Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

לא הייתה איזו כתבה בתחילת העונה (כמו כל עונה) על זה שיהיה יד קשה במדליפים ושיש בחיפה איסור הבאת טלפונים לאימונים? אפילו אופירה כבר לא עומדת בקצב של ההדלפות משם

עדיף לו בית"ר גם מבחינת התמיכה של הקהל שזה מאוד חשוב לו וגם עם כל הבלאגן שיש שם אני עדיין חושב שהם יותר מסודרים מהפועל. שם הוא יגיע על תקן הכוכב הגדול וישחקו עליו בהפועל הוא יצטרך להתאקלם במועדון ולא בטוח עד כמה הקהל שם יתחבר אליו

השאלה הפשוטה היא איפה יתחילו לא לשלם משכורות יותר מהר. בהפועל יש בעלים חדש ולטביב כבר נמאס נראה לי אז הוא ינטוש אותם יותר מהר. לגביי הקהל של הפועל, הכל בסדר. רק אקסים של מכבי זה מרגש.

אני לא כל כך יודע כמה בעייתי האופי של טוטו אבל אני די בטוח שאם הוא יגיע הוא יבין את סדר הכוחות. לעומת זאת עטר ירגיש כמו הבן האובד שחוזר כדי להיות מלך הביצה.

בנוסף טוטו הוא בדיוק מה שמכבי צריכה מבחינת ההגדרה של התפקיד הנחוץ, עטר פחות וגם נראה לי שריב בין שני ערסים כמו טבח ועטר לא בדיוק בריא לקבוצה.

לגבי החלק הראשון - אני הייתי נגד להביא את עטר בינואר של עונה שעברה בדיוק מהסיבה שכתבת. עם זאת, אני חושב שהכאפה לפנים שהוא קיבל מאז ועד היום תביא לכך שאם הוא יחזור למכבי זה לא מהדלת הראשית עם חזה נפוח ומאבקי אגו/אלפא דוג למיניהם. הוא יבין מה המעמד שלו, ויתיישר, כי זה הסיכוי שלו לחזור לרמה גבוהה של כדורגל ולא לשקוע נמוך יותר, וכמובן שהוא גם יידע שכל העיניים יהיו עליו.

לגבי החלק השני - אתה מביא את טוטו ומה אז? מזיז את זהבי? למה לשנות משהו שעובד כל כך טוב?

לדעתי דווקא הבאה של עטר יכולה להצליח, כאשר הוא ובן חיים באגפים וזהבי בחוד. זה נותן לך עוד גולר בהרכב ועוד מהירות שדי חסרה לנו. בקישור אתה יכול לשחק איך שבא לך - בין אם גילי/ורמוט בהרכב התקפי או אזולאי/מיטרוביץ'/פרץ בהרכב ניטרלי יותר.

אבל אני באמת לא מאמין שהוא יגיע לכאן. מרגיש כאילו אנחנו סתם כותבים מילים לריק.

מה קרה ? יאללה בואו נלבש חולצות שחורות ונפגין מחוץ לבלומפילד ונשיר "16 זה בדם"... נתן 2 עונות טובות, היה שותף דומיננטי ביותר (הוא וראדי הכי דומיננטיים) באליפות ראשונה אחרי עשור אמנם אבל מכאן ועד לקחת את זה שכל המאמנים שרבו איתו לא בסדר והוא צדיק הדור הדרך רחוקה. אני לא מת על המאמנים האלו אבל אני כן מכבד אותם. אם זה היה מאמן אחד מילא, אבל הוא הסתכסך עם שלושתם. ובריימס ראינו מה הוא עשה. שחקן קודם כל צריך לשחק בחשק ולמלא הוראות של מאמן, לפני הכל. ראיתי איך הוא היה נראה אתמול במחצית ששיחק. וואלה אם הוא יבוא לפה ויעשה פרצופים כשיהיה על הספסל ? לא מתאים לי. ובכלל כל הדיוק הזה על כלום יומיים לפני באזל. הרי ג'ורדי לא לקח אותו בחינם אז עכשיו כשיש לו חוזה ועוד אחרי בעיות משמעת ג'ורדי יקח אותו ? ומתי בפעם האחרונה שחר שיחרר לנו שחקן ? גם אם הוא ידקור את רוני לוי שחר יעדיף להשאיל אותו לדאע"ש על-פני להחזיר אותו למכבי. תחזרו לפרופורציות.

לא כתבתי לעשות מחאה, נו באמת. אני נשארתי בפרופורציה.

נשמע לך הגיוני מה שקורה במהלך היום? פתאום כל התומר לויים - יוני הללים האלה נזכרים להוציא לכלוכים מלפני חודשיים? חיפה הובסה וצריך להפנות את האש למישהו, אז לקחו אותו קורבן. למה - אין לו אפחד בתקשורת. מתראיין פעם בשנתיים ומתווכח עם הכתב. אין מי שיגן עליו. עשרה עיתונאים בכירים מלקקים לשחר ולבניון תחור של התחת. איך הוא יתמודד עם זה.

טיפת ביקורת לא שמעתי היום על לוי, גם על שחר כמעט שלא.

פתאום עטר הוא הבעיה שם? הוא ברח מהמחנה אימון לקזינו וזה לא יצא עד היום מממלכת ההדלפות?

חלאס נו.

לא אמרתי להתאבד עליו אבל אם אין סיפור עם ערן, לא רואה סיבה למה לא להביא. אפשר לחשוב שעדן לא עושה ולא עשה פרצופים כל השנה

לא כתבתי לעשות מחאה, נו באמת. אני נשארתי בפרופורציה.

נשמע לך הגיוני מה שקורה במהלך היום? פתאום כל התומר לויים - יוני הללים האלה נזכרים להוציא לכלוכים מלפני חודשיים? חיפה הובסה וצריך להפנות את האש למישהו, אז לקחו אותו קורבן. למה - אין לו אפחד בתקשורת. מתראיין פעם בשנתיים ומתווכח עם הכתב. אין מי שיגן עליו. עשרה עיתונאים בכירים מלקקים לשחר ולבניון תחור של התחת. איך הוא יתמודד עם זה.

טיפת ביקורת לא שמעתי היום על לוי, גם על שחר כמעט שלא.

פתאום עטר הוא הבעיה שם? הוא ברח מהמחנה אימון לקזינו וזה לא יצא עד היום מממלכת ההדלפות?

חלאס נו.

לא אמרתי להתאבד עליו אבל אם אין סיפור עם ערן, לא רואה סיבה למה לא להביא. אפשר לחשוב שעדן לא עושה ולא עשה פרצופים כל השנה

זה רק מראה למה אף מאמן ישראלי לא צריך לדרוך אצלנו ואסור שזה יקרה. מישהו חושב שאין מדי פעם טריגרים בין שחקנים שלנו באימונים? בטוח שיש פעם בכמה זמן איזה משהו הם עדיין אנושיים ההבדל הוא שאנחנו לא נשמע על זה בתקשורת. אם היה מאמן ישראלי ומקורבים לכתבים תארו לכם כמה לכלוכים היו לגבי מכבי והמרמור של בן בסט

רוני לוי האמיתי חזר לחיפה הפיל את התיק על עטר גייס את החברים ( חזן אלון מזרחי ושות׳) כעדי מדינה להגיד שכבר חודשיים עטר מבשל לשדוד את הזקן ולהרוס לחיפה. הבעיה שלו שכשזורקים פעם אחת אחר כך צריך קורבן חדש אבל הוא וסימה ידעו להפיל קורבן אחר( כן כמו שרה היא שותפה קרובה שלו ושל לא מעט עיתונאי חצר) מפליא שנימני כסוכן שלו וכאחד שמכיר את רוני לוי טוב לא זיהה את זה . מאחל לחיפה שיתרסקו ושיחוו שנים של שחור. אותנו זה לא צריך לעניין רק אולי אם יקחו את בן בסט ויביאו את טוואטחה ודגני בנוסף לעטר( כן דגני.. חסר לי מישהו שינגב לי ) .

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

רוני לוי האמיתי חזר לחיפה הפיל את התיק על עטר גייס את החברים ( חזן אלון מזרחי ושות׳) כעדי מדינה להגיד שכבר חודשיים עטר מבשל לשדוד את הזקן ולהרוס לחיפה. הבעיה שלו שכשזורקים פעם אחת אחר כך צריך קורבן חדש אבל הוא וסימה ידעו להפיל קורבן אחר( כן כמו שרה היא שותפה קרובה שלו ושל לא מעט עיתונאי חצר) מפליא שנימני כסוכן שלו וכאחד שמכיר את רוני לוי טוב לא זיהה את זה . מאחל לחיפה שיתרסקו ושיחוו שנים של שחור. אותנו זה לא צריך לעניין רק אולי אם יקחו את בן בסט ויביאו את טוואטחה ודגני בנוסף לעטר( כן דגני.. חסר לי מישהו שינגב לי ) .

הפיל תיק? עטר חושב שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה

הפיל תיק? עטר חושב שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה

הפיל תיק ועטר לא קפץ עליו? נו, ואומרים שהוא לא השתנה

עוד משהו שיש להביא בחשבון: חיפה כבר הפסידו בעבר בוררות לחן עזריאל על שהיה מנודה. לא פוסל את האפשרות שתופרים לו פה תיק של הפרות משמעת וכו כדי שאפשר יהיה לשחרר אותו

אתה כנראה לא מכיר את רוני לוי לצערו של עטר גם הוא לא. רוני לוי בנה קבוצה פח ,קיבל ירושה של שחקנים שהוא לא רצה וששחר לא היה מעוניין לשחרר אז רוני כמו רוני בימים הטובים מנקה את האורוות ויביא במקום את מה שהוא רוצה. תהיה בטוח שזה לא יגמר בעטר, אני כמו במלחמה בסוריה בין חיזבאללה לדאעש אומר די תמשיכו ושלא יגמר לעולם. שנים רקדתם לנו על הדם הגיע הזמן שנשתנה לכם את הדם.

הציטוטים שהוא שם זין באימונים ובקושי מגיע מזכיר מאוד את הציטוט של אוסקר ״כשהגעתי השחקן הכי טוב בקבוצה התאמן פעמיים בשבוע״.

הציטוטים שהוא שם זין באימונים ובקושי מגיע מזכיר מאוד את הציטוט של אוסקר ״כשהגעתי השחקן הכי טוב בקבוצה התאמן פעמיים בשבוע״.

אני חושב שהאמירה הזאת הייתה כללית על כל הקבוצה כדי להמחיש את מצב האימונים לפני שהצוות הגדול הגיע לכאן.

להעיף את עזרא זה באמת ניקוי אורוות

הוא סתם, לא מתאים לרמות האלו, מסמל את הבינוניות שלהם יותר ממשומר וקינן

Sent from my C6603 using Tapatalk

מביש מה שעושים לו ועוד יותר מביש איך שמדברים עליו פה. אתם (מי שמטנף עליו) אפסים.

קוסמיק - אם איווניר, גוטמן ורוני לוי לא אוהבים את עטר, זה סימן שהוא עושה משהו נכון. תראו איזה מאמנים גועל. לוי וגוטמן רק עסוקים בלהדליף על השחקנים שלהם!!! ואיווניר שרף את גל אלברמן!!!!!!

למעט אם יש איזו מחלוקת ענקית עם ערן, אז הלוואי ויגיע לפה. שאותם מלעיזים ירגישו חרא עם עצמם. איכס.

אפשר לסגור את הדיון.

אני כן מכיר את רוני ואני לא מבין מה הבעיה במה שאתה אומר. רוני רוצה להביא שחקנים ויענקלה לא נותן

אז תגיד לרוני לוי שאם הוא רוצה שחקנים אחרים אז שיחפש דרכים אחרות להביא אותם מאשר להפיל תיקים על אלירן עטר ולהפיל אותו עוד מלפני שהעונה התחילה.

במשך כל התקופה שלו במכבי, אלירן היה ״בספק״ לכל משחק שני פחות או יותר. ״התאמן חלקית עקב כאבי גב״ / בולשיט אחר לבחירתך.

תמיד עלה לשחק כמו נינג׳ה.

וואלה, טרייד על בן בסט זה win win בשבילנו. בכל מקרה נפטר מהחוזה של הבובל, ובמקרה הטוב הרווחנו שחקן התקפה יותר טוב מכל מה שיש לנו חוץ מערן. ג׳ורדי אהב פעם שחקנים בעייתיים(לפני שנהיה שמרן שונא סיכונים), מכיר את עטר ויודע לטפל בו, ועטר אחרי העליהום עליו יהיה ילד טוב.

אם היחסים עם ערן ניתנים להכלה, מהלך משתלם ללא סיכון. בגג נקבל פרצוף חמוץ אחר במקום עדן.

אני כן מכיר את רוני ואני לא מבין מה הבעיה במה שאתה אומר. רוני רוצה להביא שחקנים ויענקלה לא נותן

יוקאנוביץ' רוצה חלוץ בוא נתחיל להוציא מלא רפש על בן בסט שהוא ממורמר, עושה טובה שהוא מתאמן וכו' זה נראה לך בסדר?

בין אם עטר עשה את מה שעשה ובין אם לא זה ממש לא בסדר שמועדון עושה לשחקן רצח אופי ומסתתר מאחורי כתבי חצר.

נו באמת . מה נראה לכם הם כאלה מטומטמים שהם יסכימו לטרייד על בן בסט.
בן בסט הוא הבסיס לטרייד, אפשר לצרף להם את קרלוס/בדש/אייבינדר. וזה כבר יכול להוביל להסכם.
ככה סתם בן בסט על עטר אני לא רואה איך הם לא צוחקים לנו בפנים.