Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

מהיום אני ישאל אותך לפני שאני מפרסם כל הודעה. סבבה ?

קודם כל , לא שאלת אותי לפני שערכת את זאת ככה שזה כבר פאק באמינות.

ושנית, אני מעדיף להעביר את חיי בלי לקבל 800 הודעות ביום לפני כל הודעה שאתה שולח בפורום.

אין צורך לקרוא לי אחי, אני לא בברנז'ה של הפורום ככה שאתה לא צריך להתחנף אלי כמו שאתה מקפיד לעשות.

פשוט תמשיך לכתוב כמות בלתי נתפסת של הודעות ביום, בכל פורום ובכל נושא, אני אמשיך להתעלם מכולן על אף שזה הולך ונהיה קשה, כל עוד אתה לא משתיק פה אף אחד- כי מעבר לזה שזה אבסורדי לחלוטין זה גם די מעצבן.

יום טוב

אין צורך לקרוא לי אחי, אני לא בברנז'ה של הפורום ככה שאתה לא צריך להתחנף אלי כמו שאתה מקפיד לעשות.

פשוט תמשיך לכתוב כמות בלתי נתפסת של הודעות ביום, בכל פורום ובכל נושא, אני אמשיך להתעלם מכולן על אף שזה הולך ונהיה קשה, כל עוד אתה לא משתיק פה אף אחד- כי מעבר לזה שזה אבסורדי לחלוטין זה גם די מעצבן.

יום טוב

חחחחחח אני מתחנף ? טוב.

אם אני רוצה, אני אמשיך לכתוב פה 235578991 הודעות ביום.

גם אם זה לא נאה לך. יום טוב .

יום טוב

חחחחחח אני מתחנף ? טוב.

אם אני רוצה, אני אמשיך לכתוב פה 235578991 הודעות ביום.

גם אם זה לא נאה לך. יום טוב .

וואלה ירדתם לרמה של יאנג בויז

מזל, מזל שג׳ורדי לא החתים רוני לוי האפס הזה. פדוט חיפש להסיט את האש ממנו, הרי בניון יותר חזק ממנו.. אז הוא הלך על החברים שלו. הקטע המוזר שעד לפני כמה יצים עטר מחמיא ללוי בראיון לוואלה.

מאמין שהדברים שרשמו על אלירן נכונים בחלקם, העיתוי מצחיק. ידברו על הכל, חוץ מעל איך שרוני לוי העמיד את הקבוצה למשחק פתיחת עונה, וההשפלה מהעולה החדשה.

יום טוב

:wub_anim:

חשבתי שרק אני שמתי לב שיש לנו תואם לחמן בפורום.

האיש שמכיר ויודע הכל, גם אם הוא שחקן בליגה ז' בבחריין.

:wub_anim:

חשבתי שרק אני שמתי לב שיש לנו תואם לחמן בפורום.

האיש שמכיר ויודע הכל, גם אם הוא שחקן בליגה ז' בבחריין.

כן אני מכיר המון שחקנים בעולם (מבחריין לא), בטוח יותר ממך .

אגב, לאייל לחמן האפס והמאמן המהולל, אין מושג מהחיים, מה שהוא עשה בקריירה שלו זה לצעוק על שחקנים שיתחילו לכסח.

לדוגמה, היה מכניס במשחקים של סכנין שחקן בשם נידאל חוג׳יראת וצועק עליו לכסח. בשיא העצבים צועק עליו. ואני אומר את זה מידיעה, לא מניחוש.

עכשיו הוא עושה את זה באשדוד, צסקא סופיה הרגישו את זה על בשרם.

אם חצי מההודעה שרצה בוווסאפ נכונה אנחנו עדיין לא קולטים את גודל ה"חגיגה" בחיפה.

בגדול, בניון ואוואט מנהלים סוכנות שחקנים והם מביאים את הרכש לחיפה. לוי לא קיבל רכש ולכן רב עם בניון, בניון פיטר את סטויקו אחרי שהפך עליו את חדר ההלבשה.

בניון לקח את את עטר תחת חסותו, רבו עם ריאן ועטר הבטיח שיגמור לו את הקריירה.

לוי חלש מבניון, אז מנסה לפרק לו את המחנה.

פףףףףףף

האמת עם כל הספרדים שמגיעים וידוע שאוואט מקושר, נשמע הגיוני לחלוטין.

הודעה רשמית של חיפה

ביממה האחרונה הפיצו גורמים אינטרסנטים ברשתות, בפורמים ובווטס אפ דברי בלע ושקר נגד קפטן הקבוצה יוסי בניון.
מדובר בגורמים שכל מטרתם לפגוע במכבי חיפה ובמי משחקניה. מיותר לציין כי כל, עם דגש על המילה כל, הדברים שנכתבו בגנותו של יוסי בניון שקריים ומשוללי כל יסוד.

שום הודעה על עטר.

אם חצי מההודעה שרצה בוווסאפ נכונה אנחנו עדיין לא קולטים את גודל ה"חגיגה" בחיפה.

בגדול, בניון ואוואט מנהלים סוכנות שחקנים והם מביאים את הרכש לחיפה. לוי לא קיבל רכש ולכן רב עם בניון, בניון פיטר את סטויקו אחרי שהפך עליו את חדר ההלבשה.

בניון לקח את את עטר תחת חסותו, רבו עם ריאן ועטר הבטיח שיגמור לו את הקריירה.

לוי חלש מבניון, אז מנסה לפרק לו את המחנה.

פףףףףףף

האמת עם כל הספרדים שמגיעים וידוע שאוואט מקושר, נשמע הגיוני לחלוטין.

נשמע כמו 10 אחוז אמת ועוד 90 אחוז תוספות/הקצנות/שמועות

אבל האמת שבמקרים האלה זה לא הכי משנה, כי כשכדור השלג מתחיל להתגלגל זה כבר לא משנה אם הוא התגלגל כי מישהו דחף אותו או כי היה רוח.

ראינו את זה אצלנו עם איוניר. זה בכלל לא משנה מה היה או לא, ברגע שזה הופך להיות העניין המרכזי במועדון העונה התחרבנה.

המהלך החזק של השנה

לקחת את עטר מחיפה, להשאיל אותו לבית"ר ב 200 אלף ולספוג את ההפרש.

אז בינואר או בשנה הבאה כשמתפנה מקום בסגל אפשר להביא את אחד השחקנים הטובים בארץ בלי שום מאמץ.

המהלך הזה יהיה גאוני גם מצד אלונה וגם מצד יורדי.

"הצבר"

חח רוני התקפל

אלירן עומד לדין משמעתי וחוזר לפעילות לאחר מכן

הללי עכשיו ב103 ( ההודעה מגיעה להללי לפני שיוצאת רשמי באתר)

איזה צפוי זה היה