Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

אותי מעניין דבר אחד שלאף אחד באנשי התקשורת בארץ אין ביצים כדי להזכיר,

כל הכתבים שקוראים כאן וקוראים גם את ההודעה הזאת אתם פשוט רקובים מהיסוד.

ב24 שעות האחרונות הזכירו בתקשורת הספורט מיליון ואחד סיפורים על מעלליו של אלירן עטר במחנה האימונים של חיפה וביום שישי האחרון.

איך יכול להיות שאף צדיק אחד לא פירסם את זה בזמן אמת? כתבי החצר של חיפה ניסו לשמור על התחת של הקבוצה? ועכשיו בשביל לשחרר את עטר ושרוני לוי ושחר יצאו עם ידם על העליונה אז כל כתבי החצר של חיפה ברחבי התקשורת קיבלו אישור להוציא את הסיפורים האלה ולהוסיף חרטות משל עצמם?

עטר רצה לברוח לקזינו, עטר לא רוצה גופיות GPS, עטר רב עם רוני לוי על אימוני בוקר, עטר ובניון ודגני באים ברכב מת"א ומלכלכים על רוני לוי, עטר כמעט מרביץ לריאן.

איך כל זה נעלם בזמן אמת?

*למרות שאני לא רוצה את עטר במכבי בהתאם לסיטואציה הנוכחית, חוץ מהפועל אני מאחל לו בהצלחה ושיחזור לעצמו.

הלוואי שרוני לוי יקבל את מה שמגיע לו ומכבי חיפה השנה איתו יאבקו על בפלייאוף התחתון.

הוא מעביר מסרים בכמויות בתקשורת במקום לעלות כמו גבר ולדבר ולא על הכל סטייל גוטמן הבלנדר. איכס.

,

ב24 שעות האחרונות הזכירו בתקשורת הספורט מיליון ואחד סיפורים על מעלליו של אלירן עטר במחנה האימונים של חיפה וביום שישי האחרון.

איך יכול להיות שאף צדיק אחד לא פירסם את זה בזמן אמת? כתבי החצר של חיפה ניסו לשמור על התחת של הקבוצה? ועכשיו בשביל לשחרר את עטר ושרוני לוי ושחר יצאו עם ידם על העליונה אז כל כתבי החצר של חיפה ברחבי התקשורת קיבלו אישור להוציא את הסיפורים האלה ולהוסיף חרטות משל עצמם?

עטר רצה לברוח לקזינו, עטר לא רוצה גופיות GPS, עטר רב עם רוני לוי על אימוני בוקר, עטר ובניון ודגני באים ברכב מת"א ומלכלכים על רוני לוי, עטר כמעט מרביץ לריאן.

איך כל זה נעלם בזמן אמת?

*למרות שאני לא רוצה את עטר במכבי בהתאם לסיטואציה הנוכחית, חוץ מהפועל אני מאחל לו בהצלחה ושיחזור לעצמו.

הלוואי שרוני לוי יקבל את מה שמגיע לו ומכבי חיפה השנה איתו יאבקו על בפלייאוף התחתון.

הוא מעביר מסרים בכמויות בתקשורת במקום לעלות כמו גבר ולדבר ולא על הכל סטייל גוטמן הבלנדר. איכס.

,

עטר ויצחקי הפכו שולחן

עטר כמעט הרביץ לקונאטה

עטר עשה חרם

עטר שואל את ניר לוין ״מה אתה רוצה ממני״

דווקא עליו, אני מאמין.

עטר ויצחקי הפכו שולחן

עטר כמעט הרביץ לקונאטה

עטר עשה חרם

עטר שואל את ניר לוין ״מה אתה רוצה ממני״

דווקא עליו, אני מאמין.

לא אמרתי שאני לא מאמין שזה קרה. אני מאמין באמונה שלמה שזה קרה.

אבל מה קרה לעיתוי ? למה בזמן אמת זה לא דווח?

רוצה אותו במכבי.

שחקן עם טכניקה, שיודע להביא מספרים.

כל השיקולים מעבר לא רלוונטיים מבחינתי-

את כל הדברים האלה אמרו על יצחקי ועטר לפני אבל בעידן קרויף שניהם נתנו תפוקה במכבי בלי להתבלבל.

במכבי יש מעטפת ומסגרת מקצוענית לא יהיה סרט מהתקופות הקודמות.

מכיוון שגם ככה עמוס מקדימה אז להביא אותו רק בטרייד מול בן בסט.

לאורך זמן אנחנו נתחרט שבכל הסגל יש רק זהבי אחד שסוגל להבקיע בדו ספרתי (בתלת ספרתי גם במקרה של זהבי).

איך כל זה נעלם בזמן אמת?

,

ובנוסף הוא פתח בהרכב!!!!

אם כבר היתי מחזיר את קונאטה

מכבי זה לא בית הבראה, אלירן יסבול במכבי כמו אחרים כי במכבי קשה לפתח משחק בגלל שקבוצות עושות מולה 2 קווי הגנה

מכבי צריכה איזה חלוץ מהיר ובעל גוף חזק שיפתח הגנות

הנדון, אני חושב שלהיות בבית"ר זה יותר גרוע מהפועל מבחינה ניהולית, אבל אני לא סגור על זה. אם אני עטר אני צופה קדימה לעתיד ומראש לא מכניס את עצמי לחרא הזה ומחפש איך לחזור לבני-יהודה.

אגב, אם כבר פתחתם דיון כזה יום לפני באזל, תעשו את זה לפחות סקר שנדע פחות או יותר מה הלך הרוחות בפורום.

הנדון, אני חושב שלהיות בבית"ר זה יותר גרוע מהפועל מבחינה ניהולית, אבל אני לא סגור על זה. אם אני עטר אני צופה קדימה לעתיד ומראש לא מכניס את עצמי לחרא הזה ומחפש איך לחזור לבני-יהודה.

אגב, אם כבר פתחתם דיון כזה יום לפני באזל, תעשו את זה לפחות סקר שנדע פחות או יותר מה הלך הרוחות בפורום.

לא מובהק

טוב, זה כבר ממש מצחיק.

התחילו תיאוריות של אוהדי חיפה על כך שג'ורדי עומד מאחורי המרד של עטר.

הזיה.

ג'ורדי גם מכיר את רוני לוי, אולי זרק לו שיפתח חזית עם עטר.....

רוני לוי מהבוקר פשוט לא מפסיק להדליף לתקשורת.

ציטוט מעניין מהקופים:

עשיתי כמה בירורים עם אנשים שקרובים לעטר. הנה דברים שלא מספרים לכם בתקשורת:

בשיחה הראשונה של עטר עם רוני לוי , כבר אז רוני לוי הבהיר לעטר בצורה הכי קשה את מה שהוא חושב עליו.
הוא אמר לו בפנים שהוא לא רוצה אותו בקבוצה, אבל הוא מוכן לתת לו צ'אנס. הוא לא נתן לאלירן לדבר יותר מדי.

באימונים תמיד רוני היה יורד על אלירן יותר מכולם. לא היו העלבות כמו "שודד" (שאלתי במיוחד) אלא בעיקר העלבות מקצועיות כמו "בשכר שלך אני מעדיף שחקן מהנוער" , " אתה לא מבין כדורגל" , "אתה חושב שאתה כוכב גדול? אתה תרד פה לגליצים כמו שחקן נוער". וכו...

באימון ביום שישי לוי כל המשחקון האחרון נתן לעטר ובניון לרדוף אחרי ריאן ומנחם או יוספוביץ, ושינסו לסגור אותם. בשלב מסויים בניון כבר התעצבן שזה מה שהוא עושה באגף ועשה תנועות גוף וויתר על הרבה כדורים. לוי התעצבן והוריד את החולצת הרכב מיוסי ושם לריאן. ואז עטר וריאן היו צריכים לסגור את המגן ואת בניון.
בשלב מסויים גם עטר כבר התייאש ורוני לוי אמר לו משהו כמו "תראה את ריאן איך הוא מתאמץ והוא יהיה כוכב יותר גדול ממך". ואז עם כל העצבים של עטר, ריאן גם זרק לו איזו הערה כמו "תרוץ כבר" ועטר בעט עליו כדור וזרק לו כמה קללות.

הסיפור שכולם יודעים על המחצית אתמול...

והיום בבוקר עטר היה המום כשראה את הארונית נעולה ואין לו בגדים. הוא הבין לבד מה קרה וביקש להיפגש עם רוני לוי. בשלב מסויים כשהתחיל האימון ואלירן עטר חיכה בחדר הלבשה לבד, הוא מירר בבכי.
כשניגמר האימון הוא שמע שרוני לוי לא רוצה לדבר איתו ושידבר רק עם יענקלה. אלירן סיפר לכולם שהוא לא רוצה לעזוב את חיפה ורוצה להישאר פה ולהוכיח ללוי שהוא טועה. אפילו שלח את בניון לדבר איתו אבל לוי לא היה מוכן להקשיב.

השחרור של עטר עדיין לא סגור סופית. עטר הולך לבקש מיענקלה שיגשר בינו לבין לוי.

למען הסר ספק, מכבי חיפה תיהיה מכבי חיפה גם אחרי עטר. ועטר זה לא השחקן שלבדו יביא לנו אליפות. אבל חבל שהשחקן הטכני והוירטואוז היחיד שיש בקבוצה הולך להשתחרר כנראה.
מצד שני אני לא מרחם עליו...

מביש מה שעושים לו ועוד יותר מביש איך שמדברים עליו פה. אתם (מי שמטנף עליו) אפסים.

קוסמיק - אם איווניר, גוטמן ורוני לוי לא אוהבים את עטר, זה סימן שהוא עושה משהו נכון. תראו איזה מאמנים גועל. לוי וגוטמן רק עסוקים בלהדליף על השחקנים שלהם!!! ואיווניר שרף את גל אלברמן!!!!!!

למעט אם יש איזו מחלוקת ענקית עם ערן, אז הלוואי ויגיע לפה. שאותם מלעיזים ירגישו חרא עם עצמם. איכס.

Re: אלירן עטר - ישוחרר מהקבוצה (?) silvas
icon_post_target.gifפורסם: 23 אוגוסט 2015, 18:22
שפם בר מצווה

rank1.gif images.jpg icon_user_offline.gif

אם כבר אנחנו מאבדים את עטר, לפחות שיעשו טרייד על עדן בן בסט

חזור למעלה

הכימיקלים כבר משפיעים יותר מדי שם

לא הייתה איזו כתבה בתחילת העונה (כמו כל עונה) על זה שיהיה יד קשה במדליפים ושיש בחיפה איסור הבאת טלפונים לאימונים? אפילו אופירה כבר לא עומדת בקצב של ההדלפות משם

עדיף לו בית"ר גם מבחינת התמיכה של הקהל שזה מאוד חשוב לו וגם עם כל הבלאגן שיש שם אני עדיין חושב שהם יותר מסודרים מהפועל. שם הוא יגיע על תקן הכוכב הגדול וישחקו עליו בהפועל הוא יצטרך להתאקלם במועדון ולא בטוח עד כמה הקהל שם יתחבר אליו

מביש מה שעושים לו ועוד יותר מביש איך שמדברים עליו פה. אתם (מי שמטנף עליו) אפסים.

קוסמיק - אם איווניר, גוטמן ורוני לוי לא אוהבים את עטר, זה סימן שהוא עושה משהו נכון. תראו איזה מאמנים גועל. לוי וגוטמן רק עסוקים בלהדליף על השחקנים שלהם!!! ואיווניר שרף את גל אלברמן!!!!!!

למעט אם יש איזו מחלוקת ענקית עם ערן, אז הלוואי ויגיע לפה. שאותם מלעיזים ירגישו חרא עם עצמם. איכס.

+1

עטר לא מלאך

אבל הסבוטאז' שעושים עליו מוגזם לחלוטין

עטר במכבי היה נותן מעצמו כל משחק 100%

וג'ורדי הראה שתחתיו אין סיכוי שעטר יעשה שטויות

הלוואי שיגיע

מה קרה ? יאללה בואו נלבש חולצות שחורות ונפגין מחוץ לבלומפילד ונשיר "16 זה בדם"... נתן 2 עונות טובות, היה שותף דומיננטי ביותר (הוא וראדי הכי דומיננטיים) באליפות ראשונה אחרי עשור אמנם אבל מכאן ועד לקחת את זה שכל המאמנים שרבו איתו לא בסדר והוא צדיק הדור הדרך רחוקה. אני לא מת על המאמנים האלו אבל אני כן מכבד אותם. אם זה היה מאמן אחד מילא, אבל הוא הסתכסך עם שלושתם. ובריימס ראינו מה הוא עשה. שחקן קודם כל צריך לשחק בחשק ולמלא הוראות של מאמן, לפני הכל. ראיתי איך הוא היה נראה אתמול במחצית ששיחק. וואלה אם הוא יבוא לפה ויעשה פרצופים כשיהיה על הספסל ? לא מתאים לי. ובכלל כל הדיוק הזה על כלום יומיים לפני באזל. הרי ג'ורדי לא לקח אותו בחינם אז עכשיו כשיש לו חוזה ועוד אחרי בעיות משמעת ג'ורדי יקח אותו ? ומתי בפעם האחרונה שחר שיחרר לנו שחקן ? גם אם הוא ידקור את רוני לוי שחר יעדיף להשאיל אותו לדאע"ש על-פני להחזיר אותו למכבי. תחזרו לפרופורציות.