Jump to content

נושא סליחה לניקולה

YalaMaccabi

Recommended Posts

קשה לאכול אותו. מחצית ראשונה היחיד שנראה פעולות ששייכות לכדורגל עם שני כדורי עומק במשחק עומד שלא מביישות את צאבי או מי שתרצו. מחצית שניה, היה כל כך חלש. פשוט איבד 90אחוז מה כדורים.

קשה לאכול אותו. מחצית ראשונה היחיד שנראה פעולות ששייכות לכדורגל עם שני כדורי עומק במשחק עומד שלא מביישות את צאבי או מי שתרצו. מחצית שניה, היה כל כך חלש. פשוט איבד 90אחוז מה כדורים.

אבל זה הוא. כבר שנתיים

קשה להודות בטעות אה

איזה טעות מה אתה אדיוט? כדמות הוא אחד השחקנים האהובים עליי, כשחקן זר הוא הראשון שצריך ללכת, תמיד אמרתי את זה ואני אמשיך להגיד.

ואתה מה יא מוצץ זין לא בא לך למצוא חיים כבר? שחרר אתה מאוס

די מדהים כמה ברגע שנטפלים לשחקן אי-אפשר לשחרר. הבן-אדם "ניצח" את המשחק יחד עם זהבי. אי-אפשר לבקש יותר מזה. וכן, יש לו מגרעות (איטי, חלש בהגנה), אבל בגלל זה הוא במכבי ולא במקום אחר. תלמדו לכבד שחקנים.

איזה טעות מה אתה אדיוט? כדמות הוא אחד השחקנים האהובים עליי, כשחקן זר הוא הראשון שצריך ללכת, תמיד אמרתי את זה ואני אמשיך להגיד.

ואתה מה יא מוצץ זין לא בא לך למצוא חיים כבר? שחרר אתה מאוס

סתום תפה אוהד חרא ומפונק

תעודד אותו במגרש ותתמוך במקום לבקר כל היום .

סתום תפה אוהד חרא ומפונק

אוהד חרא ומפונק? אתה מכיר אותי? מי אתה בכלל? עוד ילדון אהבל בלי חיים שרואה את סוייר כמודל לחיקוי.

גבר אתה מאוס, מעביר ביקורת כאן על אנשים כל יום, אז לך כוס אמאמאשלך יבן של שרמוטה יצאת לי מכל החורים.

אוהד חרא ומפונק? אתה מכיר אותי? מי אתה בכלל? עוד ילדון אהבל בלי חיים שרואה את סוייר כמודל לחיקוי.

גבר אתה מאוס, מעביר ביקורת כאן על אנשים כל יום, אז לך כוס אמאמאשלך יבן של שרמוטה יצאת לי מכל החורים.

חחחחחחח רק בריאות גבר.

תמשיך לבקר בפורום, כי זה מה שאוהד אמור לעשות.

מיטרוביץ׳ קרלוס ופבלו הביתה .

נאתכו רמי גרשון ואניימה, מיד !!!!!!

בן אדם צא לטבע תטייל תראה עולם לך תנוח במדבר תסתכל על הכוכבים כל הלילה ...לצלול בכלל יהיה מעולה.

אומר לך את זה בשיא הרצינות