Jump to content

חולצת החוץ יצאה !

Yellow_Hell

Recommended Posts

100 שקל, בלי פאצ'ים בכלל, 7 שבועות המתנה, ואתה לא יודע איזה איכות(בחיים לא באיכות של אדידס),אי וודאות כמה זה דומה בכלל.

לא הבנתי מה האינטרס לשלם לסיני שמעלה תמונה של חולצה מהרשמי של מכבי מאשר לשלם למכבי את הכסף , הזוי

כי אם אתה רוצה לקנות ממכבי אתה צריך לשלם פי 2.5 בלי הדפס.

עדיף לקנות כבר לתפור בעצמך

מכיר מישהו שהזמין והחולצה פשוט מגעילה

עדיף לקנות כבר לתפור בעצמך

מכיר מישהו שהזמין והחולצה פשוט מגעילה

אל תגיד את זה לי, אני האחרון שיקנה את החולצה הזאת מאליאקספרס אבל אפשר להבין את אלה שכן רוצים..

גם החולצה שלהם מגיעה בלי הדפס , מכבי מוכרים פי 2.5 איכות של אדידס , פאצ' ליגת אלופות יוניסף . והכסף הולך לקבוצה שאתה ואני אוהדים.

אחרי זה אנחנו רוצים רכש וכאלה ואנחנו משתינים עלהם בפרצוף

הזמנתי את הכחולה מהאתר של מכבי..ובהחלט אזמין מאליאקספרס את הלבנה אם היא באיכות טובה.

ותאמין לי מספיק כסף אני שופך לקבוצה שאני אוהב.. העוד 250 שקל האלה ממני(שלא יודע כמה רווח נקי יש להם מתוך זה) לא ישנו את פני המועדון

גם החולצה שלהם מגיעה בלי הדפס , מכבי מוכרים פי 2.5 איכות של אדידס , פאצ' ליגת אלופות יוניסף . והכסף הולך לקבוצה שאתה ואני אוהדים.

אחרי זה אנחנו רכש וכאלה ואנחנו משתינים עלהם בפרצוף

200.gif

הזמנתי את הכחולה מהאתר של מכבי..ובהחלט אזמין מאליאקספרס את הלבנה אם היא באיכות טובה.

ותאמין לי מספיק כסף אני שופך לקבוצה שאני אוהב.. העוד 250 שקל האלה ממני(שלא יודע כמה רווח נקי יש להם מתוך זה) לא ישנו את פני המועדון

במצטבר זה כן, ושלא תבין לא נכון, אני לא נכנס לך לכיס, תקנה מאליאקספרס כי בזין שלך אחי זה לא ענייני, אבל רק רציתי להבהיר את הנקודה שאם הרבה אנשים קונים חולצות אז הסכום מצטבר ונהיה משמעותי

200.gif

במצטבר זה כן, ושלא תבין לא נכון, אני לא נכנס לך לכיס, תקנה מאליאקספרס כי בזין שלך אחי זה לא ענייני, אבל רק רציתי להבהיר את הנקודה שאם הרבה אנשים קונים חולצות אז הסכום מצטבר ונהיה משמעותי

כן אבל זה לא שהתלבטתי אם לקנות מאליאקספרס או מהחנות..זה אלי אקספרס או כלום. כי אני לא מתכוון להשקיע 500 שח כל שנה על חולצות. גם ה250 האלה זה הרבה בשביל חולצת ספורט. שבפועל אין יותר מידי שימוש בה.

בהתחלה רציתי לקנות ממכבי חולצה של שנה שעברה ואמרו שאין יותר. אז הזמנתי מעלי אקספרס. אם כשהחולצה תגיע היא תהיה באיכות טובה, אין סיבה שלא אזמין עוד משם.

אני יכול חהביא את החולצת בית החדשה, החוץ כחולה והלבנה כולל הדפסים בפחות מ250 שקל.

אני שופך מספיק כסף על המועדון הזה, ואני לא עשיר

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

בהתחלה רציתי לקנות ממכבי חולצה של שנה שעברה ואמרו שאין יותר. אז הזמנתי מעלי אקספרס. אם כשהחולצה תגיע היא תהיה באיכות טובה, אין סיבה שלא אזמין עוד משם.

אני יכול חהביא את החולצת בית החדשה, החוץ כחולה והלבנה כולל הדפסים בפחות מ250 שקל.

אני מדבר בעיקר על ה30 אנשים שהזמינו חולצת חוץ של השנה ..

באמת ??

כן אבל זה לא שהתלבטתי אם לקנות מאליאקספרס או מהחנות..זה אלי אקספרס או כלום. כי אני לא מתכוון להשקיע 500 שח כל שנה על חולצות. גם ה250 האלה זה הרבה בשביל חולצת ספורט. שבפועל אין יותר מידי שימוש בה.

מאחל לחברי הפורום להיות מסריחים מכסף

אתה יכול גם לגנוב דברים מחנויות, זה בכלל יהיה בחינם, אז זה אפילו עוד יותר משתלם

אם אתה לא עשיר, אתה לא צריך לקנות חולצה כל עונה, שלא לדבר על כל החולצות.

100 שקל, בלי פאצ'ים בכלל, 7 שבועות המתנה, ואתה לא יודע איזה איכות(בחיים לא באיכות של אדידס),אי וודאות כמה זה דומה בכלל.

לא הבנתי מה האינטרס לשלם לסיני שמעלה תמונה של חולצה מהרשמי של מכבי מאשר לשלם למכבי את הכסף , הזוי

את החולצה הלבנה אין שום דרך להשיג בחנות כבר מעל חודש, ככה שאין ברירה וצריך להזמין מהסינים למישהו יש לינק?

מה הקשר בין להזמין מעלי אקספרס לבין גניבה? יש פה לפעמים תגובות כאלה מטומטמות.

אגב שנה שעברה טיילתי בדרום אמריקה, חולצה מקורית של ברזיל עלתה כמעט 400 שקל.

בבוליביה בלה פאז לקחו על חולצה שדומה למקורית אחד לאחד רק 70 שקל.

אז למה לא? כולה חולצת ספורט שחוץ ממשחקים וכדורגל בשכונה לא עושה איתה הרבה.

מה גניבה בזה?! שילמתי כסף

אוהדים שקונים חולצה של מכבי לא מהחנות הרשמית אלה מאתרי זיופים כמו אלי אקספרס \ שוק הכרמל

הם הגרועים ביותר והם הראשונים שינטשו שיהיה טיפה קשה

באחריות

מה הקשר בין להזמין מעלי אקספרס לבין גניבה? יש פה לפעמים תגובות כאלה מטומטמות.

אגב שנה שעברה טיילתי בדרום אמריקה, חולצה מקורית של ברזיל עלתה כמעט 400 שקל.

בבוליביה בלה פאז לקחו על חולצה שדומה למקורית אחד לאחד רק 70 שקל.

אז למה לא? כולה חולצת ספורט שחוץ ממשחקים וכדורגל בשכונה לא עושה איתה הרבה.

מה גניבה בזה?! שילמתי כסף

זה לגנוב כסף ממכבי, מה לא ברור בזה בדיוק?

תקנה משם כמה חולצות שאתה רוצה בשביל לשחק כדורגל בשכונה, אבל למה לפגוע במכבי?

זה בדיוק כמו שיש כאלה שמוכרים מרצ'נדייז של מכבי ואז פושטים להם על הדוכנים ומחרימים. למה? כי אסור.

אתה לא באמת חייב שתהיה לך חולצה חדשה של מכבי כל עונה, ואם אין לך את הכסף בשביל זה, אז אל תקנה.

וגם מכבי לא באמת חייבת לקחת על זה 300 שקל כשלפני 2 עונות חולצה עלתה גם 100 שקל. השתן עולה להם לראש והופכים את זה למסחרה רצינית שמנצלת את האהדה לקבוצה בצורה מוגזמת.

נוח לך שעושקים אותך? סבבה תקנה מהם. אני לא מוכן.

תקרא לזה גניבה אם זה עושה לך טוב, אני חושב שגונבים את כולנו

אתה לא מוריד MP3 לא חוקי כבר שנים? כי לא נראה לי שזה עניינך אם בן אדם לא מוכן\יכול להוציא 250 שקל על חולצה ולהגיד לו אל תקנה זאת חוצפה.

תקנה חולצות מזוייפות של קבוצות אחרות כמה שאתה רוצה, אבל למה לקנות זיופים של הקבוצה שאתה אוהד? אתה לא מבין שזה פוגע בה? נניח שמכבי מרוויחה חצי מכל חולצה שנמכרת, אז מספיק שמאה איש קנו חולצות מאלי אקספרס וזה כבר הפסד של 15 אלף שקל,וכנראה שהרבה יותר אנשים קנו. ובנוסף להפסד ההכנסות, זה פוגע במכבי מאוד בפן השיווקי. כל חולצה שנמכרת מעלה מאוד את השווי של החסויות המסחריות, בטח ובטח בישראל שיש לה שוק מקומי קטן.

את הבן אדם שאין לו את ה250 שקל להוציא זה לא מעניין, להגיד לו מה לעשות או לקרוא לו גנב זאת חוצפה.

כל עוד יש את האפשרות שיהיה להם לבריאות don't hate the player, hate the game

וגם מכבי לא באמת חייבת לקחת על זה 300 שקל כשלפני 2 עונות חולצה עלתה גם 100 שקל. השתן עולה להם לראש והופכים את זה למסחרה רצינית שמנצלת את האהדה לקבוצה בצורה מוגזמת.

נוח לך שעושקים אותך? סבבה תקנה מהם. אני לא מוכן.

תקרא לזה גניבה אם זה עושה לך טוב, אני חושב שגונבים את כולנו

אז אל תשלם, אף אחד לא הכריח אותך. זה לא שמישהו שיש לו חולצה מקורית אוהד טוב יותר ממישהו שאין לו כסף בשביל לקנות חולצה כל שנה.

חבל שאתה גונב ממכבי בעקיפין אבל, זה הכל.

אתה לא מוריד MP3 לא חוקי כבר שנים? כי לא נראה לי שזה עניינך אם בן אדם לא מוכן\יכול להוציא 250 שקל על חולצה ולהגיד לו אל תקנה זאת חוצפה.

אמרתי שיקנה כמה חולצות מזוייפות שהוא רוצה של קבוצות אחרות וישחק איתן בשכונה

לא אכפת לי באמת, אבל שזה על חשבון מכבי דווקא כן.

לדעתי 249 שקל לחולצה עם פאטצ' אלופות ויוניסף זה לא הרבה האמת. החולצות של מכבי מאוד איכותיות. למשל שנה שעברה הזמנתי את החולצת אימון הכחולה היא גם אחלה ובאמת כיף להתאמן איתה לפעמים וכמובן ללכת איתה למשחקים גם אז.

כמובן, עדיף לקנות מהחנות של מכבי כי כבר כמה חולצות באמת קונים וגם זה לא כזה קריטי 100 שקל לפה 100 שקל לשם.

זה שהכסף מהחולצה המקורית הולך למכבי לא הופך אותם לקדושים ומצדיק את המחיר.

להפך, אוהדים שהולכים עם הקבוצה, משחקי בית, חוץ, גביע טוטו ושטויות כאלה, שופכים מלא כסף על נסיעות, כרטיסים, חנייה, וכו'.. ועוד צריך לעשוק אותם ב300 שקל חולצה?

נכון שאף אחד לא מכריח לקנות, אבל ידוע שבתור אוהד אתה תרצה לקנות לפחות חולצה אחת.

אני מאמין שכשאתה הולך לסופר אתה בודק אופציות יותר זולות גם אם האיכות לא תמיד אותו דבר, בהתאם למה שאתה יכול לאפשר לעצמך.

זה מה שהייתי מצפה ממכבי, אם לא להוריד את מחיר החולצה אז לפחות לעשות רפליקה שעולה חצי מחיר עבור האוהדים פשוטי העם.

אז מה עדיף שלא יהיה לו בכלל? מה מכבי הרוויחה מזה? הבנאדם אומר לך בכל מקרה לא יקנה חולצה ב250 כי אין לו.

חוץ מזה שכמו שכתבתי אני קניתי אחת מקורית, ב274 שח כולל משלוח וזה לא נראה לי הגיוני להזמין עוד אחת במחיר כזה לחולצה שהיא בעיקר מזכרת ואני בקושי שם אותה.. מה אני אגיד לך? בכלל לא מרגיש לי גניבה. אשריך שהמצפון שלך כזה.

זה שהכסף מהחולצה המקורית הולך למכבי לא הופך אותם לקדושים ומצדיק את המחיר.

להפך, אוהדים שהולכים עם הקבוצה, משחקי בית, חוץ, גביע טוטו ושטויות כאלה, שופכים מלא כסף על נסיעות, כרטיסים, חנייה, וכו'.. ועוד צריך לעשוק אותם ב300 שקל חולצה?

נכון שאף אחד לא מכריח לקנות, אבל ידוע שבתור אוהד אתה תרצה לקנות לפחות חולצה אחת.

אני מאמין שכשאתה הולך לסופר אתה בודק אופציות יותר זולות גם אם האיכות לא תמיד אותו דבר, בהתאם למה שאתה יכול לאפשר לעצמך.

זה מה שהייתי מצפה ממכבי, אם לא להוריד את מחיר החולצה אז לפחות לעשות רפליקה שעולה חצי מחיר עבור האוהדים פשוטי העם.

כן, אבל אני לא שומר נאמנות רק למותג אחד בסופר, ככה שזאת השוואה פשוט לא נכונה.

נ.ב.

מסכים לחלוטין לגבי הרפליקה.