Jump to content

חולצת החוץ יצאה !

Yellow_Hell

Recommended Posts

סינימה וקריית שלום אין

בדיזינגוף אין לי מושג

בדיזינגוף אין גם, אין בחנויות בכלל מאחר וצריך להזמין את מהמרכז ההזמנות שמדפיסים את זה שם.

לא מבין למה לא הביאו גם ריספקט

אסור למכור חולצה זהה למה שהשחקנים משחקים איתה ע''פ אופ''א.

בדיזינגוף אין גם, אין בחנויות בכלל מאחר וצריך להזמין את מהמרכז ההזמנות שמדפיסים את זה שם.

אסור למכור חולצה זהה למה שהשחקנים משחקים איתה ע''פ אופ''א.

השבוע ברצלונה הוציאה למכירה את חולצת ליגת האלופות שלה עם כל הפאצים

אבל מאיפה אתם מביאים את השטויות האלה ? באתר של צ'לסי ראיתי חולצות שמוכרים אותם עם רספקט. מזה אסור ? מה יש סמים על החולצה ? דיי עם השטויות שלכם בקיצור פשוט מכבי לא עושה את הריספקט על החולצה לא קרה כלום. העיקר שיש את הפאטצ' של האלופות.

אבל מאיפה אתם מביאים את השטויות האלה ? באתר של צ'לסי ראיתי חולצות שמוכרים אותם עם רספקט. מזה אסור ? מה יש סמים על החולצה ? דיי עם השטויות שלכם בקיצור פשוט מכבי לא עושה את הריספקט על החולצה לא קרה כלום. העיקר שיש את הפאטצ' של האלופות.

חיפשתי הרגע באתר של צ'לסי ולא מצאתי.

(לא שזה אומר שאין)

עריכה: מצאתי. נותן אפשרות להוסיף כשקונים חולצה של ליגת האלופות, תמורת עוד 25 דולר (זה המטבע שהוא נותן, זיהה שאני מאסיה). לא נסחפו בכלל.

חיפשתי הרגע באתר של צ'לסי ולא מצאתי.

(לא שזה אומר שאין)

עריכה: מצאתי. נותן אפשרות להוסיף כשקונים חולצה של ליגת האלופות, תמורת עוד 25 דולר (זה המטבע שהוא נותן, זיהה שאני מאסיה). לא נסחפו בכלל.

כן עומר אבל שמת לב למחיר ? חולצה של צ'לסי מגיעה ל 500 שקל זה מטורף..

טוב הגיעה ההזמנה לקחתי מהדואר את החולצת בית עם הפאטצ' אלופות והיוניסף. תקשיבו שלובשים אותה וגם שרואים אותה מקרוב היא מדהימה. הצהוב-כחול עם הפאטצ' אלופות אין מילים באמת :yahoo:

(עריכה - אין לבנה). בכחולות נשאר s-m-l...פאצ'ים של צ'מפיונס יש ויוניסף לא יודע...הכינו את החולצת משחק של ראלי כשהייתי בחנות ושמו לו מן הסתם.

טוב הגיעה ההזמנה לקחתי מהדואר את החולצת בית עם הפאטצ' אלופות והיוניסף. תקשיבו שלובשים אותה וגם שרואים אותה מקרוב היא מדהימה. הצהוב-כחול עם הפאטצ' אלופות אין מילים באמת :yahoo:

מתי הזמנת?

'מותר' לשחק בצ'מפיונס עם שלושת הסטים? (אני זוכר שרשמו פה משהו בנושא)

נראה לי שאתה מדבר על מה שאני כתבתי, שאני זוכר שפעם מכבי הגישה שני סטים לצ'מפיונס. אז להבהיר שאין לי מושג מה בדיוק החוק, בטח לא היום.

לפי הנציג של מכבי שהיה עם החולצה של ראלי - מכבי הגישה שלושה סטים, אבל לא ישחקו עם היוניסף (יש לברצלונה בלעדיות על זה באלופות או משהו כזה).

יש לי לבנה שקניתי מהסינמה ,בלי מס' ושם,בלי ליגת האלופות,בלי יוניסף,איפה אני יכול להוסיף מה שאפשר להוסיף?

כעיקרון מס' ושם הכי חשוב לי,ואם אפשר יוניסף,את הסמלים בכתף הזמנתי מאיביי ואני מחכה שיגיע ונתפור את זה

לפי הנציג של מכבי שהיה עם החולצה של ראלי - מכבי הגישה שלושה סטים, אבל לא ישחקו עם היוניסף (יש לברצלונה בלעדיות על זה באלופות או משהו כזה).

אה סבבה. פשוט באתר תחת "חולצת ליגת האלופות" יש תמונה של הצהובה והכחולה.