Jump to content

חולצת החוץ יצאה !

Yellow_Hell

Recommended Posts

בדקתי היום אין חולצה לבנה בחנות של מכבי, אין מצב אני טס בלי חולצה!! מכבי תביאו מלאי חדש!! מוכן לשלם 500 לחולצה!!

חח מרגיש בר מזל שהזמנתי כבר

אני מתכנן לקנות היום שתי חולצות מהסינימה, יש את החוץ למבוגר שם מי שנמצא אולי לקנות מנוי? ואמרו לי שחסר יוניסף אז אני יכול בוודאות לקנות בלי יוניסף וללכת להדפיס מתי שאני רוצה בחינם?

להדביק יוניסף ואת הפאצ' על החולצה נהיה יותר קשה מלהשיג כרטיס לדרבי חוץ.

מה נסגר איתם, שיביאו כמות גדולה זה יעוף...

למה אנשים ממשיכים להתעקש על יוניסף? זה לא מוסיף שום דבר לחולצה.

לדעתי זה מוסיף והרבה יותר יפה, אני אהבתי. ( על החולצת חוץ אני מדבר )

חבל שמכבי לא מוכנים לזה, רק היום הייתי בחנות והיו עוד כמה שרצו לשים את זה על החולצה. ( על הסמל של ליגת האלופות אין בכלל מה לדבר, באסה אבל לא נראה לי שאני יצליח לקנות את זה )

מכבי משלמת לספונסר..

מוזר עד שאנחנו בליגת האלופות ואפשר להכניס הרבה כסף הרי מכבי לא צירפה עד עכשיו כי הדרישות שלה גבוהות אבל עכשיו בצ׳מפיונס אנחנו נותנים חשיפה מטורפת לכל ספונסר שיצטרף

למה אנשים ממשיכים להתעקש על יוניסף? זה לא מוסיף שום דבר לחולצה.

העיקר חצי פורום בכה על התמיכה בארגון הזה.

אישית אני לא בכיתי, וזה לגיטימי שאנשים ירצו חולצה שהיא מה שיש בפועל. כרגע אני חושב שאני מעדיף יוניצף, אם היתה חברה מסחרית אולי היה יותר מפריע לי דווקא.

מכבי משלמת לספונסר..

מוזר עד שאנחנו בליגת האלופות ואפשר להכניס הרבה כסף הרי מכבי לא צירפה עד עכשיו כי הדרישות שלה גבוהות אבל עכשיו בצ׳מפיונס אנחנו נותנים חשיפה מטורפת לכל ספונסר שיצטרף

מניח שזה כי כבר יש הסכם, ולא רוצים לעשות שינוי כזה באמצע העונה.

הם לא ספונסר בהגדרה, כי אכן הם לא מממנים...

אישית אני לא בכיתי, וזה לגיטימי שאנשים ירצו חולצה שהיא מה שיש בפועל. כרגע אני חושב שאני מעדיף יוניצף, אם היתה חברה מסחרית אולי היה יותר מפריע לי דווקא.

מניח שזה כי כבר יש הסכם, ולא רוצים לעשות שינוי כזה באמצע העונה.

הם לא ספונסר בהגדרה, כי אכן הם לא מממנים...

בול.

בלי קשר לזה שאני חושב שזה יפה ( ואני גם לא בכיתי שמכבי צירפו אותם ) אם כבר אני קונה חולצת משחק אני רוצה שהיא תהיה זהה לזאת שהשחקנים לובשים.

להדביק יוניסף ואת הפאצ' על החולצה נהיה יותר קשה מלהשיג כרטיס לדרבי חוץ.

מה נסגר איתם, שיביאו כמות גדולה זה יעוף...

המשלוח מאירופה בדרך?

היוניצף נראה מאוד יפה כלוגו.

מכבי תהיה כנראה המועדון היחיד בליגת האלופות שמפרסם לוגו בהתנדבות. זה צעד חיובי נוסף

לתדמית של המועדון.

הכי מעצבן בארץ שמכבי לא מוציאים את החולצה הבאה למכירה:

1968064-18.jpg

חולצה קצרה, חולצה לפנים. אהבתי לקבל מהם מייל ולראות שבמכבי עובדים אבל התשובה הייתה פחות סימפטית.

יאללה תוציאי כמה למכירה, מה יכול להיות. אני חייב אחת כזאת.

לא שמת תמונה.

עומר, אני גם לא התלוננתי על הבחירה ביוניסף, לדעתי זו יופי של דרך לתרום לקהילה ועל הדרך להראות את כוח ועוצמת החשיפה שיש למכבי, וכך להדגים את הפוטנציאל המסחרי של מתן החסות.

טוב, כנראה הטעם שלי הוא יותר לכיוון של חולצה חלקה ללא לוגו כלשהו. אולי בחוץ באמת יש הבדל, עוד לא ראיתי חולצה חלקה כזו, אבל חולצת הבית הרבה יותר יפה ללא הלוגו שלהם.

האמת שבהתחשב בקצב המכירות והעובדה שמכבי קצת מפשלת עם המלאי בחנויות - לא הייתי בונה על הנחה משמעותית בסוף העונה. אולי פספסתי משהו אבל בעונה שעברה נגיד לא הייתה שום הנחה משמעותית. היו מדי פעם מבצעים של 50 ש"ח פחות (הדפסה חינם וכו') אבל לא איזה SALE רציני כמו שנהוג בהרבה מקומות באירופה (ממליץ ד"א לחרוש את אתרי הקבוצות האנגליות לקראת סוף עונה, המחירים שם דיי ברצפה). בניתי על ההנחה כי באמת היה לי כבד לשלם 300 ש"ח על חולצה באותה תקופה אבל בסוף לא היה כלום.

השנה כבר הזמנתי, אחרי הפאשלה שהייתה להם עם מלאי חולצות הבית בעונה של אוסקר הגעתי למסקנה שאני לא מחכה יותר עם חולצה יפה בשביל עוד 100 ש"ח הנחה. לדעתי אם אתה ממש רוצה לקנות אחת וכן יש לך אפשרות להוציא את הסכום (גם אם זה קצת כבד כרגע) - אז הייתי סופג את זה.. בכל זאת, חולצה נדירה של שלב בתים בצ'מפיונס, אתה תתבאס אם תישאר בסוף בלי כלום.

נשאר פאצים?

הזמנתי את החולצת בית שלנו לפני יומיים עם פאטצ' אז כן נשארו.. אבל כנראה שיש פאטצ'ים בעיקר בחולצות הבית כי זאת החולצה שיש במלאי הכי הרבה גם..

הזמנתי את החולצת בית שלנו לפני יומיים עם פאטצ' אז כן נשארו.. אבל כנראה שיש פאטצ'ים בעיקר בחולצות הבית כי זאת החולצה שיש במלאי הכי הרבה גם..

גם החוץ לא?

גם החוץ לא?

כן כמובן.

החולצת בית\חוץ אין סיבה שלא ישאר מלאי שלהם, בעיקר עם הפאטצ'ים שגם מביא לאוהדים לקנות אותם, זה לא כמו החולצה הלבנה למשל שהיא נגמרה מהר מאוד..