Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

רוני לוי זה זונת תקשורת מהזן הכי נחות , ולראייה הלובי שיש לו בתקשורת אצל החברה ״האמינים״ בעיקר.

הלינץ הזה שהם עשו על עטר מעיד יותר עליהם מאשר עליו. עיתונאים מצטטים כאילו יש להם פרוטוקולים מהאימונים , ואלירן זה אחד שאתה יכול להגיד עליו הכל אבל הוא בטח לא זונה של התקשורת , ככה שאין לי ספק שיש פה ניפוחים בשביל שהם יוכלו להפטר מהחוזה שלו .

כן כן.. עטר אשם בהכל, עטר גרם למלחמות, עטר מרביץ לשחקנים, אבל יוסי, שיש לו לובי לא פחות מרוני, באופן מפתיע לא מוזכר שמו אפילו פעם אחת בכל הכתבות האלו. הוא לא עשה כלום.

הזוי שיש כאן אנשים שמאמינים לזה..

לא יקרה. לא יהיה בהפועל.

ולמה זה ידידי? נראה לך שטביב ישלם לו יותר ממה שהוא יקבל בהפועל? או שמא אתה וחבריך בשער 11 איימתם עליו? ראינו כמה זה הצליח לכם עם רייכרט

משטרת מחשבות ? אולי לא נביע דיעה על כלום כי אין סיכוי שה יקרה ?

סבבה, תמשיכו לחפור עוד 30 עמודים אם אתם נהנים. .

בכיף אח שלי.

ולמה זה ידידי? נראה לך שטביב ישלם לו יותר ממה שהוא יקבל בהפועל? או שמא אתה וחבריך בשער 11 איימתם עליו? ראינו כמה זה הצליח לכם עם רייכרט

מה הקשר לעזאזל ???

אלירן לא יהיה בהפועל, לא כי אני אמרתי .

כי ממה שאני שומע, אני מבין שזה פשוט לא יקרה.

ובטח שלא איימתי על אף שחקן מעולם.

איך הגעת לזה בכלל ??

עטר היה שחקן מעולה ונתן עונת שיא באליפות אוסקר.

להגיד שהוא הביא אותה? מוגזם. אין ספק שהוא היה החלק המשמעותי ביותר בהנחת היסודות שלה, ואני מניח שלולא הוא לא היינו בינואר באותה עמדה שהיינו(ומי יודע מה היה מתפתח עם זהבי ופריצה).

אני יותר זוכר את החצי השני של העונה ובעיקר את המאני טיים בפלייאוף, שם עטר נעלם לגמרי לעומת העונה הסדירה ומי שנתנו את המספרים היו בעיקר זהבי ופריצה.

ובאופן כללי, האליפות של אוסקר הייתה האליפות הכי "קבוצתית" שלקחנו בעידן ג'ורדי, אז בטח שאי אפשר לשים אותה על שחקן אחד(אם כבר הייתי שם אותה על משהו זה על החוליה ההגנתית כולל אניימה).

מאחל לו רק טוב ושלא ידרוך בהפועל.

מסכן עטר.

מניח שהוא לא שה תמים אבל יותר מסתבר שרוני לוי ושחר תפזו טרמפ על התדמית השלילית שלו, שעיר לעזאזל אולטימטיבי.

חטף מכל כיוון, בכל מקום.

ממכבי של לפני ג'ורדי.

מגוטמן.

עכשיו מרוני לוי ושחר (הצבוע ששולח את רוני לוי ללכלך ולהתלכלך).

המקרה הזה ושל גוטמן בנבחרת רק גורם לי להעריך את קוריף עוד ועוד, איך הוא ידע לטפל באלירן, שהוא כנראה לא מקרה קלאסי, בלי להוציא מילה רעה אחת עליו ולא סתם, הוא גם הצליח לגרום לו לתת עונה של 22 שערים. קוסם.

רץ בווטסאפ:

למקרה שלא ידעתם או לא הבנתם מה קורה ב24 שעות האחרונות במכבי חיפה:
יוסי בניון ודודו אוואט הקימו סוכנות שחקנים , כרגע מי שרשום עליה זה אוואט וקרוב משפחה של יוסי. בין החתומים שלהם ... חן עזרא . יוסי אחראי על הרכש של חיפה (שימו לב כמה שמות ספרדיים או של שחקנים שהגיעו מהליגה הספרדית עלו). רוני הגיע עם דרישה לשחקנים ולא קיבל שום דבר וזאת הסיבה לפיצוץ שבוע שעבר שיוסי יצא לשיחה עם שחר (מעורב לגמרי בסיפור).
רוני הבין שכל המערכת רקובה ושאם הוא יוצא למלחמה ישירות מול יוסי, הוא ימצא את הדרך החוצה ולכן הוא הלך על שכיר החרב של יוסי ... אלירן עטר. עטר ויוסי רבו בשישי באימון עם ריאן , עטר הודיע לריאן שהם הולכים לגמור לו את הקריירה ולכן רוני פתח עם ההרכב כמו שפתח ומערך שפתח ואחרי שהם עשו לו שביתה איטלקית הוציא אותם והכניס 2 ילדים.
יוסי בונה על תפקיד מקצועי בחיפה , אבל זה ממש לא מנג'ר אלא סקאוטינג
מסתבר שהיחיד שלא מעורב בזה הוא צ'יזיק וזאת הסיבה שבמסיבת עיתונאים הוא לא דיבר
רוני הבין שהוא הגיע למחזור הראשון ולא קיבל שום דבר מהרכש שהבטיחו לו ויכול מאוד להיות שהוא סוג של מכר את המשחק בשביל שיקרה כל מה שקרה היום עם עטר ושימו לב שהוא בכוונה לא החליף את עזרא
יש שם עוד מלא לכלוך אני לא זוכר כל ה שהוא אמר בשיחה , אבל זאת גם הסיבה שרוני לא הסכים לבוא בינואר שנה שעברה
וזאת גם הסיבה שעשו תרגיל ליניב שנה שעברה
מי שאחראי על הפיטורים של סטנוייביץ זה יוסי
המריד את החדר הלבשה כי סטנוייביץ דרש עבודה
תבינו הבן אדם אומר שזה רק קצה הקרחון ושהרקבון הרבה יותר עמוק מזה
עטר גמור בחיפה .ביוסי ישירות הוא לא יכול לגעת אז הוא מפרק לו את המחנה

מסכן עטר.

מניח שהוא לא שה תמים אבל יותר מסתבר שרוני לוי ושחר תפזו טרמפ על התדמית השלילית שלו, שעיר לעזאזל אולטימטיבי.

חטף מכל כיוון, בכל מקום.

ממכבי של לפני ג'ורדי.

מגוטמן.

עכשיו מרוני לוי ושחר (הצבוע ששולח את רוני לוי ללכלך ולהתלכלך).

המקרה הזה ושל גוטמן בנבחרת רק גורם לי להעריך את קוריף עוד ועוד, איך הוא ידע לטפל באלירן, שהוא כנראה לא מקרה קלאסי, בלי להוציא מילה רעה אחת עליו ולא סתם, הוא גם הצליח לגרום לו לתת עונה של 22 שערים. קוסם.

שמע, נגעת פה בנקודה נדירה. יורדי אולי לא פגע עם כל הרכש, אבל הניהול שלו של השחקנים הוא למופת. לא תשמע אף פעם שחקנים עוזבים את הקבוצה ברעש והרוב המכריע היה חוזר לשחק שוב במכבי בלי הנד עפעף.

דווקא על הרקע הזה החריקה המשמעותית היחידה שלו היא בניהול מקרה רייכרט. מצד שני, אני מקווה שהמקרה הזה נתן לו שיעור חשוב לעתיד. והחלק הלא פחות מדהים הוא שהוא בכלל לא ישראלי ולא מפה. מסתבר שיש לנו עוד קצת ללמוד על ניהול נכון של יחסי אנוש.

אי אפשר להביא שחקנים רק בשביל שלא ילכו להפועל. זה לא יגמר לעולם.

היום עטר, מחר איקס מחרתיים וואי.

השאלה הרלוונטית היחידה היא האם הוא מתאים (כיום !!) למכבי.

לדעתי לא. מניח שיש כאלה שחושבים אחרת.

מה הקשר לעזאזל ???

אלירן לא יהיה בהפועל, לא כי אני אמרתי .

כי ממה שאני שומע, אני מבין שזה פשוט לא יקרה.

ובטח שלא איימתי על אף שחקן מעולם.

איך הגעת לזה בכלל ??

אני מקווה מאד שהמקורות שלך הם באמת יודעי דבר, לי זה נראה מופרך שטביב ישלם את הסכומים הללו, ויש לי הרגשה שנראה אותו בקרוב מעבר לכביש.

אני כמובן לא חושב שיש למכבי זכות לקבוע לשחקן היכן לשחק אחרי שדרכינו נפרדו (בניגוד לפאתטים באדום), אבל כן - אני מעדיף שהוא ישב על הספסל אצלנו מאשר שיחורר רשתות אצלם.

האמת? שישחק בהפועל. לא מפריע לי.

הוא כבר חתם בחיפה, הוא אפילו כבש מולנו.

מה כבר יכול להיות שיעשה את אותו דבר בהפועל? ביג פאקינג דיל.

אני מקווה מאד שהמקורות שלך הם באמת יודעי דבר, לי זה נראה מופרך שטביב ישלם את הסכומים הללו, ויש לי הרגשה שנראה אותו בקרוב מעבר לכביש.

אני כמובן לא חושב שיש למכבי זכות לקבוע לשחקן היכן לשחק אחרי שדרכינו נפרדו (בניגוד לפאתטים באדום), אבל כן - אני מעדיף שהוא ישב על הספסל אצלנו מאשר שיחורר רשתות אצלם.

והוא נראה לך מעדיף להיות על הספסל אצלנו מאשר לשחק שם ?

הרי חצי ממה שקורה עכשיו זה כנראה בגלל שהוא הרגיש שהוא יורד לספסל.

הוא לא שחקן שמסוגל להיות שחקן משלים. יש לו המון אגו. (הוא לא ילד רע כמו שמציירים אותו עכשיו בחיפה, אבל אגו כן יש עליו)

קודם כל כן, לדעתי אם ג'ורדי היה שורק לכיוון שלו הוא היה מגיע בריצה.

כולנו יודעים את החיבור שיש לו עם מכבי, וברור לי שהוא לא ירצה למחוק את הכל ולעבור להפועל, אלא אם לא תהיה לו ברירה.

מה שכן, הפועל יוצאים בני זונות גדולים בפגרה הזאת (לא שלא ידענו) : אלטמן, רייכרט, אנטל, הרוש - כולם הגיעו מהיריבות הגדולות שלהם. גם גנבו איזה שני שחקני נוער ממכבי.

אני מקווה שג'ורדי מכין תגובה ציונית הולמת לנבלות האלה.

רץ בווטסאפ:

למקרה שלא ידעתם או לא הבנתם מה קורה ב24 שעות האחרונות במכבי חיפה:

יוסי בניון ודודו אוואט הקימו סוכנות שחקנים , כרגע מי שרשום עליה זה אוואט וקרוב משפחה של יוסי. בין החתומים שלהם ... חן עזרא . יוסי אחראי על הרכש של חיפה (שימו לב כמה שמות ספרדיים או של שחקנים שהגיעו מהליגה הספרדית עלו). רוני הגיע עם דרישה לשחקנים ולא קיבל שום דבר וזאת הסיבה לפיצוץ שבוע שעבר שיוסי יצא לשיחה עם שחר (מעורב לגמרי בסיפור).

רוני הבין שכל המערכת רקובה ושאם הוא יוצא למלחמה ישירות מול יוסי, הוא ימצא את הדרך החוצה ולכן הוא הלך על שכיר החרב של יוסי ... אלירן עטר. עטר ויוסי רבו בשישי באימון עם ריאן , עטר הודיע לריאן שהם הולכים לגמור לו את הקריירה ולכן רוני פתח עם ההרכב כמו שפתח ומערך שפתח ואחרי שהם עשו לו שביתה איטלקית הוציא אותם והכניס 2 ילדים.

יוסי בונה על תפקיד מקצועי בחיפה , אבל זה ממש לא מנג'ר אלא סקאוטינג

מסתבר שהיחיד שלא מעורב בזה הוא צ'יזיק וזאת הסיבה שבמסיבת עיתונאים הוא לא דיבר

רוני הבין שהוא הגיע למחזור הראשון ולא קיבל שום דבר מהרכש שהבטיחו לו ויכול מאוד להיות שהוא סוג של מכר את המשחק בשביל שיקרה כל מה שקרה היום עם עטר ושימו לב שהוא בכוונה לא החליף את עזרא

יש שם עוד מלא לכלוך אני לא זוכר כל ה שהוא אמר בשיחה , אבל זאת גם הסיבה שרוני לא הסכים לבוא בינואר שנה שעברה

וזאת גם הסיבה שעשו תרגיל ליניב שנה שעברה

מי שאחראי על הפיטורים של סטנוייביץ זה יוסי

המריד את החדר הלבשה כי סטנוייביץ דרש עבודה

תבינו הבן אדם אומר שזה רק קצה הקרחון ושהרקבון הרבה יותר עמוק מזה

עטר גמור בחיפה .ביוסי ישירות הוא לא יכול לגעת אז הוא מפרק לו את המחנה

שילוב של אסוקר מזיין את שי מתובל באלירן ויצחקי התעללו בקונאטה.

סבבה, תמשיכו לחפור עוד 30 עמודים אם אתם נהנים. .

בכיף אח שלי.

רגע רגע

יש מצב שהרגע התלוננת yellow hell- אתה, שכל הודעה חמישית פה בפורום היא שלך שאנשים חופרים?? אני באמת קראתי את זה עכשיו?

רגע רגע

יש מצב שהרגע התלוננת yellow hell- אתה, שכל הודעה חמישית פה בפורום היא שלך שאנשים חופרים?? אני באמת קראתי את זה עכשיו?

מהיום אני ישאל אותך לפני שאני מפרסם כל הודעה. סבבה ?

קודם כל כן, לדעתי אם ג'ורדי היה שורק לכיוון שלו הוא היה מגיע בריצה.

כולנו יודעים את החיבור שיש לו עם מכבי, וברור לי שהוא לא ירצה למחוק את הכל ולעבור להפועל, אלא אם לא תהיה לו ברירה.

מה שכן, הפועל יוצאים בני זונות גדולים בפגרה הזאת (לא שלא ידענו) : אלטמן, רייכרט, אנטל, הרוש - כולם הגיעו מהיריבות הגדולות שלהם. גם גנבו איזה שני שחקני נוער ממכבי.

אני מקווה שג'ורדי מכין תגובה ציונית הולמת לנבלות האלה.

ורמוט, טב"ח, זהבי, אניימה. (גם את העזיבה של דמארי גו'רדי התניע למעשה) אז תאמין לי, את מי שהוא באמת רוצה הוא לוקח להם.

אני לא בטוח שהוא רוצה את עטר. (אני כמעט בטוח שלא)