Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

כשהוא בא בינואר וכבש כמה מחזורים ולא חגג מולנו כולם היו מתים שיחזור. קצת בצורת ואנשים משנים דעתם. יש לנו זיכרון קצת קצר, בואו נצא מהקטע של כפיות טובה ולא ניקח את זה במשוואה אלא נחשוב רק על עצמינו ואם הוא יכול לתרום לנו. הראש אומר לא הלב אומר כן

קל להגיד לא, יש את זהבי אבל זו בדיוק הבעיה. צריך גולר ואלירן הוא גולר. אמנם כשהוא בא מצד שמאל לאמצע אבל יוקאנוביץ׳ יוציא ממנו את המיטב וימצא פיתרון. זהבי ועטר כבר שיחקו ביחד והכל היה בסדר. ג׳ורדי לא פרייאר, מי שיעשה בעיות יעוף על טיל. בכל מקרה חייב גולר, עדיף 9 צנטר פור אבל אלירן יכול לעזור. לא הייתי שולל לגמרי כי אין הרבה שחקנים כמו אלירן, אבל הכל עורבא ופרח זה סתם סידרת חינוך ובטח שהקסקט לא יחזק אותנו.

הוא נמחק מבחינתי שהלך לחיפה, אז לא

חוץ מזה שיש סיבה למה גורדי לא החזיר אותו

כנראה שהוא באמת לא בריא לחדר הלבשה

הסיבה היחידה שהוא הגיע לחיפה ולא אלינו זה בגלל שג'ורדי לא פנה אליו, אני מבין אותו לגמרי שחתם בחיפה אתה לא יכול לכעוס עליו בגלל זה, אם אני חושב שכדאי להביא אותו בחזרה התשובה היא בטח שכן

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

כשהוא בא בינואר וכבש כמה מחזורים ולא חגג מולנו כולם היו מתים שיחזור. קצת בצורת ואנשים משנים דעתם. יש לנו זיכרון קצת קצר, בואו נצא מהקטע של כפיות טובה ולא ניקח את זה במשוואה אלא נחשוב רק על עצמינו ואם הוא יכול לתרום לנו. הראש אומר לא הלב אומר כן

קל להגיד לא, יש את זהבי אבל זו בדיוק הבעיה. צריך גולר ואלירן הוא גולר. אמנם כשהוא בא מצד שמאל לאמצע אבל יוקאנוביץ׳ יוציא ממנו את המיטב וימצא פיתרון. זהבי ועטר כבר שיחקו ביחד והכל היה בסדר. ג׳ורדי לא פרייאר, מי שיעשה בעיות יעוף על טיל. בכל מקרה חייב גולר, עדיף 9 צנטר פור אבל אלירן יכול לעזור. לא הייתי שולל לגמרי כי אין הרבה שחקנים כמו אלירן, אבל הכל עורבא ופרח זה סתם סידרת חינוך ובטח שהקסקט לא יחזק אותנו.

זה לא עניין של בצורת.

מקצועית - אני לא חושב שמישהו פה יגיד שהוא לא מתאים.

בכלליות - לא.

זה לא קשור לבצורת

זה קשור להתנהגות

עטר לא דיבר יפה על מכבי לפני שבוע

וגם על הקהל הוא אמר כאילו הוא לא התאמץ להחזיר אותו

בקיצור הוא די סגר לעצמו את החזרה למכבי

זה היה די ברור וזו חוכמת טיפשים להגיד שידעתי שזה יקרה אבל יותר טיפשים הם עטר ובניון שאוכלים מהדייסה שרוני לוי "בישל" להם. לרוני לוי שני השחקנים האלו הם כמו עצם בגרון. בקו רוני לוי מעדיף את ריאן במקום עטר וחלוץ 9 הוא ממש לא מחזיק מעטר , משהו בסגנון שגוטמן חושב על עטר. רוני לוי כדי להראות לשחר שהוא בסדר שילב את עטר ובניון בהרכב אולי הוא לא ציפה לנפילה שכזו ואולי ייחל לשכזו כדי להביא לזעזוע. רוני לוי רוצה חיילים ולא בכירים. אין ספק שהוא מאמן טוב אבל אפס ביחסי אנוש. ועטר שאצלו זה יחס יחס ויחס לא יכול לתפקד שם. כדורגל יש לו והרבה , הוא סקורר יותר גדול מבן חיים אבל בהאם להחזיר אותו למרקם שיש היום במכבי לא בטוח שזה הדבר הטוב וגם לא השחקן שאנחנו בדיוק צריכים. לדעתי עטר מהר מאוד יבין את המלכודת שרוני לוי הכין לו (נימני יתרגם לו) הוא יחזור להיות ילד טוב , הוא יושב על חוזה כבד בחיפה שלא הפועל ולא אף קבוצה תוכל לשלם. שחר לא יהיה מוכן להפסיד את הכסף הזה. בקיצור חגיגה בכרמל. הפיצוץ היותר גדול יהיה עם בניון כי לדעתי הוא לא יהיה מוכן להיות השלום תקווה של חיפה כמו שרוני לוי רוצה. כמו שאני רואה את זה לא שווה לדבר על עטר כי הוא ישאר שם אף אחד לא יוותר על כסף גדול , לדעתי רוני לוי השיג את מה שהוא רצה. משחק הבא בניון עטר קינן על הספסל והוא רץ עם שחקנים שלו..

לנו יש בעיות משלנו...

אלירן עטר שחקן ענק. אף אחד לא יגיד לך אחרת.

מבחינה לא מקצועית- אסון להביא אותו.

זהבי הוא הלידר, שעטר יבין שהוא כינור שני או אפילו שלישי- מתכון לאסון.

לא חושב שהוא יגרום לבעיות משמעת, הוא יודע מה מכבי נתנה לו, ג'ורדי יצא איתו הכי ג'נטלמן ששיחרר אותו לחו''ל - המקום היחידי שהוא יכול להרים את הקריירה זה מכבי.

לא מאמין שהוא יעשה בלאגן.

אל תשכחו שהמערכת של מכבי מאוד בריאה בניגוד לחיפה. גם ידוע שרוני לוי סובל מיחסי אנוש גרועים. לכן אני גם מאמין שאם גישה נכונה עטר יידע להתיישר לפי מה שמכבי דורשים! מבחינה מקצועית עושה טרייד על בן בסט מבלי לחשוב פעמיים

אין בו יותר מדי. בטח לא מספיק כדי להצדיק את הטיפול בכפפות משי שדרוש כדי להוציא ממנו משהו.

אף פעם לא אהבתי אותו. זה כדורגל, לא הולידיי אין.

אנחנו צריכים חלוץ 9 ולא עוד שחקן בעייתי

אנחנו לא בית הבראה די כבר תפנימו

נכון שאתם זוכרים לעטר חסד נעורים והוא היה ענק במכבי

אבל הוא לא במצב עכשיו להצדיק מקצועית (כולל התנהגותית) את החזרתו למכבי

כמו שציינו לפני, כל עוד טב"ח כאן אז לא, טב"ח אמנם נותן פחות מספרים(על הנייר גם עטר עם זהבי נתן פחות מספרים) אבל הוא לא מתלונן כשהוא לא פותח בהרכב הוא מכבד את זהבי וכל שחקני הקבוצה, הוא מדבר בכל ראיון על כמה כיף לו להיות במכבי וחלק ממכבי ושמעדיף להיות כל החיים במכבי מאשר להיות זנב באיזו קבוצה קטנה באירופה, בקיצור טב"ח עם כל המגרעות שלו מספק המון דברים טובים ובריאים למכבי שעם עטר לא יהיו מה שגורם לי להעדיף אותו על עטר.

כמובן שגם עטר וגם טב"ח בקבוצה אחת לא יכול להיות כי שניהם משחקים על אותה הבלטה ואם שניהם לא ישחקו קבוע בוודאות יהיה בלאגן.

כן. מביא אותו.

רע לו שם, והו לא אחד שמצליח להתעלות על הרגשות שלו.

במכבי הוא יהיה ילד טוב.

כשזהבי הגיע עטר הפסיק לכבוש והתחיל לתת ספרינטים להגנה וגליצ׳ים בלחץ על ההגנות.

אם אפשר על הדרך לדחוף להם את בן בסט...