Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

בוא נבדוק רגע מי בורח מהמציאות, זהבי לא החלוץ הכי טוב שיש? לא תביא טוב ממנו.

מה שצריך זה לשדרג את מי שמסביב, עטר שחקן רעב מאוד בטח אם הוא יחזור אלינו, מי שיהיה טוב ישחק הבכי של שאר הסגל לגבי דק׳ אם יגיע פחות מעניין.

אגב את המצב של טבח בבאזל עטר קובר עמוק ברשת, כולנו יודעים את זה.

ממש לא, הוא חותך ימינה ועוד פעם ימינה ועוד פעם ימינה ואז דורך על הכדור אחורה לזהבי..... אבל שחקן הגנה קורא את המהלך ומשתלט על הכדור.

עלק בן בסט+ורמוט על עטר.

ג'ורדי לא משחרר את ורמוט גם בעד טוואטחה+סטוויקוביץ

אם סטויקוביץ היה במכבי (עם המשחק רגל שלו) האוהדים היו אומרים שהוא השוער הכי גרוע בליגה.

כן. כן. כן. כן. כן. כן.

מקצועית - הוא שחקן אגף/חלוץ שמסוגל לכבוש. אין לנו שחקנים כאלו חוץ מזהבי שמסוגלים לכבוש 15+ גולים. הוא כן.

ואל תתחילו להגיד שהוא **** לחדר הלבשה וכל השטויות האלו, לפי מה שכל מי שטיפה מעורב בחיפה אומר - הכל התחיל בגלל רוני והשטויות שלו. גם זהבי היה מגיב ככה, גם תמוז וגם כל שחקן אחר.

מנטלית - יש את ג'ורדי, והוא יודע לעשות את העבודה, בלשון המעטה. את יצחקי מישהו רצה אחרי 11/12? לא. אבל תראו מה קרה בסופו של דבר.

אז להביא, עוד אתמול.

אנשים מדברים פה על אגו, אבל בכל הקבוצות הגדולות יש המון שחקנים עם אגו, בבארסה יש את ניימאר, סוארס ומסי, וכולם מסתדרים יופי. כל אחד יודע את מקומו. גם מבחינה מקצועית אפשר לשלב את עטר, שימו לב שבכל המשחקים טב"ח וריקן מחליפים אגפים ביניהם, אין שום סיבה שגם עטר וטב"ח לא יוכלו לעשות זאת. עטר סקורר מוכח ואם הוא על המדף, לקחת מבלי לחשוב פעמיים. מבחינה חברתית הוא יודע לאן הוא מגיע, ובעניין הזה אני בטוח שהוא ידע להתיישר לפי המערכת.

כל הפסטיבל הזה סביב עטר רק מעלה את המחיר שלו... בעולם נורמלי, אנחנו לא מרוצים מבן בסט, חיפה לא מרוצים מעטר עושים חילוף, בעולם שלנו, אנחנו גם נוסיף כסף עם הפסטיבלים.

וכן, מקצועית, עטר מתאים כמו כפפה!

הגיון פה ממחיש לי את התמונה ביציע שלנו. אם אנשים לא מבינים את המרקם החברתי שיש במכבי ואת קבלת ההחלטות של ג'ורדי ואיך הוא בוחר את השחקנים שיעבדו איתנו אז הם כבר לא יבינו לעולם. יש אנשים שנשארו ב 2008.

הגיון פה ממחיש לי את התמונה ביציע שלנו. אם אנשים לא מבינים את המרקם החברתי שיש במכבי ואת קבלת ההחלטות של ג'ורדי ואיך הוא בוחר את השחקנים שיעבדו איתנו אז הם כבר לא יבינו לעולם. יש אנשים שנשארו ב 2008.

גם אתה לא מבין כי גורדי לא אמר מה הוא באמת חושב בנושא.. בכל מקרה אני מסכים עם חלק מהטיעונים של כל צד ובמקרה כזה מה שגורדי יחליט אני איתו

אני אשמח שתסביר לי על המרקם החברתי! ולמה עטר יכול לפגוע בו?

אגב בזמנו לאחר שעטר חתם בחיפה נמני פלט ככה במקרה או שלא במקרה שג'ורדי אמר לעטר לחכות עד לסוף העונה כדי לראות שטב"ח לא מנצל את סעיף השחרור שלו ואז נוכל להביא אותו ועטר לא רצה לחכות.

אני אשמח שתסביר לי על המרקם החברתי! ולמה עטר יכול לפגוע בו?

אני רואה על המגרש שחקנים שעובדים אחד בשביל השני (וכולם בשביל זהבי) ורואה אותם חברים גם מחוץ למגרש. טוב לי עם זה. יותר מאיש אחד או שניים כבר סיפרו שבשליש האחרון של עטר במכבי זה לא היה ככה במיוחד על החברות מחוץ למגרש. לא רוצה לקחת ריזיקות, עטר עדיין לא מסי. וחוץ מזה, אתה לא סומך על השיקולים של ג'ורדי ?

להביא ומהר

אני רואה על המגרש שחקנים שעובדים אחד בשביל השני (וכולם בשביל זהבי) ורואה אותם חברים גם מחוץ למגרש. טוב לי עם זה. יותר מאיש אחד או שניים כבר סיפרו שבשליש האחרון של עטר במכבי זה לא היה ככה במיוחד על החברות מחוץ למגרש. לא רוצה לקחת ריזיקות, עטר עדיין לא מסי. וחוץ מזה, אתה לא סומך על השיקולים של ג'ורדי ?

עטר לא יפגע במרקם הקבוצתי מאיפה הבאתם את הבולשיט הזה?

אני בעד, אבל זה צריך לקרות בשני תנאים:

1. לא מתכוונים להביא חלוץ מטרה כלשהו, כי העמדה הזו יותר חשובה.

2. שיחרור של בן בסט (הלוואי בטרייד). אי אפשר להמשיך להחזיק אותו במצב כזה.

אני לא דואג לבעיות חברתיות שהוא עלול לגרום. נראה לכם שג'ורדי ויוקאנוביץ' יתנו לו לעשות משהו? הוא לא אידיוט, הוא יודע איך מכבי מתנהלת.

לא אמרו פעם שמיץ' הטיל וטו על יצחקי ועטר ביחד? :happy:

בכל מקרה, הדיון הזה רלוונטי כי עטר לא ישחורר ממכבי חיפה בחינם.

חיפה קבוצה דפוקה מהיסוד ועטר הוא היחיד שם שיודע לשחק כדורגל, נראה לכם שהם ישחררו את עטר ולא את הדביל עם חליפת הצלילה?

גם אם עטר ישחורר מחיפה אני לא רוצה אותו במכבי כרגע, מעדיף את טל בן חיים ואת ההיררכיה שיש כרגע, אני חושב שעטר יפגע בה.

כשעטר הוחלף במחצית אתמול ראינו את התמונה שלו מתלחשש עם בניון או לפני שבועיים נגד סכנין מתלחשש עם בניון בהפגנתיות במרכז המגרש, חלאס אנחנו לא צריכים את זה, מה זה החרטבונה הזו? עטר לא יודע מה קורה בארץ? הוא לא יודע שהדברים האלה גורמים למחול שדים סביבו? ועדיין הוא עושה את זה..עם כל החוכמה והמקצועיות סו קולד שהוא קיבל במכבי של יורדי.

לא אמרו פעם שמיץ' הטיל וטו על יצחקי ועטר ביחד? :happy:

בכל מקרה, הדיון הזה רלוונטי כי עטר לא ישחורר ממכבי חיפה בחינם.

חיפה קבוצה דפוקה מהיסוד ועטר הוא היחיד שם שיודע לשחק כדורגל, נראה לכם שהם ישחררו את עטר ולא את הדביל עם חליפת הצלילה?

גם אם עטר ישחורר מחיפה אני לא רוצה אותו במכבי כרגע, מעדיף את טל בן חיים ואת ההיררכיה שיש כרגע, אני חושב שעטר יפגע בה.

כשעטר הוחלף במחצית אתמול ראינו את התמונה שלו מתלחשש עם בניון או לפני שבועיים נגד סכנין מתלחשש עם בניון בהפגנתיות במרכז המגרש, חלאס אנחנו לא צריכים את זה, מה זה החרטבונה הזו? עטר לא יודע מה קורה בארץ? הוא לא יודע שהדברים האלה גורמים למחול שדים סביבו? ועדיין הוא עושה את זה..עם כל החוכמה והמקצועיות סו קולד שהוא קיבל במכבי של יורדי.

הוא הגיע בחינם לחיפה, כשל שם.

היה למכבי זכות ראשונים לקנות אותו בחינם.

ועוד אתה רוצה שנשלם עליו?

הבנתי.