Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

תורג׳י, התאמן או לא, השחקן הזה הביא לך אליפות ב12/13. לא ערן, עטר. אלירן עטר. סיבוב ראשון זה בכלל היה הוא ועוד 10. ההגעה של ערן ופריצה הפכו את זה אולי מנצחון לתבוסה (צמוד לפער אדיר), אבל הוא היה ובצדק שחקן העונה.

מילא לא לרצות אותו היום מכל מיני סיבות, אבל אין שום סיבה ללכלך על הקדנציה הקודמת שלו במכבי. כולל הסיפור עם איווניר, שהיה לו אשם תורם משמעותי.

תורג׳י, התאמן או לא, השחקן הזה הביא לך אליפות ב12/13. לא ערן, עטר. אלירן עטר. סיבוב ראשון זה בכלל היה הוא ועוד 10. ההגעה של ערן ופריצה הפכו את זה אולי מנצחון לתבוסה (צמוד לפער אדיר), אבל הוא היה ובצדק שחקן העונה.

מילא לא לרצות אותו היום מכל מיני סיבות, אבל אין שום סיבה ללכלך על הקדנציה הקודמת שלו במכבי. כולל הסיפור עם איווניר, שהיה לו אשם תורם משמעותי.

אף אחד לא ליכלך עליו קאסטור, ציינתי עובדה זה הכל.

שתהיה לו אחלה קריירה וחיים מגניבים לאללה, אשמח אם לא במכבי, זה הכל.

* לא מסכים בכלל שהוא הביא לי אליפות ב 12/13, הוא היה חלק חשוב מקבוצה מאוד מוצלחת. בטח לא סחב אותנו על הכתפיים.

אבל זה כבר דיון אחר, ולא מעניין/רלוונטי במיוחד.

בניגוד לרבים פה, תמיד אמרתי שלא אשכח לו את העונה עם איווניר. גם ליצחקי.

אמרתי את דעתי קודם. מקצועית ברור שהוא מתאים.

עם כל המסביב, לא מפתיע אותי שהוא לא הגיע בינואר ולא יפתיע אותי אם הוא לא יגיע עכשיו.

לגבי עניין האימונים, זו סתם עובדה שחשבתי עליה לפני שקוסמיק כתב את זה. זה גם מסתדר מעולה עם הציטוטים של אוסקר ומה שפורסם היום בתקשורת על ענייני האימונים שלו בחיפה.

אני מסייג את ענייני האימונים בחיפה בזה שרוני לוי הוא בן זונה גדול שיש לו צבא של כתבים.

אף פעם לא עשיתי את זה, לא פרסמתי שמועות כדי לא לקבל גל של עצבים ובצדק .

הפעם אני לוקח את הסיכון.

כרגע קיבלתי ידיעה מאיש שאני סומך עליו מאוד :

אלירן עטר 99% בבית"ר .

יחתום עד חמישי, כרגע יש פערים די גדולים, טביב לא מוכן לשלם מה שעטר מרוויח, אבל עטר רוצה לשחק, לא להתייבש בחיפה, הוא יסגור את הנושא הכספי מול חיפה.

מצטער אם זה נשמע מתנשא.

אבל לחשוב שעטר יהיה פה זה מזכיר חלק מהתגובות על זה שג׳ורדי יחתוך חלק מהזרים בעתיד הקרוב ויביא חדשים.

אין כל קשר להתנהלות של ג׳ורדי במציאות.

מצטער אם זה נשמע מתנשא.

אבל לחשוב שעטר יהיה פה זה מזכיר חלק מהתגובות על זה שג׳ורדי יחתוך חלק מהזרים בעתיד הקרוב ויביא חדשים.

אין כל קשר להתנהלות של ג׳ורדי במציאות.

ולכן טוב שיש מישהו שטוב במציאות. וגם בכדורגל. ובחיבור בין מציאות וכדורגל.

ואם עטר איכשהוא כן יגיע לכאן, זה לאחר שכל הפרמטרים נלקחו בחשבון. בדיוק כמו אם לא יגיע לכאן.

אין לנו ממש מה להתעסק בזה. כל תפקידנו כרגע הוא להפוך את בלומפילד לחמאם טורקי נוטף זיעה ודם. מקום שבלתי נסבל להיות בו אם אתה שוויצרי.

ולכן טוב שיש מישהו שטוב במציאות. וגם בכדורגל. ובחיבור בין מציאות וכדורגל.

ואם עטר איכשהוא כן יגיע לכאן, זה לאחר שכל הפרמטרים נלקחו בחשבון. בדיוק כמו אם לא יגיע לכאן.

אין לנו ממש מה להתעסק בזה. כל תפקידנו כרגע הוא להפוך את בלומפילד לחמאם טורקי נוטף זיעה ודם. מקום שבלתי נסבל להיות בו אם אתה שוויצרי.

מסכים.

מצד שני, אנשים לא ישנים כבר כמה ימים.

חייבים להתעסק במשהו עד המשחק אחרת נתרחפן.

וכמובן שהתחילו הפרסומים שהפועל מתכוונת לפנות לעטר אם ישוחרר.

לכל דבר הם נדחפים אלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הדיווחים התחילו במקביל לבלאגן בחיפה.

זה די ברור, שחקנים כאלה רק ארבע קבוצות בליגה יכולות לקחת. מכבי, חיפה, ביתר והפועל.

אני עדיין לא מבין למה חלקכם מעלים את האפשרות שעטר יגיע למכבי כשברור שג'ורדי לא מעוניין בו.

כוחו של הרגל

רק שתדעו משהו, כל ההכפשות ומה שיצא אתמול ומה שתקראו אני מניח בימים הקרובים הכל חלק ממאבק משפטי, אין לשום דבר פה אחיזה באמת וצריך להסתכל על זה בערך באותה עין שהסתכלנו על מורן מאירי אומר לרייכרט "אנחנו בונים עלייך תותח".

קודם כל חיפה יצאו גועליים כרגיל, לקחו שחקן שהיה אמור להרוויח חצי מיליון דולר בכל עונה מהשלוש הקרובות, שיגעו אותו במשא ומתן ששחר לא משלם יותר מ 350 והבנאדם שרק רצה לשחק כדורגל חזר לארץ, חיפה הכניסו איזה סעיף משמעת כללי שיש לכל שחקן במועדון.

רוני לוי הגיע והוא לא אוהב שחקנים כאלו, אף פעם לא אהב, כנראה הכין את הקרקע מהיום הראשון לביטול החוזה של עטר על סעיף משמעתי כי במנודה האחרון שלהם הבוררות הבהירה להם כי הם יצרכו לשלם את כל החוזה של השחקנים פלוס פיצוי על הנידוי.

בקיצור עטר שהיה צריך להרוויח חצי מיליון דולר בעונה עכשיו יצטרך להיאבק עם טביב או כבירי על 200 אלף דולר במקרה הטוב והכל בגלל שחיפה רצתה להיפטר ממנו, השאלה אם בוררות או מוסד ההתאחדות יכולים כרגע לאשר ביטול חוזה שכזה על סמך הפרות משמעת שמתבצעות בכל קבוצה בארץ, הרי כמה קללות באימון או זריקת כדור על שחקן אחר זה לא משהו שהתחיל היום, כרגע חיפה עובדת סביב השעון בשביל לתפור לעטר פרשיות שיתנו לה לבטל את החוזה וזה יהיה מעניין.

אגב זה אמנם נשמע כאילו מבאס אותי אבל אני מבסוט שפוצץ רק מגעיל אותי שהתנהגות כזאת של חיפה חוזרת שוב ושוב ושוב והתקשורת לא מוציאה מילה ו"פתאום" כל הכתבים נזכרים בבעיות משמעת שהיו לעטר בחודשיים האחרונים.

כי כולם רוצים לראות פה דברים שכבר לא יקרו

להביא את עטר זה סיכון גדול למערכת, ברור לכולם שאלירן הוא כדורגלן מוכשר

וחלוץ מוכח, אבל

א.הוא לא עזב את חיפה סתם ככה, הוא לא הסתדר עם מאמן בקבוצה שיש בה הרבה פחות לחץ ממכבי, אם אלירן יישב על הספסל וטל בן חיים יעלה במקומו הוא יישב בשקט ולא יחפש לריב איתו?

ב.לעטר היה לא מעט הסטוריית ריבים במכבי, אומרים שהוא וזהבי לא מתנשקים, קונאטה בזמנו, היו אומרים שהוא לפעמים לא מתאמץ באימונים, הוא היה עושה בלאגנים, לא נראה לי שזה מה שאנחנו צריכים עכשיו

ג.הדרישות של מכבי הרבה יותר גבוהות מזה של חיפה, אם עטר יכול לעמוד בהן גם אם יהיה רגוע? לא נראה לי

אם הוא לא עושה הגנה ויורד אחורה באימונים, אז למה שיעשה במכבי? מה שלא הולך בחיפה, לא ילך גם במכבי.

ד.עטר לא השחקן שאנחנו צריכים, עטר אומנם גולר שבא גם מהקו אבל לא יוציא את זהבי מהחלוץ 9 אלא פשוט יתפוס לבן חיים את העמדה, כי משם הוא בא הכי טוב, אנחנו צריכים 9 שפורץ הגנות ויתן לזהבי ואחרים לחגוג

בלי לקרוא את הנושא הזה, קחו בחשבון שכמעט כל מה שמפורסם היום בעיתונים בכלל לא נכון ועטר הוא סך הכל קורבן של מאבקי אגו וסרטנאות (המצאתי מילה) שבניון מנסה לעשות בחיפה.

בגלל שאי אפשר לפגוע בבניון אז פוגעים בחברים שלו שזה עטר

רק שתדעו משהו, כל ההכפשות ומה שיצא אתמול ומה שתקראו אני מניח בימים הקרובים הכל חלק ממאבק משפטי, אין לשום דבר פה אחיזה באמת וצריך להסתכל על זה בערך באותה עין שהסתכלנו על מורן מאירי אומר לרייכרט "אנחנו בונים עלייך תותח".

קודם כל חיפה יצאו גועליים כרגיל, לקחו שחקן שהיה אמור להרוויח חצי מיליון דולר בכל עונה מהשלוש הקרובות, שיגעו אותו במשא ומתן ששחר לא משלם יותר מ 350 והבנאדם שרק רצה לשחק כדורגל חזר לארץ, חיפה הכניסו איזה סעיף משמעת כללי שיש לכל שחקן במועדון.

רוני לוי הגיע והוא לא אוהב שחקנים כאלו, אף פעם לא אהב, כנראה הכין את הקרקע מהיום הראשון לביטול החוזה של עטר על סעיף משמעתי כי במנודה האחרון שלהם הבוררות הבהירה להם כי הם יצרכו לשלם את כל החוזה של השחקנים פלוס פיצוי על הנידוי.

בקיצור עטר שהיה צריך להרוויח חצי מיליון דולר בעונה עכשיו יצטרך להיאבק עם טביב או כבירי על 200 אלף דולר במקרה הטוב והכל בגלל שחיפה רצתה להיפטר ממנו, השאלה אם בוררות או מוסד ההתאחדות יכולים כרגע לאשר ביטול חוזה שכזה על סמך הפרות משמעת שמתבצעות בכל קבוצה בארץ, הרי כמה קללות באימון או זריקת כדור על שחקן אחר זה לא משהו שהתחיל היום, כרגע חיפה עובדת סביב השעון בשביל לתפור לעטר פרשיות שיתנו לה לבטל את החוזה וזה יהיה מעניין.

אגב זה אמנם נשמע כאילו מבאס אותי אבל אני מבסוט שפוצץ רק מגעיל אותי שהתנהגות כזאת של חיפה חוזרת שוב ושוב ושוב והתקשורת לא מוציאה מילה ו"פתאום" כל הכתבים נזכרים בבעיות משמעת שהיו לעטר בחודשיים האחרונים.

מה זה משנה חצי מיליון דולר או 300 אלף , יש לך ספק שהבנאדם עוד 10 שנים עובד כסדרן מוניות ?

מה שכן

חייבים להודות לבני יהודה על כל העניין

לא יודע איך כל זה היה קורה בלעדיהם

Sent from my iPhone using Tapatalk

זרעונים של יעקב בוזגלו

מקצועית כן.

כל דבר שהוא לא מקצועי - לא.

עטר גולר וחזר בכושר טוב. והוא יכול להוסיף כוח ומחץ.

אבל - אגו, ריבים על הדשא ומחוצה לו, מאמץ באימונים, פרצופים על הספסל וכו' וכו' - עדיף שלא.