Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

אני לא מבין את הדיבורים על טרייד , הרי אם משחררים איתו ומפרים איתו את החוזה הוא שחקן חופשי , למה שנלם עליו בכלל?

דרך אגב אני חושב שגם אם עטר יצטרף למכבי מה שלא נראה לי בכלל עומד על הפרק , עדיין נצטרך עוד חלוץ אמיתי.

ההגיון אומר שהוא יחתום בבית"ר כי הם לא נאבקים על אליפות, הוא יתחבר לקהל ויהיה לו שם מעמד גבוה.

השאלה היא כמה שחר תופס מבן בסט ואולי טרייד עם עוד שחקנים (מצידנו: איינבינדר, מיטרו, בן הרוש, בדש, בנבסט, יצחקי אולי. מצידם: עטר, טוואטחה, עזרא) ?

אם כן (סביר שלא), שתי הקבוצות יכולות להרוויח.

בגדול אני חושב שישתלם לכל הצדדים: טוואטחה ועטר=עמב"ה, בן בסט/יצחקי ומיטרו/איינבינדר .

טוב הגזמתי :)

ואתה לא מאמין כי?

בן בסט ממש כוכב כדורגל עולה.

כי מי הטיפש שייקח אותו אחרי עונה כושלת + עוד התחלת עונה כושלת? יהיה לנו מאוד קשה להיפטר ממנו בלי קשר לזה שעטר לא יגיע לכאן גם אם ישוחרר מחיפה ללא תמורה

אני לא מבין את הדיבורים על טרייד , הרי אם משחררים איתו ומפרים איתו את החוזה הוא שחקן חופשי , למה שנלם עליו בכלל?

כדי להפטר מהחוזה של עדן?

משאלת לב שלא תתגשם..

כי מי הטיפש שייקח אותו אחרי עונה כושלת + עוד התחלת עונה כושלת? יהיה לנו מאוד קשה להיפטר ממנו בלי קשר לזה שעטר לא יגיע לכאן גם אם ישוחרר מחיפה ללא תמורה

למכבי חיפה אין חלוץ, בן בסט מתאים להם כמו כפפה ליד, למי אכפת שהוא לא טוב פה? אתה חי בישראל, כל ליגיונר שנותן חצי עונה סבירה באירופה חוזר לפה על תקן כוכב, וגם אם הוא יהיה פה חרא בהמשך, הוא עדיין על תקן עילוי. בן בסט ככה נראה בעיני חיפה. שיקחו אותו.

למכבי חיפה אין חלוץ, בן בסט מתאים להם כמו כפפה ליד, למי אכפת שהוא לא טוב פה? אתה חי בישראל, כל ליגיונר שנותן חצי עונה סבירה באירופה חוזר לפה על תקן כוכב, וגם אם הוא יהיה פה חרא בהמשך, הוא עדיין על תקן עילוי. בן בסט ככה נראה בעיני חיפה. שיקחו אותו.

שחר אומנם מגמגם כבר ארבע שנים אבל הוא עדיין לא עיוור לגמרה .

התקפה של בן בסט ושכטר ואתה יכול לעלות למשחקים נגדם עם קרלוס בשער

אני כן מכיר את רוני ואני לא מבין מה הבעיה במה שאתה אומר. רוני רוצה להביא שחקנים ויענקלה לא נותן

אם אתה לא אובייקטיבי אז בבקשה אל תשתתף בדיון.

כששומעים רק צד אחד בסיפור הדעה לא שווה הרבה.

איך הגעתם למסקנה שרוני מדליף לא הבנתי

ואין סיכוי לטרייד

נו באמת, רוני לוי זה המדליף הכי גדול בכדורגל הישראלי ביחד עם גוטמן.

תעשה מחקר מי היה רוני לוי בתור שחקן כדורגל ותבין איזה טיפוס

אם אבא שלך חבר שלו או משהו אז אני מבין את קרבה אבל הוא עדיין טיפוס קשה.

לא מדליף... רק במקרה כל הלכלוך על עטר "שנאגר" בחודשיים האחרונים יצא דווקא אחרי ההפסד. מקרי בהחלט.

רוני לוי מצא מבחינתו את השעיר לעזאזל בחיפה.

מעניין את מי יתלו בכיכר העיר אחרי ההשפלה הבאה?

אחרי ההשפלה הבאה משומר או מישהו כזה מסכן יהיה בגדר הבעיה, לקראת מחזור 6 יתחילו דיבורים על פיטורים של רוני לוי ממכבי חיפה.

במשך כל התקופה שלו במכבי, אלירן היה ״בספק״ לכל משחק שני פחות או יותר. ״התאמן חלקית עקב כאבי גב״ / בולשיט אחר לבחירתך.

תמיד עלה לשחק כמו נינג׳ה.