Jump to content

הפועל באר-שבע -בעקבות הניצחון היום

מנש שער 11

Recommended Posts

לא, והעומק שלנו.

אפשר להכין 2 קבוצות שיסיימו במקום הראשון והשני בליגה עם הסגל שלנו.

אם ערן לא משחק באחת מהן אז הקבוצה הזו מסיימת במרחק של 10 נקודות ומעלה (מהכיוון הלא נכון) מבאר-שבע.

אף אחד לא מזלזל פה, וגם אם כן זה לא שהשחקנים מזלזלים.

אני דווקא רואה אנשים בפאניקה יותר מאנשים שמזלזלים.

וברור שהליגה זה הדבר הכי חשוב, הרי אנחנו צוברים עכשיו דירוג באירופה כדי ששנה הבאה נוכל שוב לנסות ולהגיע לליגת האלופות, האליפות היא הדבר החשוב ביותר מבחינתנו, אבל אליפות זה ליגה ארוכה, וכרגע יש לך משחק אחד על חלום, על חזון, על העתיד, ועל הרכש.

קונה ניצחון על באזל והפסד 3-0 בטדי עם הרכב שני, מה זה קונה משלם המון כסף

קובי, ברור שקונים אבל זה לא רלוונטי, כי אתה תשחק מול באר-שבע עם הרכב ראשון (למעט אם יהיו פציעות חלילה). זה משחק בית ביום שלישי והמשחק מול באר-שבע ביום ראשון ואין אירופה באותו שבוע. שם סיבה שההרכב החזק לא יעלה במשחק כזה.

בנתיים בק"ש חגיגות של השחקנים עם המאמן על הדשא

וחגיגות בחדר ההלבשה

מביך קצת

כן באמת זה מבייש קצת.. מראה על הרמה בליגת הפח זבל הזאת

אם ערן לא משחק באחת מהן אז הקבוצה הזו מסיימת במרחק של 10 נקודות ומעלה (מהכיוון הלא נכון) מבאר-שבע.

עוד לא אמרנו את המילה האחרונה בנוגע לרכש.

אף אחד לא מזלזל פה, וגם אם כן זה לא שהשחקנים מזלזלים.

אני דווקא רואה אנשים בפאניקה יותר מאנשים שמזלזלים.

וברור שהליגה זה הדבר הכי חשוב, הרי אנחנו צוברים עכשיו דירוג באירופה כדי ששנה הבאה נוכל שוב לנסות ולהגיע לליגת האלופות, האליפות היא הדבר החשוב ביותר מבחינתנו, אבל אליפות זה ליגה ארוכה, וכרגע יש לך משחק אחד על חלום, על חזון, על העתיד, ועל הרכש.

קונה ניצחון על באזל והפסד 3-0 בטדי עם הרכב שני, מה זה קונה משלם 20 מיליון יורו

ואם אתה מוציא את בוזגלו מבאר שבע אני גם רואה אותם נלחמים עם חיפה והפועל.. איך?

הקבוצה תלויה בערן כי הוא פשוט ענק ו2 רמות מעל הליגה, אם ערן לא היה (חס וחלילה) אני מאמין שיוקאנוביץ' וכנל סוזה פאקו אוסקר היו מוצאים את הנוסחא לקבוצה הזאת להפוך ליותר קבוצתית, ומן הסתם שחלוץ אחר שיכבוש היה לך, לא היית נשאר עם עדן בן בסט האנמי

אולי מביך קצת אבל מגרש קלאסי לאיבוד נקודות שלנו לא משנה עד כמה ק"ש נחלשו (ראינו איך נראנו מולם על מגרש נייטרלי).

השאלה מה ב"ש תעשה מול הרעננות של הליגה שמה תוכרע האליפות, על פניו יש להם יתרון בזרים והסגל הישראלי בלי זהבי כמעט שווה.

נקודת מפתח מעניינת לעקוב אחריה- בן שהר. היה יכול להיות במכבי במקום בן חיים + 2 מיליון בבנק ממכירת בן חיים, לדעתי גם ייתן מספרים טובים ממנו מקווה שאני טועה.

בכל מקרה באופן כללי ב"ש בתור קבוצה נראית טוב מאיתנו לדעתי בעיקר משחק ההגנה, מזל שיש לנו את זהבי.

לא, והעומק שלנו.

אפשר להכין 2 קבוצות שיסיימו במקום הראשון והשני בליגה עם הסגל שלנו.

איזה עומק יש לנו בדיוק? סגל רחב מאוד, לא הכי איכותי

בן בסט, בדש, יצחקי - כבשו פחות שערי ליגה מארבייטמן שנה שעברה. שלושתם ביחד, כן?

ורמוט ומיכה - נראה אם יגיעו ביחד ל 8 גולים.

אין מה לעשות, כרגע אתה תלוי רק בזהבי, ובהברקות של בן חיים מדי פעם בכל הקשור לחלק הקדמי.

כן, אני מצפה שגם נוסא, אזולאי, ריקן ומיטרוביץ' יתנו כמה גולים כל אחד (בין 2 ל 5), אבל אני לא חושב שזה מספיק.

זה רק על החלק הקדמי שלנו, בלי לדבר על הבעיות בהגנה.

הם קבוצה יותר חזקה השנה , הם צברו ניסיון בצמרת ויש להם מאמן טוב.

הם היריבים שלנו לאליפות.

יש לנו עונה אירופית , דבר שיקשה על אליפות כאן ,

יש להם כמה שחקנים לא פחות טובים בעמדות מסויימות וזרים יותר טובים משלנו.

לא יודע אם הם יקחו אליפות אבל המאבק יהיה יותר קשה מבעונות האחרונות.

המשחק ביום ראשון חשוב מאוד . אם ננצח נוציא להם אוויר מהמפרשים ואם נסיים את ה5 מחזורים הראשונים מעליהם ,

זה יהיה נפלא.

כל הדרומי צפוי להיות שלנו

מחירים 40/80 בקופות

60 ש"ח סטודנט/אזרח ותיק

קשה לי להאמין שהם יוציאו לך סטודנט (כל שנה בוסרמיל יש רק להם סטודנט)

אני בונה על הלוזריות שתפיל אותם, כי מקצועית הם לא נופלים מאתנו. סגל יותר מאוזן ומתמקדים רק בליגה.

מה זה מקצועית.לא נופלים מאתנו? בש מקבלת מפלזן ומבאזל 4 בבית ובחוץ מה זה הקשקושים האלה שלכם? מכבי בהרבה יותר חזקה ממנה...גם שנה שעברה דיברתם ככה וראינו מה היה בכל מפגש נגדם ובמיוחד בגמר גביע..צאו מהסרט הם קבוצה טובה אבל יש להם עוד הרבה להגיע אלינו...

מה זה מקצועית.לא נופלים מאתנו? בש מקבלת מפלזן ומבאזל 4 בבית ובחוץ מה זה הקשקושים האלה שלכם? מכבי בהרבה יותר חזקה ממנה...גם שנה שעברה דיברתם ככה וראינו מה היה בכל מפגש נגדם ובמיוחד בגמר גביע..צאו מהסרט הם קבוצה טובה אבל יש להם עוד הרבה להגיע אלינו...

לפי מהלך המשחק, גם אתה היית צריך לקבל רביעייה מפלזן ובאזל. אל תקחו את המזל (כן, להבקיע 2 גולים מ3 מצבים זה הרבה יותר מזל מיכולת של הקבוצה) מאירופה לליגה.

אם ב"ש יבואו לשחק פתוח ולא ישחקו על מתפרצות המשחק יהיה שקול מאוד ולא קל לאף קבוצה. במידה וב"ש ישחקו על הגנה וינסו לעקוץ במתפרצות- לדעתי הם גם יצליחו.

אין מה לעשות, כרגע אתה תלוי רק בזהבי, ובהברקות של בן חיים מדי פעם בכל הקשור לחלק הקדמי.

כן, אני מצפה שגם נוסא, אזולאי, ריקן ומיטרוביץ' יתנו כמה גולים כל אחד (בין 2 ל 5), אבל אני לא חושב שזה מספיק.

איזה מגזים בתגובות שלך פה, צלחת בטרנר בסוף אפריל ?

מה אתם מגזימים עם ב"ש , כן הם חזקים יותר מבשנה שעברה מבחינת ההרכב הראשון אבל מבחינת הסגל אם כמה משחקני ההרכב שלהם מוחלפים או נפצעים הם חוזרים לרמה שחטפה שישייה מאיתנו בגמר גביע שנה שעברה...וכן , אני מאמין שההפסד הזה עדיין מחלחל להם ויחלחל להם במשחקים מולנו בעתיד .

מאמין שיהיה מאבק דומה לשנה שעברה ומה שיקבע זה המשחקים בינינו במאני טיים ולא מול הקטנות ,וסתם ככה מקווה שבני יהודה יתנו לגדולות בראש או לפחות לעשות להן חיים קשים כמו שהם כבר ידעו לעשות השנה בדומה לשנים הקודמות שהם היו בליגת העל.

איזה מגזים אתה אחי

קצת סבלנות..