותהיה אווירה חרא כמו במשחקים של נבחרת ישראל...

זה משהו שחייב לחשוב עליו

איך אוהדי מכבי מגיעים למשחקים ולא אוהדי מסי

קדימות למנויים זה ברור (אולי אפילו שתי כרטיסים למנוי)

מי שבא למשחקים הקרובים (ב"ש ק"ש) גם יקבל קדימות

מי שמציג מנוי מ10 שנים אחורה מקבל קדימות

יש הרבה אפשרויות צריך רק ללחוץ על מכבי (אחים לסמל, פנאטיקס,וכל אחד פרטי בפייסבוק ובמייל) שיעשו משהו

אפשר לפתור את זה על ידי מיני מנוי או עדיפות רק לכאלה שיש להם היסטוריה של רכישת כרטיסים בלאן למשחקים של מכבי ( ניתן לבדוק זאת כמו שלאן בודקים בדרבי את היסטוריית הרכישות שלך שאתה קונה ליציע של הפועל)

Sent from my iPhone using Tapatalk

החישוב שלך גבוה בצורה מוגזמת לטעמי

תוריד הקצבה לאורחים, הפרדות למינהן, שריונים לאופ"א וכו'...

עכשיו נניח שרוב המנויים יגיעו, ושכל מנוי יוכל לקנות 2-3 לדעתי

כמה נשאר?

עריכה: יש מצב אתה מדבר על כרטיסים בודדים? לא רואה סיכוי ש*לא* יהיה מיני מנוי

נערך על ידי enrique

אפשר לפתור את זה על ידי מיני מנוי

Sent from my iPhone using Tapatalk

איך זה בדיוק יעזור

אני מאמין שיהיו חיפה שבשביל לראות את רונאלדו יהיו מוכנים לשלם 500 שקל וגם לקבל 3 כרטיסים

הייתי מקצה לכל מנוי אפשרות ל-2 כרטיסים לרכישה מה שיביא לפחות 20,000 אוהדים אמיתיים של מכבי. להקצות עוד חמש אלף כרטיסים למכירה רק בחנויות הרשמיות ואולי לעשות איזו הנחה משמעותית למי שקונה חולצת משחק או משהו כזה ואת השאר למכירה באינטרנט

איך בדיוק יעזור שמנוי יקבל 2 כרטיסים? זה ילך או למשפחה או ספסרות או כלום.

הדרך הכי טובה למנוע מאוהדים של קבוצות אחרות להגיע למשחקים. גם ברכישה רגילה יהיו לך בני זונות שינצלו את זה לספסרות. מרבית האנשים יביאו למשפחה/חברים אוהדי מכבי ולא יספסרו את הכרטיס. אני לא רואה דרך אחרת שתאפשר מניעה של זליגת כרטיסים לאוהדי חיפה, בית"ר והפועל

פשוט אסור לקבל את ברצלונה או ריאל

למורות שזה החלום הגדול שלי לקבל את ברצלונה בטח יהיו במשחק יותר חולצות של ברצלונה מאשר של מכבי

למורות שזה החלום הגדול שלי לקבל את ברצלונה בטח יהיו במשחק יותר חולצות של ברצלונה מאשר של מכבי

אני מקיא קצת בפה מהמחשבה שמיליון אנשים לא קשורים שלא אכפת להם ממכבי יבואו בגלל מסי על חשבון אוהדים של מכבי